"S60" Minisraz 9.7.2008

Jak bylo...
  • Autor
  • Zpráva
láďa
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 49
Příspěvky: 471
Registrován: 16 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha

#51 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od láďa »

Erik850 píše:
láďa píše:ZdaRR lidi, řekl bych, že to byl pRRůměRRně nadstandaRRtně kRRásný ničím neRRušený večeRR. :pij: Až na 960RR a její čepy z V40 a spz italianos. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ZdaRR oRRiginalnímu RRR :mrgreen: :tlesk:
Nazdarr laďo, dostals doma přes dRRšku? :mrgreen:
NazdaRR ERRik nedostal moje milovaná spala jak mimi. Dnes se mně ptala v kolik jsem přitáhnul tak jsem řekl, že v půl jedenáctý,páč vím , že chodí okolo desátý spát :mrgreen: :mrgreen:

láďa
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 49
Příspěvky: 471
Registrován: 16 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha

#52 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od láďa »

káča36 píše:zdRavim všechny účastníky včeRejšího velkoúžasnolepého sRazu. pRávě jsem se zaRegistRovala, abych vás mohla pozdRavit a poděkovat za bezva večeR :D snad bRzo spácháme něco podobnýho na pískovně u nás u Roudnice. ale Honza musí vzít psa :D
ZdaRR Káčo, býlo to supeRR :tlesk: Doufám , že další sRRaz na sebe nenechá dlho čekat :palec:

láďa
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 49
Příspěvky: 471
Registrován: 16 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha

#53 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od láďa »

honza_S60 píše:Taky se připojuju ještě dodatečně s díky všem, kdo si našli čas na včerejší sraz (obzvlášť Grizzlimu a Admit za gril a zázemí, Duralovi8 za organizaci a Láďovi za vynikající eRkové moderování celého večera).
Jste hrozně fajn lidi a budu moc rád, když se zase sejdeme při příležitosti dalšího asi již tradičního hostivařského setkání :palec:

Ta Roudnice by byla bezva nápad. Já navrhuju okolí dobříňské pískovny, kde by se dal udělat opravdový oheň, koupat se v super čisté vodě a zůstat tam přes noc. Ideání by byl pátek nebo sobota, s tím, že by se druhý den dopoledne udělala prohlídka Roudnice.
A psa samozřejmě vezmu. Je to věrný společník a volvo-spolujezdec.
Tady je malá ukázka:
NazdaRR Honziku rrád jsem Tě poznal a ostatní samozřejmě taky .Máš pěknýho pesose.Doufám, že sraz bude co nejdříve páč tam budu jako první :mrgreen:

láďa
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 49
Příspěvky: 471
Registrován: 16 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha

#54 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od láďa »

eLzyx píše:Byl to masakR sRaz.
Na další doRazím uRčitě. Taková gRupa supeR lidiček se jen tak nevidí :pij:

Těch R bylo za večeR až dost, já večeR potkal sRnu, k*RRRRvaaa jedna neRáčila uskočit, tak jsem jí štRejchnul pR*el. KáRa naštěstí bez šRámu, uff 8)
Tak to je dobřře , skorro třistatřiceti koňova C70tkaRR je v poho :palec: S ťema RRkama by jsme to asi už neměli přehánět máš RRecht. :mrgreen:

láďa
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 49
Příspěvky: 471
Registrován: 16 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha

#55 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od láďa »

honza_S60 píše:Ahoj Sobíku, díky za pozdrav z dálekých dálek. Je radost vidět, jakou závislost tohle fórum v lidech budí, když pak lidi čtou příspěvky i na dovolených :-)
Za organizací srazu stál Dural8, takže chvála patří hlavně jemu. Ale vlastně asi všem, protože k čemu by byla dobrá organizace bez bandy bláznů, který se cejtí nejlíp ve společnosti bláznů jim podobných :-)
Ronymu vyřídím kladné ohlasy jeho fotek. Jeho ego ho vysoce převyšuje, takže pochybuju, že ho tvoje pochvala nějak překvapí. Svým šarmem si je víc než jistý...hajzlík jeden ;-)
Bylo by fajn, kdyby na příští srázek v Hostivaři nebo na té Dobříni u Roudnice dorazil i nějaký ten Saab :palec:
Ať , žije dural8 :tlesk:

