POMOC prosím - klíče

První generace velkých předokolek
  • Autor
  • Zpráva
gulimar
Offline
Příspěvky: 1
Registrován: 2 hodiny 2 minuty
Bydliště: Chrudim
Vůz: C70

POMOC prosím - klíče

Příspěvek od gulimar »

Ahoj Volvisti. Stala se mi velmi nepříjemná věc. Samozřejmě jsem si tisíckrát říkal, že už musím nechat udělat ten náhradní klíč, kdybych tenhle ztratil. Stalo se. Ztratil.

Volvo C70 rok 2012.

Originál v servisu říkají cca 8t za klíček s planžetkou a s kódováním.

Zná někdo levnější cestu? je mi jasné, že musím začít planžetou, pak prázdný klíč a nakódovat. To bych i zvládl s Vdash sám, pokud se u něj tedy dá zaplatit přístup na kódování nového klíče a odmazání starého (případně mám možnost Vida nebo Bosch, Topdon diagnostiky). Zbývá ale vyřešit samotnou planžetku (nebo nechat auto jemně otevřít zámečníkem).

Tedy jinak řečeno, neví někdo, zda se to dá realizovat ekonomicky výhodněji? Za pomoc předem díky.

Zpět na „850, S / V70 (-00), C70“

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé