Co jsem dneska zvládl ošéfovat na svém volvu!
- Autor
- Zpráva
-
Offline
- Příspěvky: 96
- Registrován: 10 roků 2 měsíce
- Bydliště: Praha
- Vůz: V 70 II
Co jsem dneska zvládl ošéfovat na svém volvu!
Mě před 10lety na STK po seřízeni světel, klekla baterie. Nenastartoval jsem
no technik byl pohotový a přiskočil s startovací powerbankou. Tak jsem nastartoval a venku to nechal běžet a šel si vyzvednout doklady…. 
-
Offline
- Příspěvky: 2239
- Registrován: 5 roků 8 měsíců
- Bydliště: Praha
- Vůz: XC60 2.4D AWD AT 2010
Co jsem dneska zvládl ošéfovat na svém volvu!
-
Offline
- Příspěvky: 90
- Registrován: 9 roků 1 měsíc
- Bydliště: Karlovy Vary
- Vůz: V50 D5 R-Design 2009
-
Offline
- Radní
- Příspěvky: 9124
- Registrován: 14 roků 5 měsíců
- Bydliště: Praha a Zápraží
- Vůz: V70XC & 2x 240
x 2
Co jsem dneska zvládl ošéfovat na svém volvu!
Krásné vedro! Ideální na nástřik dutin.
Zalepenej jsem jak debil!
Dle verdiktu VRZČ je to v pořádku - prý aspoň nezreznu!
Zalepenej jsem jak debil!
Dle verdiktu VRZČ je to v pořádku - prý aspoň nezreznu!
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
-
Offline
- Příspěvky: 151
- Registrován: 18 roků 11 měsíců
- Bydliště: Trutnovsko
- Vůz: V 70 I 2,5 TDi
Co jsem dneska zvládl ošéfovat na svém volvu!
Dneska jsem si dal slušnou prácičku....no posuďte sami...paráda, že ?!
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
-
Offline
- Moderátor
- Příspěvky: 13721
- Registrován: 15 roků 6 měsíců
- Bydliště: Plzeň
- Vůz: 142;745;944;945;V70II;XC90 V8, C40
Co jsem dneska zvládl ošéfovat na svém volvu!
To sis sám tisknul?
-
Offline
- Příspěvky: 151
- Registrován: 18 roků 11 měsíců
- Bydliště: Trutnovsko
- Vůz: V 70 I 2,5 TDi
Kdo je online
Uživatelé procházející toto fórum: Blade
