Otázka, na kterou neznám odpověď

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
dumi.cz
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvky: 3931
Registrován: 12 roků 5 měsíců
Bydliště: Štěpánovice
Vůz: V70 '97 B5254T@192PSI Black | 850 '95

Otázka, na kterou neznám odpověď

Příspěvek od dumi.cz »

ja chladim do podlahovy vetsinu leta. dole s podlahovou je krasnych 22,5-23. bez chlazeni bych byl nekde na 26 mozna vejs. musi to bezet trvale, jakmile se to pusti pozde uz se to skoro neda dohnat.

pod 18C na vode nejdu.

nahore v podkrovi jsem k TC pripojil dva podstropni fancoily a v baraku nadherne :-)

Vetrak na podlahu tomu muze hodne pomoct. ale aby se ti nezacala rosit :)
_________________
STOP chatcontrol! https://fightchatcontrol.eu/
V70 '97 B5254T@192PSI Black - Vlk
850 `95 B5252S - Prezident
850 `96 B5252S WAGON A/T Webasto - Myslivec
850 '96 D5252T combi - Daisy

Zpět na „o všem možném :-)“

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: chci_volvo, Radní