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 43
Příspěvky: 120
Registrován: 15 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha

#56 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od al-pacino »

láďa píše:
al-pacino píše: prevíte :mrgreen:
Dělám si sRRandu máš kRRásný autí. A mněl jsi nejkRRásnější zvuk motoRRu :palec:
:pij: :palec: :pij:

láďa
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 49
Příspěvky: 471
Registrován: 16 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha

#57 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od láďa »

honza_S60 píše:Taky se připojuju ještě dodatečně s díky všem, kdo si našli čas na včerejší sraz (obzvlášť Grizzlimu a Admit za gril a zázemí, Duralovi8 za organizaci a Láďovi za vynikající eRkové moderování celého večera).
Jste hrozně fajn lidi a budu moc rád, když se zase sejdeme při příležitosti dalšího asi již tradičního hostivařského setkání :palec:

Ta Roudnice by byla bezva nápad. Já navrhuju okolí dobříňské pískovny, kde by se dal udělat opravdový oheň, koupat se v super čisté vodě a zůstat tam přes noc. Ideání by byl pátek nebo sobota, s tím, že by se druhý den dopoledne udělala prohlídka Roudnice.
A psa samozřejmě vezmu. Je to věrný společník a volvo-spolujezdec.
Tady je malá ukázka:
Ato je můj pesos taky bych jí vzal :mrgreen:
Přílohy
ma.jpg
ma.jpg (132.01 KiB) Zobrazeno 957 x

láďa
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 49
Příspěvky: 471
Registrován: 16 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha

#58 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od láďa »

láďa píše:
honza_S60 píše:Taky se připojuju ještě dodatečně s díky všem, kdo si našli čas na včerejší sraz (obzvlášť Grizzlimu a Admit za gril a zázemí, Duralovi8 za organizaci a Láďovi za vynikající eRkové moderování celého večera).
Jste hrozně fajn lidi a budu moc rád, když se zase sejdeme při příležitosti dalšího asi již tradičního hostivařského setkání :palec:

Ta Roudnice by byla bezva nápad. Já navrhuju okolí dobříňské pískovny, kde by se dal udělat opravdový oheň, koupat se v super čisté vodě a zůstat tam přes noc. Ideání by byl pátek nebo sobota, s tím, že by se druhý den dopoledne udělala prohlídka Roudnice.
A psa samozřejmě vezmu. Je to věrný společník a volvo-spolujezdec.
Tady je malá ukázka:
Ato je můj pesos taky bych jí vzal :mrgreen:
Jsem zaRReagoval na něco jiného.Chtěl jse zaRReagovat na Honzu ,že si ssebou vezme pesos
kokRRa :mrgreen: :mrgreen:

Offline
Příspěvků ve vlákně: 31
Příspěvky: 1282
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Tábor
Vůz: V60

#59 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od Dural8 »

láďa píše:
honza_S60 píše:Taky se připojuju ještě dodatečně s díky všem, kdo si našli čas na včerejší sraz (obzvlášť Grizzlimu a Admit za gril a zázemí, Duralovi8 za organizaci a Láďovi za vynikající eRkové moderování celého večera).
Jste hrozně fajn lidi a budu moc rád, když se zase sejdeme při příležitosti dalšího asi již tradičního hostivařského setkání :palec:

Ta Roudnice by byla bezva nápad. Já navrhuju okolí dobříňské pískovny, kde by se dal udělat opravdový oheň, koupat se v super čisté vodě a zůstat tam přes noc. Ideání by byl pátek nebo sobota, s tím, že by se druhý den dopoledne udělala prohlídka Roudnice.
A psa samozřejmě vezmu. Je to věrný společník a volvo-spolujezdec.
Tady je malá ukázka:
Ato je můj pesos taky bych jí vzal :mrgreen:
Ty vole, Seznam :mrgreen:

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 14
Příspěvky: 297
Registrován: 16 roků 9 měsíců
Vůz: S80 103kW 2.435ccm 00'
Bydliště: Hořovice

#60 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od TOMÁŠ S80 »

zdar lidi .tak to tam bylo supr nato msrazu ale nějak rychle to uteklo :cry: ste fajn lidi :palec: a docela humorní lidi :mrgreen: rad sem vas všechny poznal. snad se eště nekdy uvidíme na nakem sraze :tlesk: :tlesk: ja natech fotkach vypadam jak vol :roll: :roll: jinak sem domu dojel v 9hodin s nakym mikrospankem nějak sem usínal :evil: jinak děkuju esisovi že mě kvam dovedl :palec: ty jo to RRRRRRR je nake zajímave asi si na přední masku nalepym velke RRRRRRRR a do zadu 5.0 quatro :tlesk: aby se měk aždej bal :razz: :razz: snad sem tam neudělal žadnou ostudu :oops: :mrgreen:

honza_S60
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 34
Příspěvky: 192
Registrován: 16 roků 4 měsíce
Vůz: Volvo S60 2,4i (2002)
Bydliště: Praha 4

#61 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od honza_S60 »

Jo, Seznam je moc hezkej pes. Teď jsem si jednoho podobnýho nedávno hladil v metru.
Jeho majitelka taky nebyla úplně k zahození, ale tu jsem si tedy pohladit neodvážil :palec:

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 14
Příspěvky: 297
Registrován: 16 roků 9 měsíců
Vůz: S80 103kW 2.435ccm 00'
Bydliště: Hořovice

#62 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od TOMÁŠ S80 »

láďa píše:
eLzyx píše:Byl to masakR sRaz.
Na další doRazím uRčitě. Taková gRupa supeR lidiček se jen tak nevidí :pij:

Těch R bylo za večeR až dost, já večeR potkal sRnu, k*RRRRvaaa jedna neRáčila uskočit, tak jsem jí štRejchnul pR*el. KáRa naštěstí bez šRámu, uff 8)
Tak to je dobřře , skorro třistatřiceti koňova C70tkaRR je v poho :palec: S ťema RRkama by jsme to asi už neměli přehánět máš RRecht. :mrgreen:
ahoj lado nebude trapne když si na mřížku nalepim taky RRRRRRRRR ? :mrgreen: :razz: mě se to líbí :tlesk: sice vopičarna ale pro ten pocit že jedu v nečem nabouchanim :palec: nebo pro pocit že si to bude myslet okolí :razz: 8) co řikáš :D

koch
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 1553
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: Opava (Oščadnica, SK)
Vůz: Volvo S60 2.4T

#63 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od koch »

kdyz uz tu resite ty psy...
Přílohy
nachos.jpg
nachos.jpg (48.25 KiB) Zobrazeno 939 x

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 14
Příspěvky: 297
Registrován: 16 roků 9 měsíců
Vůz: S80 103kW 2.435ccm 00'
Bydliště: Hořovice

#64 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od TOMÁŠ S80 »

Ja se omlouvam že sem k zasce nedostavil vozidlo BMW E30 cupe vyzzzzz fotooo .byly nevíhodne nabídky :tlesk: :tlesk: jo vlevo je zaparkovane me volvo S80 je tam vidět ta žluta značka za plotem ma pěknou venkovní garaž za domem :palec: a v garaži je jedna p :razz: ča RENAULT clio .velmi sproste auto :lol:
Přílohy
1.JPG
1.JPG (39.33 KiB) Zobrazeno 922 x
Naposledy upravil(a) TOMÁŠ S80 dne 10 črc 2008 16:57, celkem upraveno 1 x.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 43
Příspěvky: 120
Registrován: 15 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha

#65 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od al-pacino »

TOMÁŠ S80 píše:Ja se omlouvam že sem k zasce nedostavil vozidlo BMW E30 cupe vyzzzzz fotooo .byly nevíhodne nabídky :tlesk: :tlesk: jo vlevo je zaparkovane me volvo S80 je tam vidět ta žluta značka za plotem ma pěknou venkovní garaž za domem :palec: a v garaži je jedna p :razz: ča RENAULT clio .velmi sproste auto :lol:
Si taky mohl říct že je to v motroniku a to by byl čert abych v republice nesehnal jednoho pravostranýho drobečka :razz:

