Moravský mini(maxi) sraz v Rožnově

Jak bylo...
  • Autor
  • Zpráva
Jarda S40
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 1491
Registrován: 19 roků 1 měsíc
Vůz: S40, V70-I, 850, 460 variomatik
Bydliště: Praha 9

#1 Moravský mini(maxi) sraz v Rožnově

Příspěvek od Jarda S40 »

Takže jsem asi první z navrátilců u kompu a proto bych rád poděkoval Martinovi a Lubošovi za skvělej sraz! Vyjeli jsme ráno (my 4 nadšenci -já, Bídák, Marek a Háša) z Prahy, cestou nás předjela Kačenka, kterou jsme následně odchytli. U Hranic se přidal Drewid. V kempu nás již vítal Luboš se Standou, který nás navigoval po telefonu. Následoval krátkej pokec a představení se s účastníky, seřazení aut a spanilá jízda. Přesný počet nevím, ale určitě bylo aut více než dvacet. Po dojezdu do Kopřivnice Martin briskně zorganizoval vynikající oběd pro celou společnost. Opět pokec, při kterém se probírali opravy vozů a pak společná návštěva muzea Tatry Kopřivnice. Skvělej zážitek! Po muzeu se Volvisti rozběhli dle svých zájmů, naše skupina byla odvedena Lubošem na Pustevny. Překrásná architektura a výhled do kraje až na Slovensko. Dobrá večeře a po ní rozloučení a návrat po cca 400km trase do Prahy. Najeli jsme za den 850 km, ale stálo to za to! Kluci děkujeme za prima den! Akorát je mi líto, že nebyl čas pokecat se všemi do vyčerpání témat. Hlavně mě nějak minul Ferry s paní, Na Jarka jsem měl asi 10 minut (málo), s Pavlem-K jsme také stihli vyměnit jen zdravici, s Kačenkou byl pořád Marek :evil: a Ondra Drewid stále někde dával k dobru své historky. K vidění byla spousta Volv, za zmínku stojí zvláště zánovní 960-ka s najetými asi 30 kkm!
P.S. Fotky dodá Háša a Marek.

Lachtan
Ověřený
Online
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 5093
Registrován: 18 roků 6 měsíců
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:

#2 Moravský mini(maxi) sraz v Rožnově

Příspěvek od Lachtan »

Bůůůůů, závidím vám, bohužel pracovní povinnosti byly přednější (a pochopitelně následná návštěva v porodnici u malého lachtaního zvířátka :D ). Takže mi nezbývá než doufat, že až se mi časem uvolní současný nabitý program, tak se zase nějakého obdobně podařeného srázku zůčastním ;-)

standa
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1735
Registrován: 19 roků 10 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: Amazon, 1800ES, 240, 480, 740,760, T603
Participant x 1

#3 Moravský mini(maxi) sraz v Rožnově

Příspěvek od standa »

:pij: + :kuch: = :palec:

100 piv za pátek večer :roll:
Přílohy
PICT0001.JPG
PICT0001.JPG (90.02 KiB) Zobrazeno 2352 x
PICT0012.JPG
PICT0012.JPG (115.49 KiB) Zobrazeno 2354 x
PICT0013.JPG
PICT0013.JPG (142.48 KiB) Zobrazeno 2353 x
PICT0015.JPG
PICT0015.JPG (114.85 KiB) Zobrazeno 2349 x
PICT0016.JPG
PICT0016.JPG (135.2 KiB) Zobrazeno 2337 x
PICT0027.JPG
PICT0027.JPG (114.52 KiB) Zobrazeno 2327 x

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 39
Registrován: 16 roků 10 měsíců
Vůz: Volvo 850R,187kW,Rok 96/97,210 000 km
Bydliště: Brno

#4 Moravský mini(maxi) sraz v Rožnově

Příspěvek od RAEDON »

standa píše::pij: + :kuch: = :palec:
Ahoj vsichni.Vcera jsem se vratil z prvniho velkeho srazu a bylo to fajn.V prvni rade se chci omluvit za to ,ze jsem predjizdel ,kdyz jsme byli v kolone,nevedel jsem ,ze se to nesmi.Slysel jsem ,ze si nekdo stezoval,jen nevim ,proc me to neprisel rict osobne.Poznal jsem spoustu lidi,i kdyz s nekteryma jsem si podal jen ruku.Skoda.Jinak je skoda ,ze na takovych srazech neni videt nejaka s70,nebo c70 coupe.Jinak pozdravuju predevsim Rogera a Kacenku,jsou to moc fajn lidi.Tak zatim a zase nekdy. :)
Naposledy upravil(a) RAEDON dne 24 čer 2007 15:09, celkem upraveno 1 x.

Jarda S40
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 1491
Registrován: 19 roků 1 měsíc
Vůz: S40, V70-I, 850, 460 variomatik
Bydliště: Praha 9

#5 Moravský mini(maxi) sraz v Rožnově

Příspěvek od Jarda S40 »

2Raeden - v koloně při spanilé jízdě se opravdu nepředjíždí, ale to nic. Na to množství volv je přece jen Rožnov dost malej. Já si nestěžoval, ale úmysl byl seřadit Volva podel historie. T.J. 2xx, 7xx a 9xx,850, 40-ky a podobně. Na závěr jel jako ovčák Luboš, kterej si dojel pro zbloudilé a opět seřadil své stádečko! :lol: Musím tu ještě jednou opakovaně poděkovat Lubošovi, kterej byl opravdu takovým otcem na kterého se každý obrátil o pomoc/radu. :palec:

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 133
Registrován: 18 roků 1 měsíc
Bydliště: Zlín

#6 Moravský mini(maxi) sraz v Rožnově

Příspěvek od Pavel-K »

Taky nemůžu nepoděkovat hlavním organizátorům a vůbec všem za další opět skvělý sraz. Luboš s Martinem to zvládli naprosto skvěle a hlavně s pohodou jim vlastní. Takže děkuji, děkuji !!!!!, po těchto zkušenostech se neuvěřitelně těším na další sraz. Jediný problém a poučka pro mě, hrozně málo času na pokec s ostatníma, hlavně s Lubošem, Martinem, Jardou.S40, Standou, Hášou, krásnou Kačenkou, opět úžasným Drewidem, Rogerem, a vůbec... se všema si bylo co říct, jen času bylo hrozně málo... Příště tedy alespoň na 3 dny. Radeone, nevím, co chceš slyšet osobně, ale já jsem tvé předjíždění taky viděl a připadlo mi to poněkud...... divné.. ale třeba jsi měl důvod. Jinak, moc se nám tam s Marťou líbilo, díky všem. :palec: :tlesk:

Jarda S40
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 1491
Registrován: 19 roků 1 měsíc
Vůz: S40, V70-I, 850, 460 variomatik
Bydliště: Praha 9

#7 Moravský mini(maxi) sraz v Rožnově

Příspěvek od Jarda S40 »

4Pavel-K - raedon je v poho, prostě mladej kluk co neznal pravidla. Fakt je, že příště by to asi chtělo proškolit a dát třeba situační mapku cesty pro případ roztržení kolony. Eventuelně promíchat v koloně místní znalé cesty a cizí jako mě, co znaj prd :lol:

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 39
Registrován: 16 roků 10 měsíců
Vůz: Volvo 850R,187kW,Rok 96/97,210 000 km
Bydliště: Brno

#8 Moravský mini(maxi) sraz v Rožnově

Příspěvek od RAEDON »

Pavel-K píše:Taky nemůžu nepoděkovat hlavním organizátorům a vůbec všem za další opět skvělý sraz. Luboš s Martinem to zvládli naprosto skvěle a hlavně s pohodou jim vlastní. Takže děkuji, děkuji !!!!!, po těchto zkušenostech se neuvěřitelně těším na další sraz. Jediný problém a poučka pro mě, hrozně málo času na pokec s ostatníma, hlavně s Lubošem, Martinem, Jardou.S40, Standou, Hášou, krásnou Kačenkou, opět úžasným Drewidem, Rogerem, a vůbec... se všema si bylo co říct, jen času bylo hrozně málo... Příště tedy alespoň na 3 dny. Radeone, nevím, co chceš slyšet osobně, ale já jsem tvé předjíždění taky viděl a připadlo mi to poněkud...... divné.. ale třeba jsi měl důvod. Jinak, moc se nám tam s Marťou líbilo, díky všem. :palec: :tlesk:
No nevim co je na predjizdeni divne ale to je jedno.Chtel jsem jen slyset osobne toho kdo si stezoval a mel me to rict a ne abych se to dozvedel od druhych.Ja jsem nevedel ,ze se to v kolone nedela,to je vse.Nemam rad neuprimnost. :)

