PRODÁNO - hodinky Garmin Instinct 2 Solar

Aneb co se nehodí jinam...třeba bundy, odznáčky, prospekty apod.
Pravidla fóra
V tomto bazaru je NUTNÉ aby inzerát začínal:
PRO: prodám
KOU: koupím
VYM: vyměním
  • Autor
  • Zpráva
jirka87
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvky: 2182
Registrován: 7 roků 9 měsíců
Bydliště: Přerovsko
Vůz: Džaponský

PRODÁNO - hodinky Garmin Instinct 2 Solar

Příspěvek od jirka87 »

Ahoj,

nabízím použité chytré hodinky/Sporttester Garmin Instinct Solar 2. Již po záruce. Hodinky jsou samozřejmě normálně v češtině. Fungují jak s jabkem, tak Androidem. Mě to jako kriplovi hodně pomohlo se trochu snažit a dodržovat režim cvičení, víc se hlídat a přemýšlet nad tím co a jak dělám. Někdo takovou berličku třeba nepotřebuje, ale mě ty hodinky dost popohání dopředu. Jedna polovina jsou ty hodinky a druhá je ta jejich špičková Garmin aplikace...

Cena na netu : https://sporttestery-computery.heureka.cz/garmin-instinct-2-solar/#prehled/

Já za ně chci společně i s 2 zcela novými (neorigo) řemínky 3999Kč. Známky používání na té plastové "lunetě" pravda jsou. Sklo nedotčené a má nalepenou fólii.

Těžko zde nějak krátce vysvětlit o co jde a co to umí. Vypadá to jak dětská hračka z tržnice, což může někoho odradit, ale ten bezpočet funkcí je skoro úchylný. Ovládání je ale přesto jednoduché a přehledné. Vzhledem a odolností bych to přirovnal asi nejblíž k G-Shock hodinkám, které mám taky. Zvažoval jsem Fenix 7X / Fenix 7pro, ale kvůli výdrži baterie, odolnosti jsem zvolil vyšší řadu Garmin Instinct 2x Tactical, které jsou v podstatě jen větší model toho, co tady prodávám. Jinak to vypadá skoro stejně a má to stejné funkce. Někde vzadu v hlavě jsem si říkal, jestli nezkusím ty Trex od Číňana, ale to je jak srovnávat Volvo s Opelem.

Reálná výdrž baterie těchto hodinek je dle užívání GPS, ale nabíjím cca každých 12-14dní ! Solárem to lze v pěkných dnech popostrčit o cca 20% nahoru

Vyšší řady Epix a Fenix vypadají pohledově lépe, ALE jsou výrazně křehčí, mají takřka nezapuštěné sklo (dotykový displej), ale kromě "barevné" topografické navigace nemají vlastně ani jednu funkci navíc.

TELEFONOVAT se z nich ale nedá. Platit se s tím ale pro změnu dá. Umí to také upozornění na zprávy, maily, WhatsApp (lze libovolně každou zvlášť povolit/zakázat)a umí to zaslat automatickou odpověď jako odmítnutí hovoru.

Hodinky umí sdílet polohu na předem nastaveného uživatele a umí to díky detekci nehod upozornit nastavený krizový kontakt. Já jako kripl na kole jezdící po lese, kde nikdo není tohle využívám a doma vědí, kde jsem.

Co se týče zdraví, sportu apod, tak to umí :

- kroky
- tep, okysličení krve, body mass index, milion věcí
- měření kvality spánku včetně fází
- měření sportů a generace ušlých/ujetých tras na základě GPS polohy (chůze, běh, kolo.......)
- režimy sportování jsou perverzně detailní (rozlišuje to i normální elektrokolo vs MTB elektrokolo, máte tam vše od golfu, přes jachting až po skok padákem snad..)

Fakt nemá cenu se snažit to tady popsat, to nejde.

Osobní vyzvednutí není problém. Ale pokud to budeme někam posílat, vyžaduji platbu dopředu a Zásilkovnu zařizuju já. Troufám si říct, že jsem tady toho prodal poměrně hodně, za inzerci zde jsem včera zase poslal nějaký dar na účet fóra a je na mě spolehnutí.