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 14
Příspěvky: 297
Registrován: 16 roků 9 měsíců
Vůz: S80 103kW 2.435ccm 00'
Bydliště: Hořovice

#66 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od TOMÁŠ S80 »

al-pacino píše:
TOMÁŠ S80 píše:Ja se omlouvam že sem k zasce nedostavil vozidlo BMW E30 cupe vyzzzzz fotooo .byly nevíhodne nabídky :tlesk: :tlesk: jo vlevo je zaparkovane me volvo S80 je tam vidět ta žluta značka za plotem ma pěknou venkovní garaž za domem :palec: a v garaži je jedna p :razz: ča RENAULT clio .velmi sproste auto :lol:
Si taky mohl říct že je to v motroniku a to by byl čert abych v republice nesehnal jednoho pravostranýho drobečka :razz:
počkej v čom že to je jakym motroniku ? nerozumim :mrgreen:

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 43
Příspěvky: 120
Registrován: 15 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha

#67 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od al-pacino »

TOMÁŠ S80 píše:
al-pacino píše: Si taky mohl říct že je to v motroniku a to by byl čert abych v republice nesehnal jednoho pravostranýho drobečka :razz:
počkej v čom že to je jakym motroniku ? nerozumim :mrgreen:
ta říše nahoře na fotce má "eM Paket"...nebo jsi tam ten nápis jenom tak nasadil....???

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 14
Příspěvky: 297
Registrován: 16 roků 9 měsíců
Vůz: S80 103kW 2.435ccm 00'
Bydliště: Hořovice

#68 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od TOMÁŠ S80 »

al-pacino píše:
TOMÁŠ S80 píše:Ja se omlouvam že sem k zasce nedostavil vozidlo BMW E30 cupe vyzzzzz fotooo .byly nevíhodne nabídky :tlesk: :tlesk: jo vlevo je zaparkovane me volvo S80 je tam vidět ta žluta značka za plotem ma pěknou venkovní garaž za domem :palec: a v garaži je jedna p :razz: ča RENAULT clio .velmi sproste auto :lol:
Si taky mohl říct že je to v motroniku a to by byl čert abych v republice nesehnal jednoho pravostranýho drobečka :razz:
počkej v čom že to je jakym motroniku ? nerozumim :mrgreen:[/quote]
ta říše nahoře na fotce má "eM Paket"...nebo jsi tam ten nápis jenom tak nasadil....???[/quote]

jo tohle M paket to jo . ale prava M3 s vytaženejma blatníkama to neni vyz foto prave M3 o obsahu 3 litru 300 koníku :tlesk: jako tu mít tak bych se oní nikdy nesazel :tlesk: :palec:
Přílohy
M3.JPG
M3.JPG (35.73 KiB) Zobrazeno 916 x

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 14
Příspěvky: 297
Registrován: 16 roků 9 měsíců
Vůz: S80 103kW 2.435ccm 00'
Bydliště: Hořovice

#69 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od TOMÁŠ S80 »

TOMÁŠ S80 píše:
al-pacino píše: Si taky mohl říct že je to v motroniku a to by byl čert abych v republice nesehnal jednoho pravostranýho drobečka :razz:
počkej v čom že to je jakym motroniku ? nerozumim :mrgreen:
ta říše nahoře na fotce má "eM Paket"...nebo jsi tam ten nápis jenom tak nasadil....???[/quote]

jo tohle M paket to jo . ale prava M3 s vytaženejma blatníkama to neni vyz foto prave M3 o obsahu 3 litru 300 koníku :tlesk: jako tu mít tak bych se oní nikdy nesazel :tlesk: :palec:[/quote] ne ne nenalepil nensadil .je tam origo i vzadu M paket jenže ja sem si koupyl dvě troječky a mam M3 ze předu i vzadu:lol:

honza_S60
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 34
Příspěvky: 192
Registrován: 16 roků 4 měsíce
Vůz: Volvo S60 2,4i (2002)
Bydliště: Praha 4

#70 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od honza_S60 »

Tome, na tyhle chuťovky je tu určený zvláštní topic.
Do fotek ze srazu bych to nedával, ještě si lidi budou myslet, že někdo neměl zase tak úplně šťastnou cestu domů ;-)
Tak neztrácej hlavu !

