V850 Tdi - už mi z toho hrabe

850 a novější modely řad C/S/V/XC
  • Autor
  • Zpráva
Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 5112
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#1 V850 Tdi - už mi z toho hrabe

Příspěvek od Honza »

Opět problém,někde ????.Za jízdy po přidání plynu to samo ubere ,na dvojku asi v 3500 na trojku asi v 2900 na čtyřku kolem 2500 otáček max. rychlost na pětku malinko přes 110 – prostě jako by to mělo omezovač a celkově se zvýšila kouřivost respektive z toho začaly lítat saze.Při rozjezdu zůstanou na silnici dvě černý čmouhy.Na čas se rozsvítila kontrolka lambdy ale po chvilce zhasla.Je to načipovaný.
_________________
V70II D5, 2003 / V850 2,5TDi, '96, použita na orgány

Anonymous

#2 V850 Tdi - už mi z toho hrabe

Příspěvek od Anonymous »

Honza píše:Opět problém,někde ????.Za jízdy po přidání plynu to samo ubere ,na dvojku asi v 3500 na trojku asi v 2900 na čtyřku kolem 2500 otáček max. rychlost na pětku malinko přes 110 – prostě jako by to mělo omezovač a celkově se zvýšila kouřivost respektive z toho začaly lítat saze.Při rozjezdu zůstanou na silnici dvě černý čmouhy.Na čas se rozsvítila kontrolka lambdy ale po chvilce zhasla.Je to načipovaný.
Z toho jak to popisuješ mě napadá jedině váha vzduchu nebo podtlakový regulátor tlaku na turbo,jsou to věci,které se prostě opotřebovávají,sám jsem to měnil na V70 Tdi 2000 starý model i na 2001 nový model.Ale 850 má
ještě tu velkou váhu a ta vydrží mnohem déle než ty malé novější,jde o to kolik to má najeto a jestli je původní.

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 5112
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#3 V850 Tdi - už mi z toho hrabe

Příspěvek od Honza »

IRC 70 píše:jedině váha vzduchu nebo podtlakový regulátor tlaku na turbo,jsou to věci,které se prostě opotřebovávají
Když se odpojí váha nebo regulátor - předpokládejme že jsou vpořádku - mělo by se něco změnit na chodu motoru.
Tok myšlenek je takový :Je dobrá - odpojím = motor jde jinak (naho...)tudíš je dobrá.Nebo se pletu?To samí s regulátorem.

Zatím díky fšem,všem šenám a všem mušům!Jé mě fakt hrabe!
_________________
V70II D5, 2003 / V850 2,5TDi, '96, použita na orgány

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 5112
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#4

Příspěvek od Honza »

Vyřešeno.Zase pí....na,respektive rozpadlej sportfiltr a odpadlá kovová zátka ucpávala přívod do sání.Děkuji včem kdo chtěli pomoct.Našel jsem to když jsem chtěl vyzkoušet jinou váhu vzduchu.
_________________
V70II D5, 2003 / V850 2,5TDi, '96, použita na orgány
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „850 / 60 / 70 / 80 / 90 / XC - opravy“