libre
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 427
Registrován: 17 roků 9 měsíců
Bydliště: Zlín
Vůz: V40, 2.0i B4204S2, r.v.99, manuál
Bydliště: Zlín

#9 Moravský mini(maxi) sraz v Rožnově

Příspěvek od libre »

Předjíždění v koloně bych tady neřešil (osobně jsem si ho ani ze zadních pozic nevšiml).
Radši se taky připojím k poděkování za organizaci srazu (i losí samolepky), který se i přes nepřízen počasí vydařil. :palec:

Sibr
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1059
Registrován: 17 roků 3 měsíce
Bydliště: Slapy
Vůz: Volvo S60D5 a V70 AWD

#10 Moravský mini(maxi) sraz v Rožnově

Příspěvek od Sibr »

RAEDON píše:Jinak je skoda ,ze na takovych srazech neni videt nejaka s70,nebo c70 coupe.
No chtěl jsem přijet ale na konec jsem rád že jsem nejel, koukl jsem se na mapy.cz a cesta tam je dlouhá 390Km.
Takže jen za palivo tam a z5 bych dal 3000Kč a to nepočítám spanilku a jiné popojížděčky.
Peníze budou až 26týho a ten sportovní podvozek a brzdy mě trochu vyždímali :( .
Ale když kouknu na fotky a vidim to počasí tak vám zavidím ;-)

anonym

#11 Moravský mini(maxi) sraz v Rožnově

Příspěvek od anonym »

Také chci poděkovat za bezva srázek. Všichni byli super, návštěva Tatry super a krajina super. Přikládám několik fotek. Ostatní budou zanedlouho ve fotoalbu. Děkuji Jardovi, že mne vzal s sebou a skláním se před jeho řidičským uměním ;-)

Jinak chci říct, že jsem poznal hodně super lidí a těším se, až je opět potkám.


P.S. fotky ke mne :D
Přílohy
8.JPG
8.JPG (65.08 KiB) Zobrazeno 2103 x
7.JPG
7.JPG (110.68 KiB) Zobrazeno 2103 x
6.jpg
6.jpg (112.27 KiB) Zobrazeno 2103 x
5.JPG
5.JPG (117.71 KiB) Zobrazeno 2100 x
4.JPG
4.JPG (124.95 KiB) Zobrazeno 2090 x
3.JPG
2.JPG
1.JPG

pekelnik
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1489
Registrován: 18 roků 2 měsíce
Bydliště: Brno
Vůz: Volvo 264 a S80
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#12 Moravský mini(maxi) sraz v Rožnově

Příspěvek od pekelnik »

taktéž chceme poděkovat organizátorům za naprosto pohodový sraz. pivo, steaky a volvo. co chtít víc. příště jedeme zase. Snad jen kdyby nepršelo :( . :kuch: skwele, :pij: taky. jo, a na Pustevnách bylo s Rudou a s Karlem a spol moc krásně.
Pekelnik a Michalka
Přílohy
P7240066.jpg
P7240066.jpg (56.28 KiB) Zobrazeno 2076 x
P7240063.jpg
P7240063.jpg (74.72 KiB) Zobrazeno 2078 x
P7230056.jpg
P7230056.jpg (43.4 KiB) Zobrazeno 2083 x
P7230048.jpg
P7230048.jpg (51.81 KiB) Zobrazeno 2080 x
P7230044.jpg
P7230044.jpg (104 KiB) Zobrazeno 2076 x

Roger
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 1842
Registrován: 18 roků 4 měsíce
Bydliště: Holubice
Vůz: V70T6 AWD '08 AT / V70R AWD '98 MT
Bydliště: Brno/Kyjov

#13 Moravský mini(maxi) sraz v Rožnově

Příspěvek od Roger »

Srazu v Roznove 3x hura, hura, hura :mrgreen:
Sesla se dobra parta...misto, jidlo, piti super - jen pocasi zlobilo, no jo vsechno chtit nemuzem...
Martinovi a ostatnim organizatorum dik za organizaci, grilovacku a vubec...vsem dik, ze dojeli,meli dobrouu naladu, uzivali si a nehadali se. :palec:
Musim ale rict ze se dost pilo :pij: ...ale jak kdo chtel.
Jeste ted jsem srazeny... :twisted:
Naposledy upravil(a) Roger dne 24 čer 2007 22:35, celkem upraveno 1 x.

LUBOŠ
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1284
Registrován: 20 roků 4 měsíce
Bydliště: Křenovice u Slavkova
Vůz: Volva 900/ V70 / V70II / XC90

#14 Moravský mini(maxi) sraz v Rožnově

Příspěvek od LUBOŠ »

Maso na gril jsi Martine výborně naložil. :kuch: Bez těch ingrediencí bychom nad 100vkou Bernardů asi nezvítězili. :palec:
Pro příští sraz a spanilku připravíme pro každý auto mapku a předem si řekneme pravidla jízdy v koloně. Nikdo z nás, kteří jsme spolupořádali tento minisraz nepředpokládal takovouto účast.
Původně se to jevilo, jako akce pro pár aut.
I já se připojuji s poděkováním hlavnímu pořadateli Martinovi za přípravu srazu a ostatním zůčastněným děkuji za návštěvu ve Valašském Království.

GDPR_user

#15 Moravský mini(maxi) sraz v Rožnově

Příspěvek od GDPR_user »

Mockrát děkuji všem zúčastněným za krásný pohodový víkend.Jen ty dva dny jsou moc málo času na všechny akce,takže příště naplánujeme týdenní volvodovolenou. :palec: :palec: :palec: :tlesk: :tlesk: :tlesk:

asio
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 4
Registrován: 16 roků 10 měsíců
Bydliště: Nové Město na Moravě

#16 Moravský mini(maxi) sraz v Rožnově

Příspěvek od asio »

Díky organizátorům za bezva sraz. Neměl chybu. :palec:
Bylo tam fajn i když sem bohužel moc dlouho nepobyl.
Díky.

kačenka

#17 Moravský mini(maxi) sraz v Rožnově

Příspěvek od kačenka »

Ahojky, tak abych přihodila také pár slov... cesta tam šílená, hrozně jsem spěchala, ale nakonec jsem zpoždění dohnala (dohnala jsem i Jardu S40 :D )
spanilka až na to prvotní roztržení kolony v křižovatce byla super. Oběd byl v pohodě a díky za zábavu Drewide :razz:
Prohlídka Tatra muzea mě vážně zaujala. Moc pěkný kousky... Škoda, že kvůli počasí nevyšly ty motokáry, mohli jsme "ZABLBNOUT" (4raedon) :twisted:
večer v kempu parádička, děkujeme za výborný masíčko. Poznala jsem fajn lidi a doufám, že se uvidíme na dalším srazu. CHtěla jsem ještě zkouknout skanzen, ale všichni se vypařili dřív než jsem vstala, tak jsem jela domů. Opravdu super víkend!!! :palec:

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 39
Registrován: 16 roků 10 měsíců
Vůz: Volvo 850R,187kW,Rok 96/97,210 000 km
Bydliště: Brno

#18 Moravský mini(maxi) sraz v Rožnově

Příspěvek od RAEDON »

kačenka píše:Ahojky, tak abych přihodila také pár slov... cesta tam šílená, hrozně jsem spěchala, ale nakonec jsem zpoždění dohnala (dohnala jsem i Jardu S40 :D )
spanilka až na to prvotní roztržení kolony v křižovatce byla super. Oběd byl v pohodě a díky za zábavu Drewide :razz:
Prohlídka Tatra muzea mě vážně zaujala. Moc pěkný kousky... Škoda, že kvůli počasí nevyšly ty motokáry, mohli jsme "ZABLBNOUT" (4raedon) :twisted:
večer v kempu parádička, děkujeme za výborný masíčko. Poznala jsem fajn lidi a doufám, že se uvidíme na dalším srazu. CHtěla jsem ještě zkouknout skanzen, ale všichni se vypařili dřív než jsem vstala, tak jsem jela domů. Opravdu super víkend!!! :palec:


Ja te Kacenko vazne miluju,"zablneme jindy ,neboj". :D :D :D :D

anonym

#19 Moravský mini(maxi) sraz v Rožnově

Příspěvek od anonym »

RAEDON píše: Ja te Kacenko vazne miluju,"zablneme jindy ,neboj". :D :D :D :D
A co na to Tvoje přítelkyně??

Roger
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 1842
Registrován: 18 roků 4 měsíce
Bydliště: Holubice
Vůz: V70T6 AWD '08 AT / V70R AWD '98 MT
Bydliště: Brno/Kyjov

#20 Moravský mini(maxi) sraz v Rožnově

Příspěvek od Roger »

kačenka píše:Ahojky, tak abych přihodila také pár slov... cesta tam šílená, hrozně jsem spěchala, ale nakonec jsem zpoždění dohnala (dohnala jsem i Jardu S40 :D )
spanilka až na to prvotní roztržení kolony v křižovatce byla super. Oběd byl v pohodě a díky za zábavu Drewide :razz:
Prohlídka Tatra muzea mě vážně zaujala. Moc pěkný kousky... Škoda, že kvůli počasí nevyšly ty motokáry, mohli jsme "ZABLBNOUT" (4raedon) :twisted:
večer v kempu parádička, děkujeme za výborný masíčko. Poznala jsem fajn lidi a doufám, že se uvidíme na dalším srazu. CHtěla jsem ještě zkouknout skanzen, ale všichni se vypařili dřív než jsem vstala, tak jsem jela domů. Opravdu super víkend!!! :palec:
Kacko, myslim ze silena byla spise cesta zpet... :twisted: nastesti to dobre dopadlo a dorazili jsme ty do Jihlavy a ja do Brna "OK".
Ale kdyz jsem jel tam tak to taky nebyl zadny med, asi kolem 23hod jsem dorazil, behem cesty silene lijaky...kaluze v mistech kde to clovek nezna v noci jsou peklo... :evil:

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 39
Registrován: 16 roků 10 měsíců
Vůz: Volvo 850R,187kW,Rok 96/97,210 000 km
Bydliště: Brno

#21 Moravský mini(maxi) sraz v Rožnově

Příspěvek od RAEDON »

háša píše:
RAEDON píše: Ja te Kacenko vazne miluju,"zablneme jindy ,neboj". :D :D :D :D
A co na to Tvoje přítelkyně??

A jak vis,ze to byla ma pritelkyne.......kdyby si trochu sledoval o cem se pise tak byla rec o motokarach. :D

Roger
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 1842
Registrován: 18 roků 4 měsíce
Bydliště: Holubice
Vůz: V70T6 AWD '08 AT / V70R AWD '98 MT
Bydliště: Brno/Kyjov

#22 Moravský mini(maxi) sraz v Rožnově

Příspěvek od Roger »

zatim tato fotka...jinak jsem je poslal Hasovi at da do galerie...ale mozna jeste neco prihodim
Přílohy
Z me ruky za jizdy...povedla se ale coo?:)
Z me ruky za jizdy...povedla se ale coo?:)
KIF_6243resd.jpg (50.89 KiB) Zobrazeno 1791 x

DejFe
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 285
Registrován: 20 roků 3 měsíce
Bydliště: Brno
Vůz: Služební
It’s my birthday

#23 Moravský mini(maxi) sraz v Rožnově

Příspěvek od DejFe »

Víc fotek at z toho taky něco mám :palec:

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 133
Registrován: 18 roků 1 měsíc
Bydliště: Zlín

#24 Moravský mini(maxi) sraz v Rožnově

Příspěvek od Pavel-K »

To je ale pěkné auto, Rogere. :lol:

kačenka

#25 Moravský mini(maxi) sraz v Rožnově

Příspěvek od kačenka »

takže tady jsou pro vás nějaké FOTKY
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Proběhlé klubové srazy“