Vtípky a srandičky

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
Mirabilia
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 1646
Registrován: 8 roků 6 měsíců
Bydliště: Prysk
Vůz: V70 II D5 MY 03, stage II, EGR off

Vtípky a srandičky

Příspěvek od Mirabilia »

Opakování je prý něčí matkou :D
IMG_20260518_202640_929.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

kolemjdouci
Offline
Příspěvky: 718
Registrován: 9 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha
Vůz: 745 kostka
Bydliště: Pha skoro

Vtípky a srandičky

Příspěvek od kolemjdouci »

obrazek.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
_________________
škatule hejbej se

powl
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 1009
Registrován: 5 roků 11 měsíců
Bydliště: Pardubice
Vůz: V70 II D5 136kw

Vtípky a srandičky

Příspěvek od powl »

"Opakovani je matka moudrosti." Benjamin Tyler Henry, 1860 :green:
_________________
V70 P2 D5 136kw MY2007 - Pet valcu staci kdyz ti turbo tlaci

ren
Offline
Příspěvky: 1052
Registrován: 5 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha
Vůz: XC60 D5 AWD 158 kW MY2012
Zabanován: za 3 varování

Vtípky a srandičky

Příspěvek od ren »


Ejdou Rotacak
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 3897
Registrován: 11 roků 6 měsíců
Bydliště: Praha - Zbraslav
Vůz: V 70II T5 AWD, MY 07'HT-STAGE 3 + úpravy

Vtípky a srandičky

Příspěvek od Ejdou Rotacak »

Mirabilia píše: 18 kvě 2026 21:54 Opakování je prý něčí matkou :D IMG_20260518_202640_929.jpg
To sedí. Sjezd je naplánován na 22.5.2026. "Shodou okolností", K.H. Franka jsme popravili 22.5.1946, tak to vychází na kulatých 80 let.

Éda to trefil (jasně, že Bustu už po zrestaurování nikdy nevrátili)
Pametni_deska_v_Ceskem_Krumlove_page-00011.jpg
Pametni_deska_v_Ceskem_Krumlove_page-00022.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
_________________
V 70 B5244 T5, AWD, MY 07' HILTON TUNING stage 3 + úpravy
V 70 B5244 S2 2.4L, MY 01' stage 2, LPG

Petr Marek
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvky: 9123
Registrován: 14 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha a Zápraží
Vůz: V70XC & 2x 240
Participant x 2

Vtípky a srandičky

Příspěvek od Petr Marek »

python.p píše: 19 kvě 2026 16:25 Ou je, opět kvalitní komentář místního odbroníka na vše. :)
A opět nezapomene zmínit demokracii.

Ideální příspěvek do Vtípků a srandiček.

Ale obraťme list, jak nás pan moderátor nabádá!


Lanšmítšaft.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
_________________
Petr Marek ~ GSM: 603793424 ~ 739643618 ~ mail: p_marek@email.cz ~ Rajče ~ Galerie
Seveřan ~ Volvo V70XC 2,4T AWD ~ '01 ~ +384400 km ~ ARD tuning stage 2 ~ 227,2 HP ~ 308,8 Nm
Strawberry Basket ~ Volkswagen Golf Cabrio 1,6 ~ '99 ~ 140000 km ~ druhé auto (nejen) na léto
Zyklon B ~ Volvo 240 GLE ~ '93 ~ +500000 km ~ B230F ~ M47 ~ LPG
Diplomat s klimou ~ Volvo 240 GL ~ '91 ~ 200000 km ~ B230F ~ AW71

Mirabilia
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 1646
Registrován: 8 roků 6 měsíců
Bydliště: Prysk
Vůz: V70 II D5 MY 03, stage II, EGR off

Vtípky a srandičky

Příspěvek od Mirabilia »

Sportu zdar :lol: :D
IMG-20260519-WA0007.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Petr Marek
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvky: 9123
Registrován: 14 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha a Zápraží
Vůz: V70XC & 2x 240
Participant x 2

Vtípky a srandičky

Příspěvek od Petr Marek »

Hostinská.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
_________________
Petr Marek ~ GSM: 603793424 ~ 739643618 ~ mail: p_marek@email.cz ~ Rajče ~ Galerie
Seveřan ~ Volvo V70XC 2,4T AWD ~ '01 ~ +384400 km ~ ARD tuning stage 2 ~ 227,2 HP ~ 308,8 Nm
Strawberry Basket ~ Volkswagen Golf Cabrio 1,6 ~ '99 ~ 140000 km ~ druhé auto (nejen) na léto
Zyklon B ~ Volvo 240 GLE ~ '93 ~ +500000 km ~ B230F ~ M47 ~ LPG
Diplomat s klimou ~ Volvo 240 GL ~ '91 ~ 200000 km ~ B230F ~ AW71