Měli jsme teď se Zásilkovnou nějaké potíže (Jirkovi TDI ztratili ode mě poslaný balík, odeslání řešil na svoje jméno a já teď nemám nad balíkem žádnou kontrolu a reklamaci musí chudák řešit on...A kdyby to byl dobytek, jakože není, tak by inkasoval sumu z reklamace a já nemám ani zboží, ani peníze), proto to bude jak píšu.

Recenze zde :


https://www.itmix.cz/recenze/chytre-hodinky/garmin-instinct-2-solar/
https://www.zivotsgarminem.cz/nova-generace-hodinek-instinct-2-s-bambilionem-novych-funkci-ve-dvou-velikostech
https://www.youtube.com/watch?v=MQ58-c-yhmk
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) jirka87 dne 31 kvě 2024 07:21, celkem upraveno 1 x.

jirka87
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvky: 2182
Registrován: 7 roků 9 měsíců
Bydliště: Přerovsko
Vůz: Džaponský

PRO : hodinky Garmin Instinct 2 Solar

Příspěvek od jirka87 »

Zkusim 3699,- a to je asi finalni cena pod kterou nepujdu. Pro Volvaky to jeste okorenim Zasilkovnou v cene. Na Bazosi drzim zatim 4000kc. Jakehosi zajemce mam, ale jsou asi nejake erupce na slunci, protoze to je teda material ti lidi🤦🏻

Gondil
Offline
Příspěvky: 323
Registrován: 6 roků 8 měsíců
Bydliště: Z. Slovensko
Vůz: Opel Astra H

PRO : hodinky Garmin Instinct 2 Solar

Příspěvek od Gondil »

Vydrz s tym, vsetko ma svojho kupca. Ono bud budes znizovat cenu a uz s tym nebudes tak spokojny za kolko si to predal alebo pockas a predas to mozno o 2-3 mesiace.
_________________
[+] Opel Astra H Caravan 1.9CDTi 74kw
- z nudze cnost Obrázek
Ciel -> Volvo, snad jedneho dna
Otec: V70 I TDI; ex: 240 GLE '88 (hladky diesel) - pri predaji >700tkm na odometri
Brasko: S60 2,4D; ex: V40 1,9

jirka87
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvky: 2182
Registrován: 7 roků 9 měsíců
Bydliště: Přerovsko
Vůz: Džaponský

PRO : hodinky Garmin Instinct 2 Solar

Příspěvek od jirka87 »

Ne, cenu uz davat dolu nebudu, to nevidim duvod. Dneska psal dalsi. Ze pry je rozhodne chce, ale jenom jestli jedu do Prahy,ze poslat si to nenecha. Tak jsem mu napsal,ze nejake reseni pres kamarada bych nasel uz zitra a vsadim se s Vami,ze uz se stejne neozve blbec🤣


Vcera jsem prodaval stojan na motorku....poslal jsem tomu cloveku cislo popisne, polohu z mapy.cz a venku jsem stal a vedle sebe stojan

Frajer prijel na misto 300m ode me, nasranej ze tam nejsem. Po tel..navigaci dojel pobliz me, mavam na nej. Zastavi u me a jeho prvni dve otazky byly

To jste vy s tim stojanem?
Ano
(Leze ven z auta) - to je ten stojan asi ze?
Ano.....

Tpč to je material.....

python.p
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 5152
Registrován: 7 roků
Bydliště: Blansko
Vůz: XC70

PRO : hodinky Garmin Instinct 2 Solar

Příspěvek od python.p »

Proto pradavm věci tady a na jiném fóru.

Páč na tyhle experty z Bazoše fakt nemám čas a náladu.
_________________
XC70 MY08 D5 AWD M/T @ 225 ořů v plné síle!
V70XC MY00 2,4T AWD A/T @ Kde mám to křídlo?!
MX-5 1.6 81kW@ pokud z toho teče olej, znamená to, že to má olej...


VIDA k dispozici - Blansko, Brno, Olomouc

jirka87
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvky: 2182
Registrován: 7 roků 9 měsíců
Bydliště: Přerovsko
Vůz: Džaponský

PRO : hodinky Garmin Instinct 2 Solar

Příspěvek od jirka87 »

Dekuji mistnimu uzivateli "Jara3" za efektivni, rychlou dohodu a okamzitou platbu.

Radost obchodovat. DEKUJI za prostor a mozno smazat.

Zpět na „Ostatní prodej / koupě“

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé