Klouzání u České Lípy Sosnová

Jak bylo...
  • Autor
  • Zpráva
neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 5785
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#1 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od neuman zdenek »

Děkuji všem kteří přijeli ,bylo to moc poučné a velice zajmavé jak teorie tak i praxe :palec: doporučoval bych to všem těm kteří si pletou komunikaci ze závodní dráhou,foto dodá Viktor :mrgreen:

VanThomas
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1194
Registrován: 18 roků 2 měsíce
Vůz: 745 D24T M46+OD 90'
Bydliště: Praha 3

#2 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od VanThomas »

JJ hodně zajímavé, vzhledem k tý slevě, co jsem dostali, uvažuju si to brzo zopakovat, ale celodeně :palec: http://sd.e-ransome.eu/cenik.aspx

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 5785
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#3 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od neuman zdenek »

ještě pár info co se týká programu, po příjezdu do areálu závodiště je nutnost se v recepci zaregistrovat ,poton vás pošlou na teoretickou část která trvá ccá 3/4 hod.( vřele doporučuji) poté následuje praxe která se skládá ze tří různých odlišných jízd, kdo se těší že si tam zazávodí tak teď už ho vyvedu z míry, po celou dobu se o vás starají profesionálové a je velice důležité naslouchat jejich rad a příkazů, o bezpečnost vaší a vašeho autí co se týká šířky dráhy je skutečně dostatečná, dále po příjezdu na závodiště je možnost se v recepci připoto, připojistit tuším někde kolem 420 Kč ,- jedno auto ,po skončení jízdy obdržíte certifikát o uskutečnění jízdy

viktorb
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 79
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: Ústí nad Labem

#4 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od viktorb »

No bylo to pěkný, i když jsem si za volantem většinou připadal jak trouba. :roll: Rozhodně by za to stálo absolvovat i ten celodenní kurz.

A mimochodem moc dobře tam vaří :kuch:

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 242
Registrován: 15 roků 8 měsíců
Bydliště: Dobříš / Brno
Vůz: V70 2,5TDi I.generace 2000, manuál
Bydliště: Dobříš / Brno
Kontaktovat uživatele:

#5 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od Bobes »

taky asi zvážím ten celokurz... svoje fotky dodám zítra nebo v pondělí :)

hroch32
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 782
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: Budkov, Vimperk

#6 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od hroch32 »

Jo, jo, pěkný to bylo. Zvlášť přibližně polovina Volv v kurzu od 10:30 :razz:

Osobně jsem se přesvědčil o několika věcech:
a) umim úplné ho*no, omlouvám se, jinak to říct nejde
b) příští zimu dávám nové gumy, tyhle už stojí asi za to, co moje řízení
c) 850 je fakt dlouhá těžká mrcha, takže se s ní musí trochu jinak než s hatchbacky; instruktoři na to ale celkem promptně upozornili
d) manželka umí řídit podstatně líp než já :D což je na jednu stranu skvělé, na druhou stranu vyvstává otázka, zda bych si fakt neměl zaplatit ten velký kurz (levnější ale bude nechat řídit manželku :mrgreen: )

Jo, a fajn parta se tam sešla (yoby nám chyběl!). Bylo vidět naživo, jak jsou kolem Volva pohodoví lidi :!:

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 5785
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#7 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od neuman zdenek »

jj také jsem se přesvědčil o tom že by člověk měl kolikrát méně ryskovat než je třeba,páč ono to s tím uměním za volanten ,není úplně zas tak super jak si já o sobě myslím a asi mnoho dalších ;-) tak že trochu sebeseřvání někdy neuškodí :mrgreen:

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 242
Registrován: 15 roků 8 měsíců
Bydliště: Dobříš / Brno
Vůz: V70 2,5TDi I.generace 2000, manuál
Bydliště: Dobříš / Brno
Kontaktovat uživatele:

#8 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od Bobes »

celkem mne bavili, když chtěli aby nájezdová rychlost na vyhýbání překážce byla min 45 km/h, ztoho jsem to ani nezbrzdil, natož aby to zatočilo :) asi je fakt bavilo stavět ty kuželky :)

yoby
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 3677
Registrován: 16 roků 10 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Participant x 1

#9 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od yoby »

kua závidim :?
2hroch32: jj, jsem v pátek večer jel od Márry ze servisu cca 150 km za tmy, sněžení a 10cm sněhu na silnici.. jsem dorazil domu v 10 večer a ráno jsem byl absolutně bez šance vstát :cry: Navíc by se to asi moc nelíbilo těm fungl novejm brzdám

hroch32
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 782
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: Budkov, Vimperk

#10 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od hroch32 »

yoby píše:kua závidim :?
2hroch32: jj, jsem v pátek večer jel od Márry ze servisu cca 150 km za tmy, sněžení a 10cm sněhu na silnici.. jsem dorazil domu v 10 večer a ráno jsem byl absolutně bez šance vstát :cry: Navíc by se to asi moc nelíbilo těm fungl novejm brzdám
Kruciš, žes to neřek, mohls přespat u nás, psal jsem, že pojedem z Práglu. Ještě jsem Ti chtěl volat, ale už jsem se k tomu nějak nedostal... bych si nakopal.

Jinak my jeli v pátek z Vimperka, docela chuťovka, umím si představit, žes byl pěkně vyšťavenej. A ještě ty naproti, takže i Ty, to měli horší, jeli v souvislý koloně (a dneska přesně to samé, má svoje výhody, jezdit na víkendy do Prahy a ne z Prahy ;) ). Tak si někdy musíme dát repete!

viktorb
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 79
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: Ústí nad Labem

#11 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od viktorb »

Bobes píše:celkem mne bavili, když chtěli aby nájezdová rychlost na vyhýbání překážce byla min 45 km/h, ztoho jsem to ani nezbrzdil, natož aby to zatočilo :) asi je fakt bavilo stavět ty kuželky :)
No, na čtyřicet jsem se snad ani nerozjel a taky jsem jim to trošku zpřeházel. Do zatáčky to samé. A když mi instruktor říkal, že nemám brzdit tak jsem mu nevěřil. V dalším kole jsem se pekelně soustředil abych vše udělal správně. Ale jak auto začalo jít ven ze zatáčky, tak jsem se stejně neubránil a na brzdu jsem lehce ťuknul. Tyhle reflexy se překonávají opravdu těžko.

A při odpoledním návratu jsem si připomněl raní teorii - nedodržení bezpečné vzdálenosti. Nezklamal frajer s oktávkou. Po tom, co předjel kamaráda za mnou, se nám nalepil dva metry za zadek a pořád se vystrkoval do půlky i když tam byla plná čára. Tak jsem si dal opravdu záležet a omezení rychlosti u Zahrádek (70-50-30) jsem absolvoval opravdu vzorně. No a pak už jen felda plná lidí, předjíždějící asi 5 aut z kopce před zatáčkou.

ttoommaasseekk
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1678
Registrován: 15 roků 9 měsíců
Bydliště: Kousek za Prahou, na východ.
Vůz: Karkulka
Kontaktovat uživatele:

#12 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od ttoommaasseekk »

Me resume:

mam jiz par podobnych poligonu za sebou s rozdilnymi vozy a za rozdilnych podminek, tudiz mohu srovnavat.

Na to ze to bylo zadarmo, tak dobry.
Na teorii jsem nebyl (drandil jsem venku s kocarem), ale pry probehlo dost "zajimavych dotazu" :lol: Treba na leto na polygonu, ze ??? ..... Ale teorie pry dostacujici, tedy dle slov manzelky (ta je jiz ode me celkem poucena :lol: ) a ridicsky deformovana.
Praxe jak jsem ji sledoval z mista spolujezdce, byla spise ukazkou moznosti a seznameni s vozidlem na kluzkem povrchu. 1*cv bylo na praci s volantem, takova zahrivacka, ze? 2*cv jiz bylo zajimavejsi, ale nemelo smysl jet do kuzelek pomalu, chtelo se to trosku rozjet, na udavanych 40km/h, pak jiz nastavala trocha legrace. Jestli se nemylim, Hrochovi32 se nejak na plyn slapat moc nechtelo, ze? :lol: Na srovnani kol ve smyku to chce mit trosku zaludek, ale je to jen o treninku. 3*cv tzv "Losi test" byl paradni, na tomhle se da hodne veci naucit i dopilovat. Pro vas ostatni, pry vyhybacce se snazte prejet tu posledni pravou kuzelku, pak vam manevr vyjde zdarne.
Dovolil bych si tedy male shrnuti:
Kdyz brzdim, tak k*r*a brzdim poradne.
Kdyz zatacim, tak drzim poradne volant a citim podvozek.
A kdyz uz je to v pr*****, tak jen drzim brzdu a nedrzim krecovite volant, aby mi pri vyletnuti do kopriv nezlamal ruce.

Vyuzijte voucher na slevu, i manzelku prihlasim na celodenni blbnuti. Za tisic korun to stoji za to. To by jsme se opet mohli domluvit na nejaky vikend, ne? Takovy maly Volvik srazek, ze? :tlesk:

Offline
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 1280
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Tábor
Vůz: V60

#13 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od Dural8 »

Chtěl bych jenom upozornit že voucher není v hodnotě proklamovaných 2950,- ale to je celková cena kurzu po uplatnění tohoto voucheru!!!
( nechali jsme si to při jeho předávání řádně vysvětlit, takže žádná další návštěva za 1000,- ale 4100,- - cca 1150,- )

Ke kvalitě klouzání se raději vyjadřovat nebudu, v praxi nic poučného neřekli a to z jednoduchého důvodu, aby lidi přijeli na celodenní kurz.
( kdo se dověděl více, než že má těžké auto, ať se rozjede rychleji anebo ehm či píp, ať se hlásí. Protože ti instruktoři můžou okomentovat absolutně všechno co člověk v autě udělal a kdy a proč a co na tom bylo špatně, a i když je to zadarmo a celé zrychlené, myslím že by to mohlo pomoci. Informace typu v zatáčce nebrzdit po jejím špatném průjezdu je nedostačující, nic neříkající a nic nezlepšující, relevantní bych považoval např. do kdy brzdit, kdy zatočit volantem, kolik a to proto abych si to další jízdu zkusil, protože dle dostupných komentářů instruktora člověk svou chybu velmi pravděpodobně další jízdu znovu zopakoval ( např. dnes 22.2. kolega v S60 od 11:30 v zatáčce, dvakrát za sebou přetočil a informace od instruktora - kontra ).
Na zablbnutí si v klidu v bezpečí to bylo ok, ale toť dle mého názoru vše.

viktorb
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 79
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: Ústí nad Labem

#14 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od viktorb »

Dural8 píše:Chtěl bych jenom upozornit že voucher není v hodnotě proklamovaných 2950,- ale to je celková cena kurzu po uplatnění tohoto voucheru!!!
( nechali jsme si to při jeho předávání řádně vysvětlit, takže žádná další návštěva za 1000,- ale 4100,- - cca 1150,- )
Durale, nemáš pravdu. Anebo máš jiný voucher. Na tom mém je napsáno: "Tento poukaz opravňuje jeho držitele k uplatnění slevy v hodnotě voucheru k absolvování kurzu bezpečné jízdy." Ta formulace mi připadá celkem jednoznačná.Takže jste se asi ptali někoho, kdo o tom nemá páru.
Ze zvědavosti jsem si otevřel přihlášku do kurzu (http://sd.e-ransome.eu/terminykurzu.aspx), zaškrtnul, že vlastním voucher a zadal údaje z voucheru: číslo a ověřovací kód. Když jsem nechal voucher ověřit, naskočila mi částka zaplacené zálohy (2975,-). Takže asi tak 8)

A že tě to až tak nenadchlo? Po pravdě řečeno, když si tu překážku pojedeš tak čtyřikrát, pětkrát nic moc nového se asi nenaučíš. To snad ani nejde. Já jsem přišel hlavně na tohle:
1) že to s mým ježděním na sněhu není žádná sláva
2) že bych měl jezdit pomaleji než nás nabádali intruktoři (tedy podle sebe), protože ti co jeli opravdu krokem tak projeli v pohodě
3) že potřebujeme nový zimní gumy (6 a 4 mm už opravdu není nic moc a taky nejsou nejmladší),
4) že si to rád zopakuju v celodenní variantě, kde si zajezdím učitě víc a snad se i víc naučím.
Dneska už vím, že to potřebuju. A myslím, že vo tom to celý bylo.

(Obzvlášť po tom, co jsme tam viděli exoty, kteří se na slalomu za každou cenu snažili svlíknout gumy z ráfků a jeli jako o závod; frajery, kteří leštili při zatáčení volant dlaní; nebo experty, kteří ze zatáčky vyjeli ve směru ve kterém do ní najeli a zatáčeli daleko za kluznou plochou na asfaltu.)

No a taky to byl docela fajn minisraz. :mrgreen:

Offline
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 1280
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Tábor
Vůz: V60

#15 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od Dural8 »

Vysvětlovala to paní která voucher předávala. V tom případě mají neproškolený personál i na tak důležitých pozicích, že to tam spousta lidí nechávala. Co jsem si to tam vyzvedával já, tak 3 klucí když to vysvětlila takhle tak to tam nechali (8:30), když si to vyzvedávala manželka, tak už tam byly ty vouchery položený a u nich napsáno nevyvednuté, docela štos. Další 2 lidi je tam fyzicky nechali když jsme tam byly po kurzu v 11:30. Takže to je docela na prd.

Co se týče jízdy jsi zjistil řadu věcí. Já jsem tuto řadu věcí věděl a Ty jistě také, akorát sis to vyzkoušel pod dohledem, ale poradil Ti tam někdo nebo naučil Tě něco? Psal jsem, že chápu že je to zrychlené a nemůžou zacházet do detailů, ale stačilo by místo ehm či píp po jakékoli akci říct člověku, příště pomaleji, zkusí pomaleji ale udělá jinou chybu ( např. moc točí kolama při vyhýbacím manévru ), klik do vysílačky - ty kola stačí jemněji a méně vytočit, příště opět zkusí a i za těch 5-7 jízd se něco naučí/zjistí. Takhle sis na to musel přijít sám. Prostě lákadlo, kravení pod dozorem.
A lidí co nedrží volant oběma rukama apod. věci které popisuješ, toho se nikdy nezbaví, to je zvyk a dlouhodobá záležitost kterou je nenaučí ani za jeden den ( celý kurz ). A jak řídí? No myslím že si to tam veskrze užívají, prasí a "bourají" protože jinde si to nevyzkoušejí. Na rady instruktorů nedávají, protože veskrze žádné nejsou. Věřím ale, že celodenní kurz by byl absolutně o něčem jiném.

hroch32
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 782
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: Budkov, Vimperk

#16 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od hroch32 »

ttoommaasseekk: Ono se to řekne, šlapat na plyn, jenže jak, když auto tak jako tak nezrychlí, neb podkluzuje :roll: Navíc jsem to stejně neprojel ani jednou pořádně, a to jsem jednou na tu překážku najížděl krokem – stejně si mrška jela, kam chtěla. Prostě jsem to nezvlád, co si budem povídat, moje řidičské schopnosti jsou ještě horší, než jsem čekal :oops: Ale zato Tvoje žena jela moooc pěkně :palec:

viktorb
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 79
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: Ústí nad Labem

#17 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od viktorb »

Tak ty vouchery mně mrzí - schválně to ještě zkusím ověřit. Já si nic vysvětlovat nenechal, jen jsem to popadnul, hodil do auta a běžel fotit.

Nevím jak v neděli, ale nám v sobotu do vysílačky instruktoři říkali co jsme udělali špatně a co s tím příště udělat. Můj problém byl spíš v tom, jak moc jsem se na všechno soustředil a tím pádem to bylo trochu křečovité. Taky nevím, jak to šlo těm před námi, ale my měli v zatáčce ještě hodně čerstvého sněhu a tam to šlo projet opravdu jen krokem. Odpojedne už byla ta plocha čistá a úspěšnost průjezdů vyšší (až na toho pána co pořád jezdil rovně).
Takže se sejdem na tom celodenním? 8)

viktorb
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 79
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: Ústí nad Labem

#18 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od viktorb »

hroch32 píše:ttoommaasseekk: Ono se to řekne, šlapat na plyn, jenže jak, když auto tak jako tak nezrychlí, neb podkluzuje :roll: Navíc jsem to stejně neprojel ani jednou pořádně, a to jsem jednou na tu překážku najížděl krokem – stejně si mrška jela, kam chtěla. Prostě jsem to nezvlád, co si budem povídat, moje řidičské schopnosti jsou ještě horší, než jsem čekal :oops: Ale zato Tvoje žena jela moooc pěkně :palec:
Nezbývá než souhlasit :?
(Ale i moje Iva jela pěkne, ne? :mrgreen: )

hroch32
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 782
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: Budkov, Vimperk

#19 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od hroch32 »

Dovolil jsem si udělat malinkou stránku s pár fotkami a videem. Nechtělo se mi s tím psát ručně, tak jsem ji jen tak "namyšoval" v iWebu, což ovšem přineslo potíž v tom, že stránka nefunguje s IE6. Odzkoušeno mám Safari, Firefox 3.0 i 2.0, Operu 9. Kritika povolena ;)

http://software.tbt.cz/fialka

hroch32
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 782
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: Budkov, Vimperk

#20 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od hroch32 »

viktorb píše:...(Ale i moje Iva jela pěkne, ne? :mrgreen: )
Bezpochyby :palec:

hroch32
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 782
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: Budkov, Vimperk

#21 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od hroch32 »

viktorb píše:... Taky nevím, jak to šlo těm před námi, ale my měli v zatáčce ještě hodně čerstvého sněhu a tam to šlo projet opravdu jen krokem. Odpojedne už byla ta plocha čistá a úspěšnost průjezdů vyšší (až na toho pána co pořád jezdil rovně).
Takže se sejdem na tom celodenním? 8)
Dopoledne jsem zatáčku ani jednou neprojel v pořádku. Odpoledne mi na jeden průjezd žena Fialku půjčila... a sice s odřenýma ušima a hůř než ona, ale projel jsem ji. Prostě sníh na ledu + těžké auto = bez šance (aspoň pro mě). Poučení z toho je, že si bude dávat ještě větší pozor.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 311
Registrován: 16 roků
Bydliště: Praha
Vůz: 850 Estate
Bydliště: Praha 8

#22 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od Menhir »

Tak mě napadá - když pojedu fakt ultraopatrně a náhodou(!) to projedu bez větších problémů, tak si toho moc nevyzkouším, ne? :o
Jinak už se těším na březen... :razz:

viktorb
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 79
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: Ústí nad Labem

#23 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od viktorb »

Menhir píše:když pojedu fakt ultraopatrně a náhodou(!) to projedu bez větších problémů, tak si toho moc nevyzkouším, ne?
Neboj, ono ti to nedá. 8) Pomalu se projíždí jen poprvé, na seznámení.

viktorb
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 79
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: Ústí nad Labem

#24 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od viktorb »

Tady je upřesnění k voucherům:

Částka uvedená na voucheru je opravdu SLEVA z ceny Kurzu bezpečné jízdy (4165,-).

Pokud tedy víte o někom, kdo si ho nevyzvednul protože byl informován, že je to cena kurzu, ať kontaktuje Autodrom v Sosonové (http://www.autodrom.cz) a měli by mu ho vystavit znovu.

Voucher je také převeditelný na jinou osobu, takže ho nemusíte nechat bez užitku propadnout. (http://sd.e-ransome.eu/voucherinfo.aspx)

Offline
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 1280
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Tábor
Vůz: V60

#25 Klouzání u České Lípy Sosnová

Příspěvek od Dural8 »

viktorb píše:Tady je upřesnění k voucherům:

Částka uvedená na voucheru je opravdu SLEVA z ceny Kurzu bezpečné jízdy (4165,-).

Pokud tedy víte o někom, kdo si ho nevyzvednul protože byl informován, že je to cena kurzu, ať kontaktuje Autodrom v Sosonové (http://www.autodrom.cz) a měli by mu ho vystavit znovu.

Voucher je také převeditelný na jinou osobu, takže ho nemusíte nechat bez užitku propadnout. (http://sd.e-ransome.eu/voucherinfo.aspx)
Paráda, dobrá zpráva. Já znám z okolí 2, štos tam ale byl řádnej i bez nich...
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Proběhlé klubové srazy“