Fault Codes

Kulaté velké předokolky/AWD
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 399
Registrován: 14 roků 9 měsíců
Vůz: V70II D5 02
Bydliště: Bratislava

#1 Fault Codes

Příspěvek od Drak3n »

mam jednu otazku , existuje nejaky sposob ako si na palubnom pocitaci prezriet vsetky diagnosticke hlasky alebo musim ist do servisu ? na strankach bsr http://www.ppc-diagnostic.com/som nasiel jednu skatulku , ktora sa da napojit do obd portu a precita vam vsetky spravy , ktorych je skutocne mnoho .
potrebujem si totiz overit chybu CPM - 4101 , pretoze mi znovu odislo pridavne kurenie(ak sa 3x samo nespusti tak sa to zablokuje a je zle) a v jednom autorizovanom servise tvrdia ze mi to musia rozobrat a v druhom mi to zadarmo zresetovali a bol pokoj , no jaksi to znovu odislo . takze predtym nez to dam spravit , chcem mat istotu co s tym naozaj je , pretoze dneska sa uz naozaj neda verit nikomu . a pocul som vraj nejakou kombinaciou tlacitok sa to da aj na palubnom pc ,ale asi to bol blud .. nejake skusenosti ?
_________________
V70II/D5/120kw/manual/2002+powerflex,poly subframe inserts

marra
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Servisman
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 907
Registrován: 19 roků 4 měsíce
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#2 Fault Codes

Příspěvek od marra »

Diagnostické chybové kódy (DTC) CPM-4101 jsou uložený v případě že v systemu dojde k chybě 10 krát v řadě za sebou
Ovládací modul se nebude moci aktivovat, dokud diagnostické chybové kódy (DTC) CPM-4101 nebudou vymazány..

Poškozené čidlo flame sensor
Blokovaný palivový filtr
Poškozené topení.
_________________
VOLVO C70 2.5 T aut. r.v. 1998. vstřiky 440ccm 19" turbo s provozem na E85
VOLVO 850 2.3 T5 20V r.v. 1996 man.R.I.P
50°06´18.15"S 14°21´31.50"V

jou81
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1038
Registrován: 16 roků
Bydliště: Brno / Hradec Králové
Vůz: XC90 MY17 Inscription

#3 Fault Codes

Příspěvek od jou81 »

Zajeď si někam na diagnostiku, nic víc nenaděláš. Můžeš to zresetovat i tou škatoulkou v odkazu, ale jestli ti stojí za to si ji kupovat :-/ Jinak to nevymažeš, žádnou kombinací tlačítek, ani ničím jiným.
_________________
https://www.zidekmir.cz/ - Volvo diagnostika s úsměvem, v Brně zdarma :-)
Oprava přístrojovek a jiné elektroniky z S/V/XC s doživotní zárukou :-) tel. 602749614

S80 V8 Executive, XC90 2017 Inscription, ice white. S60R MY05. Byla S80 T6 200kw MY04, S60 D5 2002.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 399
Registrován: 14 roků 9 měsíců
Vůz: V70II D5 02
Bydliště: Bratislava

#4 Fault Codes

Příspěvek od Drak3n »

mne len ide o to , ze za diagnostiku zaplatim uricte vela penazi a s touto skatulkou by som si mohol bez problemov v aute pozriet , ze co so autom je a vyhnut sa tak zlodejstvu zo strany servisov, no aj tak to vidim , ze moja jedina sanca je autorizak :D je to naozaj v cudu ked nefunguje pri -11 bufik ...
_________________
V70II/D5/120kw/manual/2002+powerflex,poly subframe inserts
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „S60, V / XC70 II (-07), S80 (-06), XC90“