Mirabilia
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 1646
Registrován: 8 roků 6 měsíců
Bydliště: Prysk
Vůz: V70 II D5 MY 03, stage II, EGR off

Vtípky a srandičky

Příspěvek od Mirabilia »

...když já musel :oops: :D
doktor-alkoholik.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

mirekcafa
Offline
Příspěvky: 478
Registrován: 12 roků 2 měsíce
Bydliště: Českotřebovsko
Vůz: S60 D5 120KW r.v2004 automat

Vtípky a srandičky

Příspěvek od mirekcafa »

Přijede do Dachau autobus s izraelskými turisty. Řidič po cestě dostal angínu a tak po příjezdu jde za průvodcem a s námahou mu šeptá:"mám tady plný autobus z Izraele". Průvodce se rozhlídně a taky mu šeptá:"Ale my už to tady neděláme".

raolsa
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvky: 15145
Registrován: 16 roků 7 měsíců
Bydliště: Semily
Vůz: Volvo V70 II 2.4i 135 kw
Participant x 1

Vtípky a srandičky

Příspěvek od raolsa »

Je to nelidské, nechávat štěňátka a pivoňky zavřené v autě na slunci. :oops:
Štěňátka.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
_________________
Volvo V70 II 2.4i 135 kw '06, Citroen Xsara 1.4i 55kw LPG '01
Bylo: Volvo V70II 2.4T AWD LPG '00
Diagnostika k dispozici. 607827920

Haben
Online
Uživatelský avatar
Příspěvky: 6195
Registrován: 16 roků 5 měsíců
Bydliště: Zlín
Vůz: 944 B230FB M47 '92, Toyota Yaris Hybrid

Vtípky a srandičky

Příspěvek od Haben »

Radku, to pivo ale už minimálně 1x vařili :-) a dej jim obojky, ať neutečou :-)
_________________
Chuanita 944, B230FB , MY92, M47 Obrázek"GALERIE"
Toyota Yaris Hybrid MY23 Obrázek"GALERIE"
bylo: Andreas C30 2,4i 125 kw MY08 Summum MT| V70 II D5 AWD MY05 MT, chip 149 kw, EGR OFF| V70 II 2,4 D 120 kw, MY04 AT|V70 I 2,5 D 103 kw, MY00 MT, KAT OFF, EGR OFF

3m3
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 3145
Registrován: 13 roků 10 měsíců
Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Vůz: 945 98’ B230FK M90

Vtípky a srandičky

Příspěvek od 3m3 »

IMG_4744.jpeg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
_________________
Je :945 B230FK,M90 STAGE ∞, 98';S80 B6324S ,TF-80SC, 07'
Bylo: V70 B5244T5 ,M66, 05';945 B200FT ,M90, 97';V70 D5244T2 ,M55,04'

Petr Marek
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvky: 9123
Registrován: 14 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha a Zápraží
Vůz: V70XC & 2x 240
Participant x 2

Vtípky a srandičky

Příspěvek od Petr Marek »

raolsa píše: 22 kvě 2026 13:50 Je to nelidské, nechávat štěňátka a pivoňky zavřené v autě na slunci. :oops:

Štěňátka.jpg
Z pana moderátora si všichni vezměme příklad, jak hezky dodržuje pitný režim! :beer:
_________________
Petr Marek ~ GSM: 603793424 ~ 739643618 ~ mail: p_marek@email.cz ~ Rajče ~ Galerie
Seveřan ~ Volvo V70XC 2,4T AWD ~ '01 ~ +384400 km ~ ARD tuning stage 2 ~ 227,2 HP ~ 308,8 Nm
Strawberry Basket ~ Volkswagen Golf Cabrio 1,6 ~ '99 ~ 140000 km ~ druhé auto (nejen) na léto
Zyklon B ~ Volvo 240 GLE ~ '93 ~ +500000 km ~ B230F ~ M47 ~ LPG
Diplomat s klimou ~ Volvo 240 GL ~ '91 ~ 200000 km ~ B230F ~ AW71

PetrXC70
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 6210
Registrován: 7 roků 4 měsíce
Bydliště: Kamenice
Vůz: XC 70 2.4D 2010
Bydliště: Praha východ

Vtípky a srandičky

Příspěvek od PetrXC70 »

raolsa píše: 22 kvě 2026 13:50 Je to nelidské, nechávat štěňátka a pivoňky zavřené v autě na slunci. :oops:

Štěňátka.jpg
:lol: :lol: Tvl bude ti to stačit na víkend??? :D
_________________
XC70 2010 151kw/420NM

raolsa
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvky: 15145
Registrován: 16 roků 7 měsíců
Bydliště: Semily
Vůz: Volvo V70 II 2.4i 135 kw
Participant x 1

Vtípky a srandičky

Příspěvek od raolsa »

No nevím. Moc toho není, no. :D
_________________
Volvo V70 II 2.4i 135 kw '06, Citroen Xsara 1.4i 55kw LPG '01
Bylo: Volvo V70II 2.4T AWD LPG '00
Diagnostika k dispozici. 607827920

Mirabilia
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 1646
Registrován: 8 roků 6 měsíců
Bydliště: Prysk
Vůz: V70 II D5 MY 03, stage II, EGR off

Vtípky a srandičky

Příspěvek od Mirabilia »

...věnováno Jitce :Rose: :D
fesanda.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Vapik
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 3608
Registrován: 11 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha - Opava
Vůz: Volvo XC90 V8 + LPG 2005

Vtípky a srandičky

Příspěvek od Vapik »

image.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

python.p
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 6831
Registrován: 9 roků 1 měsíc
Bydliště: Blansko
Vůz: XC70 D5 2008

Vtípky a srandičky

Příspěvek od python.p »

Výborný!
_________________
MX-5 1.6 81kW@ pokud z toho teče olej, znamená to, že to má olej...

K prodeji (s bolestí u srdíčka) do dobrých rukou:
XC70 MY08 D5 AWD M/T @ 225 ořů v plné síle!
V70XC MY00 2,4T AWD A/T @ Kde mám to křídlo?!

Bylo:
MX-30 @ 145 eletrických poníku... než jim dojde šťáva...

VIDA k dispozici - Blansko, Brno, Olomouc

Radní
Offline
Příspěvky: 11
Registrován: 12 roků 5 měsíců
Bydliště: Nový Jičín
Vůz: S60 2,4i 125KW

Vtípky a srandičky

Příspěvek od Radní »

Screenshot_20260524_191034_X.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

kolemjdouci
Offline
Příspěvky: 718
Registrován: 9 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha
Vůz: 745 kostka
Bydliště: Pha skoro

Vtípky a srandičky

Příspěvek od kolemjdouci »

on to teda asi uplne vtip neni, ale
image.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
_________________
škatule hejbej se

Carl-Gustaf Sudhoven
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 139
Registrován: 8 roků 3 měsíce
Bydliště: Trutnov
Vůz: S70 2.4T

Vtípky a srandičky

Příspěvek od Carl-Gustaf Sudhoven »

Staví se u nás dálnice
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

raolsa
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvky: 15145
Registrován: 16 roků 7 měsíců
Bydliště: Semily
Vůz: Volvo V70 II 2.4i 135 kw
Participant x 1

Vtípky a srandičky

Příspěvek od raolsa »

Když tohle kráčedlo vidím, tak mě vždycky napadne, jestli by to mohlo reálně existovat. :D
Co by s tím hýbalo? Hydraulika? Elektro? Uneslo by to vůbec samo sebe? Atd...
_________________
Volvo V70 II 2.4i 135 kw '06, Citroen Xsara 1.4i 55kw LPG '01
Bylo: Volvo V70II 2.4T AWD LPG '00
Diagnostika k dispozici. 607827920

Mirabilia
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 1646
Registrován: 8 roků 6 měsíců
Bydliště: Prysk
Vůz: V70 II D5 MY 03, stage II, EGR off

Vtípky a srandičky

Příspěvek od Mirabilia »

Kráčedlo není jediná záhada :lol:
čmelák - neví to.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

raolsa
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvky: 15145
Registrován: 16 roků 7 měsíců
Bydliště: Semily
Vůz: Volvo V70 II 2.4i 135 kw
Participant x 1

Vtípky a srandičky

Příspěvek od raolsa »

Vždycky se najde někdo, kdo neví, že to nejde opravit a opraví to. :D
_________________
Volvo V70 II 2.4i 135 kw '06, Citroen Xsara 1.4i 55kw LPG '01
Bylo: Volvo V70II 2.4T AWD LPG '00
Diagnostika k dispozici. 607827920

Zpět na „o všem možném :-)“

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé