Co jsem dneska zvládl ošéfovat na svém volvu!

jak si doma vyladit motor apod.
  • Autor
  • Zpráva
MUV70
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 96
Registrován: 10 roků 2 měsíce
Bydliště: Praha
Vůz: V 70 II

Co jsem dneska zvládl ošéfovat na svém volvu!

Příspěvek od MUV70 »

Mě před 10lety na STK po seřízeni světel, klekla baterie. Nenastartoval jsem 🤣 no technik byl pohotový a přiskočil s startovací powerbankou. Tak jsem nastartoval a venku to nechal běžet a šel si vyzvednout doklady…. 🥴

Tomas78
Offline
Příspěvky: 2239
Registrován: 5 roků 8 měsíců
Bydliště: Praha
Vůz: XC60 2.4D AWD AT 2010

Co jsem dneska zvládl ošéfovat na svém volvu!

Příspěvek od Tomas78 »

:D Mne čeká STK teď v létě :thumbup: :)

Gintiik
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 90
Registrován: 9 roků 1 měsíc
Bydliště: Karlovy Vary
Vůz: V50 D5 R-Design 2009

Co jsem dneska zvládl ošéfovat na svém volvu!

Příspěvek od Gintiik »

Třetinka 8)
Obrázek

Petr Marek
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvky: 9124
Registrován: 14 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha a Zápraží
Vůz: V70XC & 2x 240
Participant x 2

Co jsem dneska zvládl ošéfovat na svém volvu!

Příspěvek od Petr Marek »

Krásné vedro! Ideální na nástřik dutin. 8)

Zalepenej jsem jak debil! :crazy:

Dle verdiktu VRZČ je to v pořádku - prý aspoň nezreznu! :Yahoo!:


IMG_20260622_185944204_HDR.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

faktotum
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 151
Registrován: 18 roků 11 měsíců
Bydliště: Trutnovsko
Vůz: V 70 I 2,5 TDi

Co jsem dneska zvládl ošéfovat na svém volvu!

Příspěvek od faktotum »

Dneska jsem si dal slušnou prácičku....no posuďte sami...paráda, že ?!
t1000.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Urvanej
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvky: 13721
Registrován: 15 roků 6 měsíců
Bydliště: Plzeň
Vůz: 142;745;944;945;V70II;XC90 V8, C40

Co jsem dneska zvládl ošéfovat na svém volvu!

Příspěvek od Urvanej »

To sis sám tisknul?

faktotum
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 151
Registrován: 18 roků 11 měsíců
Bydliště: Trutnovsko
Vůz: V 70 I 2,5 TDi

Co jsem dneska zvládl ošéfovat na svém volvu!

Příspěvek od faktotum »

8) TEMU :D

Zpět na „Jak co vyladit???“

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: C1tronik