vysokofrekvenční pískání !!!!

Předposlední generace velkých Volv
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 13
Příspěvky: 81
Registrován: 9 roků 6 měsíců
Bydliště: Liberec
Vůz: Volvo xc70

#1 vysokofrekvenční pískání !!!!

Příspěvek od david.xjr »

Ahoj. Mám problem s volvínem. Jedná se o Volvoxc70 r2008 3,2 175kw automat Po zahřátí motoru (nemusí být-provozní teplota) se mi začne ozývat vysokofrekvenční pískání od motoru.
V servisu diagnostika "naslouchátkem" (nebyl jsem u toho nevím co se používá) mi bylo řečeno ložiska na alternátoru. Nechal jsem tedy celý alternátor z repasovat. Ložiska byla v pořádku byla špatná volnoběžka a uhlíky. Samozřejmě po repasi nové i ložiska. Pískání neustálo!!!! Protože volvo jsem koupil nedávno tak jsem postupně měnil všechny náplně a přišla řada na řemen ke klimakompresoru. To pískání jde nejvíce slyšet v tomto prostoru. Vyměnil se řemen i kladky. Pískání stále pořád!!!! Jedná se o takový zvuk,že když jsem byl tankovat tak vyběhla obsluha čs co se děje. Toto pískání je slyšet pouze když jede auto bez plynu a nebo na volnoběh. Pokud sešlápnu plyn (ale pouze při jízdě) Tak pískání utichne. Při sešlápnutí plynu na neutral pískání je slyšet stále. Když vypínám motor tak to pískání utichne jakoby s "doběhem" cca nějakou setinu vteřiny po doběhnutí motoru. Už si nevím rady a taky po repasi alternátoru a řemenu s kladkama nemám momentálně další 10tisíce na zjišťění závady. Měl někdo stejný problém? Někde jsem četl,že od alternátoru jak vede protější osa směrem do motoru. Tak na ní je ložisko a to prý odchází. Ale co je natom pravdy a jak se to projevuje opravdu nevím. Budu vděčný za každou radu

raolsa
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 13158
Registrován: 14 roků 6 měsíců
Bydliště: Semily
Vůz: Volvo V70 II 2.4T 147 kw AWD LPG
Participant x 1

#2 vysokofrekvenční pískání !!!!

Příspěvek od raolsa »

Přestane to když odšroubuješ víčko oleje?
_________________
Volvo V70 II 2.4T AWD 147 kw LPG '00
Citroen Xsara 1.4i 55kw LPG '01
Diagnostika k dispozici. 607827920

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 580
Registrován: 9 roků 8 měsíců
Bydliště: Hodonín
Vůz: xc90 2008 3.2

#3 vysokofrekvenční pískání !!!!

Příspěvek od hefaistos »

Taky me napadlo odvetravani, ale napsat do nazvu tematu !!!! mi prislo fakt neslusne, tak bych se na to vykaslal :)

jirka87
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 2168
Registrován: 7 roků 8 měsíců
Bydliště: Přerovsko
Vůz: Džaponský

#4 vysokofrekvenční pískání !!!!

Příspěvek od jirka87 »

Muj kolega rovnez uziva miliardy vykricniku vsude. Nechapu tu pointu. Nemysli tim nic zleho, ale proste to dela. Pise to i na ukonceni vety oznamovaci a ne jeden, ale klidne ctyri tam da. Proc to dela nikdo nevi . . . Ale je to rodily Rumun. Tak mozna proto, ackoliv v CZ zije dve desetileti a hovori plynne cesky.

Asi maji ti lidi pocit, ze to je tak lepsi...Coz casto praktikuji ti nejsmesnejsi bazaristi na bazos.cz

Offline
Příspěvků ve vlákně: 13
Příspěvky: 81
Registrován: 9 roků 6 měsíců
Bydliště: Liberec
Vůz: Volvo xc70

#5 vysokofrekvenční pískání !!!!

Příspěvek od david.xjr »

Já používám víc vykřičníků proto,že chci zvýraznit to,že v podstatě hledám akutně řešení! Naopak mě vždycky zaráží to. Jak někdo má aktuálně nutkavou a strašnou potřebu něco komentovat něco co vlastně s tématem v tomto případě pomocí vůbec nesouvisí. Jinými slovy. Tebe trápí 4 vykřičníky v názvu,ale pak jseš schopný napsat uplně zbytečně 40 slov

Offline
Příspěvků ve vlákně: 13
Příspěvky: 81
Registrován: 9 roků 6 měsíců
Bydliště: Liberec
Vůz: Volvo xc70

#6 vysokofrekvenční pískání !!!!

Příspěvek od david.xjr »

Přestane to když odšroubuješ víčko oleje?
...
hele nezkoušel jsem to. Zítra to můžu zkusit. Ale jde to jako od řemene u klima kompresoru. z těch míst. Ale řemen nový a nastříkaný sprejem na řemeny (pro jistotu)

Warcz
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 5222
Registrován: 5 roků 8 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: V70 II 2,5T AWD AT

#7 vysokofrekvenční pískání !!!!

Příspěvek od Warcz »

Přirovnal bych to k tomu kdy 10 lidi stojí ve frontě a ty předbíháš, že to je fakt akutní. Pochopil bych "!!!!" kdyby jsi stal na dálnici a potřeboval auto nutně opravit. I v tomhle případě bych tedy nenapsal to co ty ale dokážu si představit tu naléhavost.

Zaleží na tobě jak si to přebereš a jestli se nad tím zamyslíš, nebo na nás budeš utočit.

PS: Ralosa ti docela přesně poradil, akorat odpověď "Přestane to když odšroubuješ víčko oleje?" moc smysl nedává.
_________________
Volvo V70 2,5T 154kW 2007 AT AWD, Spotřeba 12l/100km (Galerie)
Bylo: Polo 1,9SDI 47kW 2003 140000km, Spotřeba 4,71l/100km

Offline
Příspěvků ve vlákně: 13
Příspěvky: 81
Registrován: 9 roků 6 měsíců
Bydliště: Liberec
Vůz: Volvo xc70

#8 vysokofrekvenční pískání !!!!

Příspěvek od david.xjr »

david.xjr píše: 19 črc 2021 20:46 Přestane to když odšroubuješ víčko oleje?
_________________
Volvo V70 II 2.4T AWD 147 kw LPG '00
Citroen Xsara 1.4i 55kw LPG '01
Diagnostika k dispozici. 607827920
hele nezkoušel jsem to. Zítra to můžu zkusit. Ale jde to jako od řemene u klima kompresoru. z těch míst. Ale řemen nový a nastříkaný sprejem na řemeny (pro jistotu)
Tak já jezdím k doktorovi se zdravotními problémy 30km tam a 30 zpět. Takže akutní to je.
Protože nechci aby to bylo třeba nějaké ložisko,které se zadře a klekne celý motor. A útočit? Asi špatně vidíš,protože já nezačal. Navíc mé 4 vykříčníky jsou stále míň jak 200písmen,které k příspěvku a k řešení problému nedají už vůbec nic.
Jinak s tím víčkem oleje mi to smysl taky moc nedává,ale udělám to. Člověk nikdy neví.

yoby
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 3657
Registrován: 17 roků
Bydliště: České Budějovice
Participant x 1

#9 vysokofrekvenční pískání !!!!

Příspěvek od yoby »

Warcz píše: 19 črc 2021 21:04 PS: Ralosa ti docela přesně poradil, akorat odpověď "Přestane to když odšroubuješ víčko oleje?" moc smysl nedává.
Mu skočil mezi tohle a jeho odpověd podpis :-D
_________________
V70 2,4T B5244T3 AWD, r.v. 2001
V70 2,5T B5254T,r.v.12/1998
bylo: V40 1,8 B4184SM r.v.1999

jirka87
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 2168
Registrován: 7 roků 8 měsíců
Bydliště: Přerovsko
Vůz: Džaponský

#10 vysokofrekvenční pískání !!!!

Příspěvek od jirka87 »

Poradili ti dobre.

Bud to ma souvislost s klimakomoresorem/pohonem.na pomocnem remenu, nebo podtlakem-to je tak zhruba nejvice pravdepodobne.

Pokud je to tak akutni jak zakladatel pise, tak tedy asi neni od veci to resit ihned. Nevim jestli bych mel pri nutkani takto akutniho servisu (dle popisu, realitu tezko soudit) cas vypisovat lidem na forum, ze jsou kokoti a radi nepresne.

Chapu zdanlivou beznadejnost situace, nicmene ono to zacina volbou auta. Pokud potrebuji spoleh na 10 000% prehnane receno, mozna bylo lepsi si koupit novou i30 misto premiove ojetiny a hovadskym motorem, ktery nechce nikdo z beznych servisu radsi ani videt.

Takze ted jsem tuplem za blbce, ale to nic nemeni na tom, ze to s volbou auta je objektivni fakt.

Pak to muze byt jeste tinnitus. :-D

Offline
Příspěvků ve vlákně: 13
Příspěvky: 81
Registrován: 9 roků 6 měsíců
Bydliště: Liberec
Vůz: Volvo xc70

#11 vysokofrekvenční pískání !!!!

Příspěvek od david.xjr »

yoby píše: 19 črc 2021 22:09
Warcz píše: 19 črc 2021 21:04 PS: Ralosa ti docela přesně poradil, akorat odpověď "Přestane to když odšroubuješ víčko oleje?" moc smysl nedává.
Mu skočil mezi tohle a jeho odpověd podpis :-D
řeším to v noci,protože přes den lítám po doktorech.Češím to takto,protože momentálně jak jsem též psal nahoře.Jsem se vydal z peněz za opravy,které to pískání nevyřešily. A nechci vydávat další tisíce jen na to,že se někdo na koukne.Rozdělá půlku motoru.Řekne si 20tisíc a auto píská dál. (už se mi něco podobného stalo s předchozím autem) A kokotech apod. Jsem nikde nic nepsal! To asi někdo někde jinde. řemen i kladky jsou vyměněné. zkusím to víčko oleje. Někdo říkal i spojka na klima kompresoru.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 13
Příspěvky: 81
Registrován: 9 roků 6 měsíců
Bydliště: Liberec
Vůz: Volvo xc70

#12 vysokofrekvenční pískání !!!!

Příspěvek od david.xjr »

jirka87 píše: 19 črc 2021 22:35 Poradili ti dobre.

Bud to ma souvislost s klimakomoresorem/pohonem.na pomocnem remenu, nebo podtlakem-to je tak zhruba nejvice pravdepodobne.

Pokud je to tak akutni jak zakladatel pise, tak tedy asi neni od veci to resit ihned. Nevim jestli bych mel pri nutkani takto akutniho servisu (dle popisu, realitu tezko soudit) cas vypisovat lidem na forum, ze jsou kokoti a radi nepresne.

Chapu zdanlivou beznadejnost situace, nicmene ono to zacina volbou auta. Pokud potrebuji spoleh na 10 000% prehnane receno, mozna bylo lepsi si koupit novou i30 misto premiove ojetiny a hovadskym motorem, ktery nechce nikdo z beznych servisu radsi ani videt.

Takze ted jsem tuplem za blbce, ale to nic nemeni na tom, ze to s volbou auta je objektivni fakt.

Pak to muze byt jeste tinnitus. :-D
řeším to v noci,protože přes den lítám po doktorech.Češím to takto,protože momentálně jak jsem též psal nahoře.Jsem se vydal z peněz za opravy,které to pískání nevyřešily. A nechci vydávat další tisíce jen na to,že se někdo na koukne.Rozdělá půlku motoru.Řekne si 20tisíc a auto píská dál. (už se mi něco podobného stalo s předchozím autem) A kokotech apod. Jsem nikde nic nepsal! To asi někdo někde jinde. řemen i kladky jsou vyměněné. zkusím to víčko oleje. Někdo říkal i spojka na klima kompresoru.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 13
Příspěvky: 81
Registrován: 9 roků 6 měsíců
Bydliště: Liberec
Vůz: Volvo xc70

#13 vysokofrekvenční pískání !!!!

Příspěvek od david.xjr »

jirka87 píše: 19 črc 2021 22:35 Poradili ti dobre.

Bud to ma souvislost s klimakomoresorem/pohonem.na pomocnem remenu, nebo podtlakem-to je tak zhruba nejvice pravdepodobne.

Pokud je to tak akutni jak zakladatel pise, tak tedy asi neni od veci to resit ihned. Nevim jestli bych mel pri nutkani takto akutniho servisu (dle popisu, realitu tezko soudit) cas vypisovat lidem na forum, ze jsou kokoti a radi nepresne.

Chapu zdanlivou beznadejnost situace, nicmene ono to zacina volbou auta. Pokud potrebuji spoleh na 10 000% prehnane receno, mozna bylo lepsi si koupit novou i30 misto premiove ojetiny a hovadskym motorem, ktery nechce nikdo z beznych servisu radsi ani videt.

Takze ted jsem tuplem za blbce, ale to nic nemeni na tom, ze to s volbou auta je objektivni fakt.

Pak to muze byt jeste tinnitus. :-D
Jo mimochodem 3,2 6válec automat startování "kreditkou"......můj první dojem po třech měsících je: Pane bože proč se kurví takhle auta!?!? Docela se těším až mi přijede starý 5válec manual s klíčkem radost z řízení..... Jinak víš co se říká za přísloví jo???? Kdo si koupí Hjůndaje na dosmrti ..... je!!!! Pro rejpaly ty tečky nahrazují písmena. Kdyby zase někdo,že jich je moc

jirka87
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 2168
Registrován: 7 roků 8 měsíců
Bydliště: Přerovsko
Vůz: Džaponský

#14 vysokofrekvenční pískání !!!!

Příspěvek od jirka87 »

Tvoje/Vase nestesti je jak zatim situace vypada v neblahe zkusenosti s mechaniky v kombinaci s nakupem ne uplne jednoduche ojetiny na dnesni pomery znacneho stari vzhledem k puvodni cene.

Fabia 1.4 nestarne jaksi tak rychle, protoze neobsahuje prakticky nic. De facto blbe a nepresne receno "stejny" motor a periferii mely auta pred 40lety. Hold tohle Vulvo s 3.2i je trosku jinde.

I s ohledem na nutnost a usetrene finance bych se uplne nebal navstivit autorizak. Nebude tam takova tlacenice, jako v nezavislem servisu a konecna cena za kdyz nic, tak stanoveny verdikt,nebude az tak odlisna od nezavisleho servisu, coz je dano ZEJMENA vysokou mirou praxe s konkretnim typem atd = snad kratsi a presnejsi hledani zavady,byt za papirove tezko snesitelnou hodinovou sazbu. Vysledek ale podle me nebude horsi, nez jinde.

Ja platil zcela stupidne v neautorizovanem servisu za rozvod a pomocny remen+kladky 11500, kdezto v autorizaku za to chteli 12500kc. Ono to tenkrat melo svuj duvod (rozvodovy remen byl jak ksandy a byla duvodna obava, ze do autorizaku 60km ani nedojedu) proc se to tam nedelalo, ale u druheho auta uz jsem stejnou chybu nedelal a i to 19lete auto jsem na rozvody dal do autorizaku (jednak cena a druhak to ani nikdo nechtel delat, protoze to neni uplne typicke auto).

Neni to tesano do kamene, ale je to jedna z lepsich cest kud jit. A i ten autorizak a technik tam sedici neni vzdy idiot a pokud mu vysvetlim nalehavost sve situace, muze umet pomoci brzo, kdyz chce.

jirka87
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 2168
Registrován: 7 roků 8 měsíců
Bydliště: Přerovsko
Vůz: Džaponský

#15 vysokofrekvenční pískání !!!!

Příspěvek od jirka87 »

P.s.k tomu Korejci...uzivatel Penek to podle me pochopil naprosto (sry, ze si Vas beru do huby Sire). Proste nove auto, stk na 4 roky, vyhody jako 2 sady kol, zaruka, servis, zadny prekvapka. To vse za cenu premiove ojetiny, ovsem s uplnou jistotou mobility,byt za cenu nizsi vybavy,nebo treba komfortu,nebo treba vykonu motoru....

Proste kdo chce neresit...tam je lepsi i novy Duster, nez cokoliv ojeteho a to proste jen proto,ze to ma zaruku. Sice i o tom se da polemizovat, ale ty protinazory se uz argumentuji na objektivnim zaklade jen velmi tezko

Offline
Příspěvků ve vlákně: 13
Příspěvky: 81
Registrován: 9 roků 6 měsíců
Bydliště: Liberec
Vůz: Volvo xc70

#16 vysokofrekvenční pískání !!!!

Příspěvek od david.xjr »

jirka87 píše: 19 črc 2021 23:03 Tvoje/Vase nestesti je jak zatim situace vypada v neblahe zkusenosti s mechaniky v kombinaci s nakupem ne uplne jednoduche ojetiny na dnesni pomery znacneho stari vzhledem k puvodni cene.

Fabia 1.4 nestarne jaksi tak rychle, protoze neobsahuje prakticky nic. De facto blbe a nepresne receno "stejny" motor a periferii mely auta pred 40lety. Hold tohle Vulvo s 3.2i je trosku jinde.

I s ohledem na nutnost a usetrene finance bych se uplne nebal navstivit autorizak. Nebude tam takova tlacenice, jako v nezavislem servisu a konecna cena za kdyz nic, tak stanoveny verdikt,nebude az tak odlisna od nezavisleho servisu, coz je dano ZEJMENA vysokou mirou praxe s konkretnim typem atd = snad kratsi a presnejsi hledani zavady,byt za papirove tezko snesitelnou hodinovou sazbu. Vysledek ale podle me nebude horsi, nez jinde.

Ja platil zcela stupidne v neautorizovanem servisu za rozvod a pomocny remen+kladky 11500, kdezto v autorizaku za to chteli 12500kc. Ono to tenkrat melo svuj duvod (rozvodovy remen byl jak ksandy a byla duvodna obava, ze do autorizaku 60km ani nedojedu) proc se to tam nedelalo, ale u druheho auta uz jsem stejnou chybu nedelal a i to 19lete auto jsem na rozvody dal do autorizaku (jednak cena a druhak to ani nikdo nechtel delat, protoze to neni uplne typicke auto).

Neni to tesano do kamene, ale je to jedna z lepsich cest kud jit. A i ten autorizak a technik tam sedici neni vzdy idiot a pokud mu vysvetlim nalehavost sve situace, muze umet pomoci brzo, kdyz chce.
Ahoj. Autorizák je pro mě mimo,protože auto je na lpg a to v liberci na dílně nechtějí ani vidět. Respektive mají takové nařízení. A do prahy zase nemůžu,protože jak jsem psal. Jezdím pravidelně k doktorovi a auto tam prostě nechat nemůžu. A co se týče těch nových aut.... Tak sorry,ale takový kaše.........Když se mi stane nehoda tak mě sada zimních pneu v garáži nezachrání a nějaká záruka mobility taky ne. :D.....Volvo.....a votom to je.....

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 34
Registrován: 3 roky 8 měsíců
Bydliště: Brandýs
Vůz: EX V90 D3 2017

#17 vysokofrekvenční pískání !!!!

Příspěvek od enzo »

Já bych to nechal pískat, protože pokud jezdíš k doktorovi tak často, že nemáš ani čas auto odvést do servisu, tak máš asi větší problém než nějaký pískání. Smiř se s tím, že je to stroj a jako takový se může porouchat. Dej se nejdřív do kupy sám a potom řeš auto, ale né přes fórum, kde Ti nikdo pískání neodstraní. Jó a na Hjundaje a Dáčiji se vy..r, to sou fakt sráče...

Offline
Příspěvků ve vlákně: 13
Příspěvky: 81
Registrován: 9 roků 6 měsíců
Bydliště: Liberec
Vůz: Volvo xc70

#18 vysokofrekvenční pískání !!!!

Příspěvek od david.xjr »

raolsa píše: 19 črc 2021 17:41 Přestane to když odšroubuješ víčko oleje?
Tak dneska to po dvou dnech začalo znovu pískat tak jsem zkusil na tvou radu to víčko oleje. Chci ti poděkovat,protože motor vytváří podtlak a víčko bylo hodně přisáté! Jak jsem ho "utrhnul" tak najednou ticho! TAKŽE JEŠTĚ JEDNOU MOOOOOOOOOOOC DĚKUJÍÍÍÍÍÍÍÍÍ !!!!! Jak přijedu v pátek od doktora tak přijede mechanik a začne natom dělat. Ještě jednou děkuji. Opravdu jsem si nevěděl už rady. Díky moc !!!! :beer:

Offline
Příspěvků ve vlákně: 13
Příspěvky: 81
Registrován: 9 roků 6 měsíců
Bydliště: Liberec
Vůz: Volvo xc70

#19 vysokofrekvenční pískání !!!!

Příspěvek od david.xjr »

enzo píše: 21 črc 2021 00:01 Já bych to nechal pískat, protože pokud jezdíš k doktorovi tak často, že nemáš ani čas auto odvést do servisu, tak máš asi větší problém než nějaký pískání. Smiř se s tím, že je to stroj a jako takový se může porouchat. Dej se nejdřív do kupy sám a potom řeš auto, ale né přes fórum, kde Ti nikdo pískání neodstraní. Jó a na Hjundaje a Dáčiji se vy..r, to sou fakt sráče...
Kdo si koupí hjůndaje na dosmrti ku..a je :ROFL: To nám říkal školitel. Tvá rada je sice hezká,ale jká si pořídil novější,protože to mé původní 2002 posraly tak servisy že mi z toho udělaly vrak. Je to na dlouho vyprávění,ale kdybych to tu řekl veřejně. Tak by mě nikdo ani nevěřil.. Takže mám novější 2008 no a zase tohle. K doktorovi jezdím,ale jezdit potřebuju né aby mě to někde kleklo. A to pískání je fakt humus.... Ale jak jsem psal výš. už vyřešeno. Tak uvidíme.

peter cz
Ověřený
Online
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 2137
Registrován: 15 roků 4 měsíce
Bydliště: Klatovy
Vůz: 850R; 760GLE; 940T

#20 vysokofrekvenční pískání !!!!

Příspěvek od peter cz »

Tzn. máš prasklou membránu v odvětrání motoru -> vyměnit s celým víkem nebo koupit samotnou membránu (ebay/volvofan.pl), ale výměna chce trochu šikovnosti.
_________________
´96 850 R, B5234T5, AW50-42LE, Elotec E85 | ´89 760 GLE, D24TIC, ZF4HP22 Obrázek | ´97 940 Turbo, B230FK, M90, LPG Obrázek
Volvo diagnostika k dispozici.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 13
Příspěvky: 81
Registrován: 9 roků 6 měsíců
Bydliště: Liberec
Vůz: Volvo xc70

#21 vysokofrekvenční pískání !!!!

Příspěvek od david.xjr »

Bohužel nejsem vůbec žádný mechanik. Rozumím skvěle uplně jiným věcem. Takže to nechám na někom jiném.

descoobed
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 155
Registrován: 12 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha
Vůz: V70, M66, B5254T6

#22 vysokofrekvenční pískání !!!!

Příspěvek od descoobed »

O Formánkovi víš? Máš to tam půl hodiny.
http://polarcars.cz/
Nemám rád lidi co neumí používat vykřičníky, mám pocit, že na mě z monitoru řvou, chce se mi sednout do auta a jet si na ně zařvat jak na koncertě Lemmyho.
Naposledy upravil(a) descoobed dne 21 črc 2021 21:24, celkem upraveno 1 x.
_________________
Je:V70 P3, B5254T6, M66, LPG (EG 48.6+Hana H2001)
Bylo:Bublina, V855 s D5252T, 430kkm.
V855 TDi, man. '96, kombichek, 451kkm, zachránila mi život, R.I.P.!
Subaru Impreza, Toyota Tercel 4WD

raolsa
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 13158
Registrován: 14 roků 6 měsíců
Bydliště: Semily
Vůz: Volvo V70 II 2.4T 147 kw AWD LPG
Participant x 1

#23 vysokofrekvenční pískání !!!!

Příspěvek od raolsa »

_________________
Volvo V70 II 2.4T AWD 147 kw LPG '00
Citroen Xsara 1.4i 55kw LPG '01
Diagnostika k dispozici. 607827920

Offline
Příspěvků ve vlákně: 13
Příspěvky: 81
Registrován: 9 roků 6 měsíců
Bydliště: Liberec
Vůz: Volvo xc70

#24 vysokofrekvenční pískání !!!!

Příspěvek od david.xjr »

descoobed píše: 21 črc 2021 20:44 O Formánkovi víš? Máš to tam půl hodiny.
http://polarcars.cz/
Nemám rád lidi co neumí používat vykřičníky, mám pocit, že na mě z monitoru řvou, chce se mi sednout do auta a jet si na ně zařvat jak na koncertě Lemmyho.
Klidně si přijď zařvat. Potřebuji nasr. Souseda. Pálí tady plasty a další sajrajt - hlavně v zimě kdy s tím topí celou zimu. Všichni si stěžují a úřad s tím nic nedělá..... Takže než vyrazíš tak dej vědět. Rozpálím tě aby si byl dost silný v hlase :ROFL: Vím. Zbytečný nemá čas. (proto už jsem zkusil tuhle poslední možnost) Mimochodem kdo by neznal formánka :lol:
Naposledy upravil(a) david.xjr dne 22 črc 2021 00:17, celkem upraveno 1 x.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 13
Příspěvky: 81
Registrován: 9 roků 6 měsíců
Bydliště: Liberec
Vůz: Volvo xc70

#25 vysokofrekvenční pískání !!!!

Příspěvek od david.xjr »

Jseš úžasný člověk. Užitečný. Poradí a neremcá kde co mám co psát. :ROFL: Což je stejně prd platný,protože si budu psát jak chci. Když bude něco už opravdu akutní jako právě tohle. A děkuju....
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „S / V60 (-16), V / XC70 III, S80 II, XC60 (-16)“