Vtípky a srandičky

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
Petr Marek
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvky: 9128
Registrován: 14 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha a Zápraží
Vůz: V70XC & 2x 240
Participant x 2

Vtípky a srandičky

Příspěvek od Petr Marek »

Tak po jedenácti Bernardech to je vcelku i omluvitelné... :wink: :beer:
_________________
Petr Marek ~ GSM: 603793424 ~ 739643618 ~ mail: p_marek@email.cz ~ Rajče ~ Galerie
Seveřan ~ Volvo V70XC 2,4T AWD ~ '01 ~ +384400 km ~ ARD tuning stage 2 ~ 227,2 HP ~ 308,8 Nm
Strawberry Basket ~ Volkswagen Golf Cabrio 1,6 ~ '99 ~ 140000 km ~ druhé auto (nejen) na léto
Zyklon B ~ Volvo 240 GLE ~ '93 ~ +500000 km ~ B230F ~ M47 ~ LPG
Diplomat s klimou ~ Volvo 240 GL ~ '91 ~ 200000 km ~ B230F ~ AW71

raolsa
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvky: 15150
Registrován: 16 roků 7 měsíců
Bydliště: Semily
Vůz: Volvo V70 II 2.4i 135 kw
Participant x 1

Vtípky a srandičky

Příspěvek od raolsa »

:ROFL:
_________________
Volvo V70 II 2.4i 135 kw '06, Citroen Xsara 1.4i 55kw LPG '01
Bylo: Volvo V70II 2.4T AWD LPG '00
Diagnostika k dispozici. 607827920

Jakub Svoboda
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 6288
Registrován: 9 roků 7 měsíců
Bydliště: Rakovník
Vůz: XC70 III D5 AWD 169kW, V60 MY2018 D3 110

Vtípky a srandičky

Příspěvek od Jakub Svoboda »

Tak jedinná jistota co z tebe vždy vypadne je :poop:
_________________
XC70 MY2010 D5 169kW Polestar
V60 MY2018 D3 110kW

raolsa
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvky: 15150
Registrován: 16 roků 7 měsíců
Bydliště: Semily
Vůz: Volvo V70 II 2.4i 135 kw
Participant x 1

Vtípky a srandičky

Příspěvek od raolsa »

:good:
_________________
Volvo V70 II 2.4i 135 kw '06, Citroen Xsara 1.4i 55kw LPG '01
Bylo: Volvo V70II 2.4T AWD LPG '00
Diagnostika k dispozici. 607827920

Carl-Gustaf Sudhoven
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 141
Registrován: 8 roků 4 měsíce
Bydliště: Trutnov
Vůz: S70 2.4T

Vtípky a srandičky

Příspěvek od Carl-Gustaf Sudhoven »

..
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zpět na „o všem možném :-)“

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: ivanvanata