cvakani klimatizace

všeobecné dotazy na domácí opravy...
Pravidla fóra
Vážení uživatelé tato sekce je určena pouze pro dotazy všeobecné, které nejdou zařadit k příslušnému typu auta.
Například: Jak nalakovat plecháče a podobně. Ostatní pište podle typových řad tam kam patří.
  • Autor
  • Zpráva
Anonymous

#1 cvakani klimatizace

Příspěvek od Anonymous »

Ahoj,
Mam problem... nevim jestli jsem si toho driv jen nevsimnul, ale myslim ze driv to nedelalo. Kdyz zapnu u moji V70 klimosku ozyva se v motoru vyrazne cvakani v intervalech +- 20 vterin.Klimoska zda se funguje vpohode. Co by to mohlo byt ? zvuk mi pripomida sepnuti elektromag rele ...ktere je asi v kompresoru klimatizace....jak sem nekde cetl.... co s tim ....diky za rady ...

loskut
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 131
Registrován: 18 roků 10 měsíců
Bydliště: Východní Čechy
Vůz: XC90,S80

#2 cvakani klimatizace

Příspěvek od loskut »

maara píše:Ahoj,
Mam problem... nevim jestli jsem si toho driv jen nevsimnul, ale myslim ze driv to nedelalo. Kdyz zapnu u moji V70 klimosku ozyva se v motoru vyrazne cvakani v intervalech +- 20 vterin.Klimoska zda se funguje vpohode. Co by to mohlo byt ? zvuk mi pripomida sepnuti elektromag rele ...ktere je asi v kompresoru klimatizace....jak sem nekde cetl.... co s tim ....diky za rady ...
Nevím co je výrazné ale při poklesu obsahu chladiva elmagrelé spíná podstatně častěji . Možná máš někde džusnu :p .
_________________
XC90 D5/2016 Inscription Polestar , XC90 2,5T/2004, S80 2,4/2000
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Jak co opravit???“