Klouzání u České Lípy Sosnová

Jak bylo...
  • Autor
  • Zpráva
zaba
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 13
Registrován: 15 roků 11 měsíců
Bydliště: Ústí nad Labem

#26 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od zaba »

Další fotky snad budou brzo,jen co je Markéta stáhne z kamery a snad by mohlo být i nějaké video....

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 2166
Registrován: 15 roků 11 měsíců
Bydliště: Sydney - AUS
Vůz: Mitsubishi Challenger

#27 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od tomasss »

Uz jsem Zdenku fakt myslel ze jsi tam zadokolkam udelal ostudu a nedal poradnou jizdu bokem :shock: ale foto77 mne uspokojilo :palec:

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 266
Registrován: 17 roků 5 měsíců
Bydliště: Hradec Králové

#28 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od killer »

Dural8 píše:Chtěl bych jenom upozornit že voucher není v hodnotě proklamovaných 2950,- ale to je celková cena kurzu po uplatnění tohoto voucheru!!!
( nechali jsme si to při jeho předávání řádně vysvětlit, takže žádná další návštěva za 1000,- ale 4100,- - cca 1150,- )

Ke kvalitě klouzání se raději vyjadřovat nebudu, v praxi nic poučného neřekli a to z jednoduchého důvodu, aby lidi přijeli na celodenní kurz.
( kdo se dověděl více, než že má těžké auto, ať se rozjede rychleji anebo ehm či píp, ať se hlásí. Protože ti instruktoři můžou okomentovat absolutně všechno co člověk v autě udělal a kdy a proč a co na tom bylo špatně, a i když je to zadarmo a celé zrychlené, myslím že by to mohlo pomoci. Informace typu v zatáčce nebrzdit po jejím špatném průjezdu je nedostačující, nic neříkající a nic nezlepšující, relevantní bych považoval např. do kdy brzdit, kdy zatočit volantem, kolik a to proto abych si to další jízdu zkusil, protože dle dostupných komentářů instruktora člověk svou chybu velmi pravděpodobně další jízdu znovu zopakoval ( např. dnes 22.2. kolega v S60 od 11:30 v zatáčce, dvakrát za sebou přetočil a informace od instruktora - kontra ).
Na zablbnutí si v klidu v bezpečí to bylo ok, ale toť dle mého názoru vše.
No kurz nic moc extra, ale je pravda ze jsem take od toho moc necekal. Skoda jen ze maj tak velke skupiny. Kdyby bylo mene aut tak by to bylo lepsi. Ale co by taky clovek chtel zadarmo :D . Dale take jsme meli asi nejbrutalnejsi podminky samej led a jeste na to prselo coz na jednu stranu je dobre, ale instruktori jeli podle toho jak kdyby zadny led nebyl a bylo leto. Od toho se take odvijel cely kurz. Prvni cviciste, kde byla jizda zrucnosti bylo o nicem. Tam clovek projizdel krokem ze se mel problem trefit do branek z pneu. Taky po chvilce je tam nekdo pekne rozsiril :-).
Druhe cviciste byla zatacka, kterou mel pri nasich podminek problem clovek projet pri 30km/h. Kdyz jsem to rozjel na 35km/h a vic tak nebyla sance to ukocirovat.
Jak psal dural8 dvakrat jsem to pretocil a co mi rekl instruktor tak ze mam dat vice kontra, pritom jsem mel ruce pretocene na max coz uz podle teorie je blbost tolik tocit.
Hlavni pricina byla spis ze jsem mel velkou najezdovou rychlost a zadni pneu, kde mam vzorek kolem 4 mm :( . (durale8 to jezdila tvoje manzelka jen ne? v te druhe S60)
Treti cviciste byla rovinka, kde byly rozlozene kuzelky, kterym se clovek musel vyhnout. Zde jsem nejak moc opet nepobral tu najezdovou rychlost.
Pri 40km/h me rekli ze jedu pomalu az pristi pridam min na 45km/h. Pritom jsem to taktak ukociroval. Pak jsem to rozjel na zminovanych 45km/h a to jsem prelit bez sance.
Instruktor rek jen ze jsem prehnal najezdovu rychlost takze rada jako hrom :).
Ale je pravda ze na zablbnuti to stacilo :).
Jel bych hned znovu, ale chce to opravdu na ten celodenni.
Jinak kdyz jsem si bral ten Voucher tak jsem teda nic nevidel ze by tam jeste po nekom nejake zbyli.
Neptal jsem se jak plati ta cena, ale chapu to jak pise viktorb.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 242
Registrován: 15 roků 8 měsíců
Bydliště: Dobříš / Brno
Vůz: V70 2,5TDi I.generace 2000, manuál
Bydliště: Dobříš / Brno
Kontaktovat uživatele:

#29 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od Bobes »

moje fotky, nic moc nečekejte, moc jsem toho nevyfotil :(
slevu také chápu tak že je to cca -2700czk (tedy 4200-2700=1500, zaplatím 1500) přesná čísla se mi hledat nechce.

ttoommaasseekk
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1678
Registrován: 15 roků 9 měsíců
Bydliště: Kousek za Prahou, na východ.
Vůz: Karkulka
Kontaktovat uživatele:

#30 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od ttoommaasseekk »

Diky za chvalu manzelky, uz jsem vyridil a byla prekvapena. Konecne se ukazalo, ze me dlouholete rady nebyly jen plane reci.

Kdyby jste mel nekdo cestu kolem Bechyne, doporucuji si vzit par PETek na kuzelky a na opustene ranveji si s autem zablbnout. Ja tam zenu vzal a jak jsme dali autu zabrat do dnes nechape. Bylo to tedy na suchu, ale losi test jela hodne pres 40km/h ..... a co nebylo v aute prikovane bylo na jinem miste. Preci jen, vetsina uskutecnenych jizd je preci jen za sucha a pri vyssich rychlostech. Kdyby jste mel nekdo zajem, zkusil bych sehnat miry na rozestaveni kuzelek.

Kurz samozrejme pojedem vyuzit (za ty prachy), takze co udelat nejake hromadne datum a spojit prijemne s uzitecnym, he?

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 311
Registrován: 16 roků
Bydliště: Praha
Vůz: 850 Estate
Bydliště: Praha 8

#31 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od Menhir »

ttoommaasseekk píše:Kurz samozrejme pojedem vyuzit (za ty prachy), takze co udelat nejake hromadne datum a spojit prijemne s uzitecnym, he?
A co počkat ještě na nás březňáky? 8)

ttoommaasseekk
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1678
Registrován: 15 roků 9 měsíců
Bydliště: Kousek za Prahou, na východ.
Vůz: Karkulka
Kontaktovat uživatele:

#32 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od ttoommaasseekk »

ja bych to videl cerven - srpen, at je teplo,ne?

hroch32
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 782
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: Budkov, Vimperk

#33 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od hroch32 »

Taky asi pojedem, rozhodli jsme se nadělit si to jako dárek k narozeninám :razz: Pokud bude nějaké společné datum, pokusíme se do něj vměstnat.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 1282
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Tábor
Vůz: V60

#34 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od Dural8 »

Já jsem též pro společné datum...když je to takhle tak určitě využijeme voucheru. Jak říkám, prostě nás paní ve výdejně mystifikovala a od toho se odvíjela reakce některých lidí, je ale jasné, že vouchery z 8:30 tam už odpoledne nebyly, pak se možná už nikdo neptal a naštěstí si je ostatní brali rovnou. Každopádně když dojezdila maželka v okolo půl 2 ( killer ano, trefil jsi to, já jsem natáčel na tribuně a všechno mám :mrgreen: ), tak tam ještě byly.
Říkám, že si myslím že je to jenom promo akce aby lidi přijeli na skutečnou školu smyku a to by bylo určitě něco jiného. Tam by se člověk určitě něco naučil.

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 5785
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#35 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od neuman zdenek »

tomasss píše:Uz jsem Zdenku fakt myslel ze jsi tam zadokolkam udelal ostudu a nedal poradnou jizdu bokem :shock: ale foto77 mne uspokojilo :palec:
jj, prostě zadohrab je zadohrab :palec: :tlesk: prostě je nejlepší ;-)

Ondra.
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 4725
Registrován: 19 roků 6 měsíců
Bydliště: VRZČ
Vůz: 240/V70II

#36 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od Ondra. »

ty jo taková flotila 8) Jak na vás koukali fabiaticí atd? :D

hroch32
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 782
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: Budkov, Vimperk

#37 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od hroch32 »

Mno, je pravda, že hlavně v té jízdě od 10:30 byla asi polovina Volv... a lidi se tak na nás dívali trochu udiveně :razz: I organizátoři se ptali, co že to jako jsme :D

viktorb
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 79
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: Ústí nad Labem

#38 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od viktorb »

hroch32 píše:Mno, je pravda, že hlavně v té jízdě od 10:30 byla asi polovina Volv... a lidi se tak na nás dívali trochu udiveně :razz: I organizátoři se ptali, co že to jako jsme :D
No, obzvlášť pánové z Bridgestonu byli vykulený z toho, že má tolik Volv namontované zimní gumy proti směru rotace. Jestli prý to není nějaká klubová tradice :mrgreen:

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 266
Registrován: 17 roků 5 měsíců
Bydliště: Hradec Králové

#39 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od killer »

Dural8 píše:Já jsem též pro společné datum...když je to takhle tak určitě využijeme voucheru. Jak říkám, prostě nás paní ve výdejně mystifikovala a od toho se odvíjela reakce některých lidí, je ale jasné, že vouchery z 8:30 tam už odpoledne nebyly, pak se možná už nikdo neptal a naštěstí si je ostatní brali rovnou. Každopádně když dojezdila maželka v okolo půl 2 ( killer ano, trefil jsi to, já jsem natáčel na tribuně a všechno mám :mrgreen: ), tak tam ještě byly.
Říkám, že si myslím že je to jenom promo akce aby lidi přijeli na skutečnou školu smyku a to by bylo určitě něco jiného. Tam by se člověk určitě něco naučil.
jj tak doufam ze si me moc nenatacel :)
jinak svoje jedny hodiny mam take pekne natocene
kdyz jsem na to koukal tak me ta prdel pekne ulitla :D (budu muset poridit lepsi pneu na zadek)

jinak tu davam aspon dve fotecky:
Přílohy
Borec s medakem jak to narval do pneu :) asi chtel byt v televizi
Borec s medakem jak to narval do pneu :) asi chtel byt v televizi
DSCF0568_resize.JPG (54.74 KiB) Zobrazeno 1578 x
volvici :-p
volvici :-p
P1000553_resize.JPG (47.59 KiB) Zobrazeno 1581 x

viktorb
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 79
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: Ústí nad Labem

#40 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od viktorb »

Myslím, že i dnešní kurz se docela povedl. Naše kolona opět neunikla pozornosti pořadatelů. A protože už v Sosnové není sníh, tak to ani tolik neklouzalo a překážky se daly absolvovat bez ztráty kuželky a mnohem větší rychlostí. Někteří odborníci ale dokázali i v těchto podmínkách ztratit dokonce poklici z kola.

Přidávám ještě informaci pro ty, kteří voucher nedostali (nezbyl na ně) nebo si ho nevyzvedli díky zkresleným informacím - bude vám zaslán dodatečně. Kontaktujte pana Cahajlu z autodromu tel.: 487 824 805, 737 219 595, e-mail obchod@autodrom.cz.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 300
Registrován: 18 roků 9 měsíců
Vůz: C 70

#41 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od LADA11 »

Ahoj všem, ráno v sobotu jsem si všiml že se udělalo jedno volné místo tak jsem rychle oplachl Cko v myčce a hurá do sosnový.... Zajezdila si jak manželka tak já i náš syn ( prostě jsme se za volantem střídali). Byla to prča fakt to chce min rychlost tak 45. Ale ja to jednou zkusil na 65 a verte mi ze mi nepomohli ani zadny vsemozny vychytavky co ma Cko v sobe zabudovany... proste sem letel jak koule na kuželkách ;-) Takže pro bezpečnou jízdu platí dodržování rychlostí :palec:

Viktore pekny fotky a jen pro info , mledej tam hned v prvni zatacce na slalomu sedrel levej naraznik :roll:

Ahoj Lada.

Sibr
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1059
Registrován: 17 roků 3 měsíce
Bydliště: Slapy
Vůz: Volvo S60D5 a V70 AWD

#42 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od Sibr »

:tlesk: Panové pěkné, jen škoda že jste měli sucho :(
Cca o 50%méně zábavy. No ale zase vám alespoň efektivně pištěly gumy :)

ERVÍN BARTŮNĚK
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 324
Registrován: 18 roků 1 měsíc
Bydliště: PLZEŇ

#43 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od ERVÍN BARTŮNĚK »

Bylo to super :palec:

Myslím že má 740 něco takového zažila poprvé :lol:

A celodenní kurz bude pro ni to pravé :D

Byl to krásný výlet v dobré společnosti, s dobrým jídlem...zkrátka pohodová a příjemná Sobota :)

Offline
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 1282
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Tábor
Vůz: V60

#44 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od Dural8 »

ERVÍN BARTŮNĚK píše:Bylo to super :palec:

Myslím že má 740 něco takového zažila poprvé :lol:

A celodenní kurz bude pro ni to pravé :D

Byl to krásný výlet v dobré společnosti, s dobrým jídlem...zkrátka pohodová a příjemná Sobota :)
No Ervine zase si myslim, ze konkretne Tvoje 740 tohle rozhodne nezazila poprve, obdobne veci delavala pomerne casto, pravda na snehu, ale jizda bokem pro ni byl potom denni chleb :mrgreen:

ERVÍN BARTŮNĚK
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 324
Registrován: 18 roků 1 měsíc
Bydliště: PLZEŇ

#45 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od ERVÍN BARTŮNĚK »

Ty me přímo děsíš...takhle ji chudinku trápit... :)
...odkud to všechno víš...?

A nemáš nějaké další informace...třeba několik nehod, postrkávání se s jinými auty, přetěžování užitečné hmotnosti atd...že ne...?

Když to tak čtu,čím vším musela projít než zakotvila v mé všeobjímající péči, kde má asi poprvé ve svém volvoživotě téměř vše co potřebuje :) , dal bych přednost tomu, aby ji přede mnou měl v říši nějaký důchodce :ziv: co jezdil 90 po dálnici a neustále ji leštil...ale tak to asi nebylo..bohužel.. :ryma:

Ale teď už se má rozhodně lépe :palec:

Divočiny dělá jen na polygonu a k našemu 1. únorovému výročí dostane zanedlouho i nový chladič :D
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Proběhlé klubové srazy“