Ahoj Volvisti. Stala se mi velmi nepříjemná věc. Samozřejmě jsem si tisíckrát říkal, že už musím nechat udělat ten náhradní klíč, kdybych tenhle ztratil. Stalo se. Ztratil.
Volvo C70 rok 2012.
Originál v servisu říkají cca 8t za klíček s planžetkou a s kódováním.
Zná někdo levnější cestu? je mi jasné, že musím začít planžetou, pak prázdný klíč a nakódovat. To bych i zvládl s Vdash sám, pokud se u něj tedy dá zaplatit přístup na kódování nového klíče a odmazání starého (případně mám možnost Vida nebo Bosch, Topdon diagnostiky). Zbývá ale vyřešit samotnou planžetku (nebo nechat auto jemně otevřít zámečníkem).
Tedy jinak řečeno, neví někdo, zda se to dá realizovat ekonomicky výhodněji? Za pomoc předem díky.
POMOC prosím - klíče
První generace velkých předokolek
1 příspěvek
• Stránka 1 z 1
- Autor
- Zpráva
-
gulimarOffline
- Příspěvky: 1
- Registrován: 2 hodiny 2 minuty
- Bydliště: Chrudim
- Vůz: C70
POMOC prosím - klíče
Příspěvek od gulimar »
1 příspěvek
• Stránka 1 z 1
Zpět na „850, S / V70 (-00), C70“
Přejít na
- DŮLEŽITÉ ODKAZY
- ↳ Volvoklub České republiky, z.s.
- SRAZY A JINÉ AKCE
- ↳ Srazy připravované klubem
- ↳ Srazy v zahraničí
- ↳ Termínový kalendář
- ↳ Srazy místní a regionální
- ↳ Proběhlé klubové srazy
- ↳ Švédské Plechy 2008
- ↳ Proběhlo - Volvosrazy
- ↳ Legendy 2019
- ↳ Jiné automoto akce
- ↳ Legendy
- DISKUSE K MODELOVÝM ŘADÁM
- ↳ Veterán
- ↳ 200
- ↳ 300 / 400
- ↳ 700 / 900
- ↳ C30 / S40 / V40 / V50
- ↳ V40 NEW - 2013 ...
- ↳ 850, S / V70 (-00), C70
- ↳ S60, V / XC70 II (-07), S80 (-06), XC90
- ↳ S / V60 (-16), V / XC70 III, S80 II, XC60 (-16)
- ↳ S/V/XC 90; V/XC 60
- ↳ TRUCKS
- OPRAVY DLE MODELOVÝCH ŘAD
- ↳ Veterán - opravy
- ↳ 200 - opravy
- ↳ 300 / 400 - opravy
- ↳ 700 / 900 - opravy
- ↳ C30 / S40 / V40 / V50 - opravy
- ↳ FAQ - Jak na to
- ↳ 850 / 60 / 70 / 80 / 90 / XC - opravy
- ↳ FAQ - Jak na to
- BAZAR
- ↳ Prodej dílů, nabídka služeb - Profi prodejci
- ↳ r-speed
- ↳ Švícko
- ↳ PRODEJ
- ↳ Prodej - Auta
- ↳ Prodej - Díly
- ↳ Co neprodávám já
- ↳ KOUPĚ
- ↳ Koupě - Auta
- ↳ Koupě - Díly
- ↳ PŘÍSLUŠENSTVÍ, prodej-koupě
- ↳ Pneumatiky, disky...
- ↳ Audio, navi a vše okolo
- ↳ Zdarma nebo výměna
- ↳ Ostatní prodej / koupě
- ↳ Varování aneb ušetřete si cestu ...
- OPRAVY A TUNING
- ↳ Jak co opravit???
- ↳ Jak co vyladit???
- ↳ Nezávislé topení a el.předehřev
- ↳ Audio, video, navigace, telefony a ostatní komunikace
- ↳ LPG + CNG + E85 a ostatní
- ↳ Galerie uživatelů
- ↳ Firmy & kontakty
- ↳ o všem možném :-)
- ↳ Zajímavé odkazy na internetu
- ↳ Video
- ↳ Foto
- VOLVOKLUB ČR
- ↳ Volvoklub ČR informuje
Kdo je online
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé