ja chladim do podlahovy vetsinu leta. dole s podlahovou je krasnych 22,5-23. bez chlazeni bych byl nekde na 26 mozna vejs. musi to bezet trvale, jakmile se to pusti pozde uz se to skoro neda dohnat.
pod 18C na vode nejdu.
nahore v podkrovi jsem k TC pripojil dva podstropni fancoily a v baraku nadherne
Vetrak na podlahu tomu muze hodne pomoct. ale aby se ti nezacala rosit