Tranzistorové zapalování Volvo 1346107 usa

Kategorie věnovaná dvojkám
  • Autor
  • Zpráva
Anonymous

#1 Tranzistorové zapalování Volvo 1346107 usa

Příspěvek od Anonymous »

Odešlo mi zapalování na V240 (motor B230F) a to dvakrát za sebou.
Někde je chyba, buď je to bordelem v elektrice (prodřený, zpuchřelý a pod. kabel) nebo to možná odešlo tepelně. Měl jsem před těmito dvěma odešlými zapalováními nabořenej zadek mimo jiné trochu na výfuk, a je možné, že pod přírubou foukalo něco výfukových plynů přímo od motoru pod kapotu a bylo to. Většina lidí ale soudí, že to je blbost. Přesto sháním to zapalování případně nějakou dokumentaci od něj, nejlépe schema, třeba by to někdo uměl opravit.
Jedná se o zapalování typu Volvo 1346107 usa

travex
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1054
Registrován: 20 roků 4 měsíce
Bydliště: Praha

#2 Tranzistorové zapalování Volvo 1346107 usa

Příspěvek od travex »

Hynek píše:Odešlo mi zapalování na V240 (motor B230F) a to dvakrát za sebou.
Někde je chyba, buď je to bordelem v elektrice (prodřený, zpuchřelý a pod. kabel) nebo to možná odešlo tepelně. Měl jsem před těmito dvěma odešlými zapalováními nabořenej zadek mimo jiné trochu na výfuk, a je možné, že pod přírubou foukalo něco výfukových plynů přímo od motoru pod kapotu a bylo to. Většina lidí ale soudí, že to je blbost. Přesto sháním to zapalování případně nějakou dokumentaci od něj, nejlépe schema, třeba by to někdo uměl opravit.
Jedná se o zapalování typu Volvo 1346107 usa
schema jsem videl jen dratarinu okolo zapalovani, nikoliv vnitrni schema samotne jednotky zapalovani... co to dela ze odeslo?
_________________

XC70 II Ocean Race/R B5244T3 ARD AUT 2002
MB W169 266.920 AUT 2005
BMW F800ST 2008
Romet Pony M301 1988

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 275
Registrován: 17 roků 9 měsíců
Vůz: Volva
Bydliště: Havlíčkův Brod

#3

Příspěvek od Fery »

Měřit jednu součástku po druhé a případně měnit. Je to vlastně tranzistorové zapalování a to není tak složité. A nejsou tam žádné IO. Soudím podle toho, co mám v autě já(taky USA verze).
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „200 - opravy“