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 14
Příspěvky: 297
Registrován: 16 roků 9 měsíců
Vůz: S80 103kW 2.435ccm 00'
Bydliště: Hořovice

#71 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od TOMÁŠ S80 »

honza_S60 píše:Tome, na tyhle chuťovky je tu určený zvláštní topic.
Do fotek ze srazu bych to nedával, ještě si lidi budou myslet, že někdo neměl zase tak úplně šťastnou cestu domů ;-)
Tak neztrácej hlavu !
jo v pohodě už sem to smazal :palec: no eště že sem doejl ja ja byl nakej ochrapanej a zavýraly se mě oči malem sem usnul :mad:

Sobík

#72 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od Sobík »

honza_S60 píše:Ahoj Sobíku, díky za pozdrav z dálekých dálek. Je radost vidět, jakou závislost tohle fórum v lidech budí, když pak lidi čtou příspěvky i na dovolených :-)
Za organizací srazu stál Dural8, takže chvála patří hlavně jemu. Ale vlastně asi všem, protože k čemu by byla dobrá organizace bez bandy bláznů, který se cejtí nejlíp ve společnosti bláznů jim podobných :-)
Ronymu vyřídím kladné ohlasy jeho fotek. Jeho ego ho vysoce převyšuje, takže pochybuju, že ho tvoje pochvala nějak překvapí. Svým šarmem si je víc než jistý...hajzlík jeden ;-)
Bylo by fajn, kdyby na příští srázek v Hostivaři nebo na té Dobříni u Roudnice dorazil i nějaký ten Saab :palec:
Joo kéž by dovolená :D Jsem tu pracovně :mrgreen:
Třeba příště dorazí nějaký bílý kabrio 8)

honza_S60
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 34
Příspěvky: 192
Registrován: 16 roků 4 měsíce
Vůz: Volvo S60 2,4i (2002)
Bydliště: Praha 4

#73 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od honza_S60 »

Sobík píše: Joo kéž by dovolená :D Jsem tu pracovně :mrgreen:
Třeba příště dorazí nějaký bílý kabrio 8)
Tak to je pak v pohodě. Fórum v pracovní době je standard. :poc:
Na pováženou je to podle mě během dovolené, když člověk může konečně něco podnikat mimo kancl :-) :ryby:
Tvoje kabrio ve mě budí silnou závist, tak ho určitě příště vem, ať mám zase o čem přemýšlet a nad čím slintat. Po tom, cos mi kabrio představil na ŠP jsem pak hodně hodin strávil nad inzeráty..... tahle švédská vášeň je děs. ;-)

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 14
Příspěvky: 297
Registrován: 16 roků 9 měsíců
Vůz: S80 103kW 2.435ccm 00'
Bydliště: Hořovice

#74 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od TOMÁŠ S80 »

a kdypak budou další fotečky :-) ? ... DURAL neřikej že to sou všechny nejsou že ne ? myslim že si to i psal ne? no už aby tady byly .abych aspon na nake fotce vypadal normalně :roll: :oops: jinak sem tetka včudu zase s přestavbou byl sem u frajera že jede na měsíc do neměcka že se nato dostane tak až po prazdinach ja se picnu musi mnajít jinej servis :oops: jo a dneska sem zjistil že mě někdo škrabnul zadní tron a lem zadního narazníku na prave straně tam kde sedim :cry: :cry: ale neni to tak strašne ale další škrabanec do počtu :cry: :cry: a novej lak na celý auto 25 000tisíc metalíza :razz: co mám dělat ?? :mad:
by mě zajímalo kdo mě takle štrejchnul vyzz foto.no a pod plachtou mám schovaneho volvíka vyz foto :tlesk:
Přílohy
2.JPG
2.JPG (34 KiB) Zobrazeno 1145 x
1.JPG
1.JPG (25.25 KiB) Zobrazeno 1143 x
Naposledy upravil(a) TOMÁŠ S80 dne 10 črc 2008 20:42, celkem upraveno 2 x.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 3094
Registrován: 18 roků 3 měsíce
Bydliště: Teplicko
Vůz: TeslaS85D,Volvo S60 2.4T,V70 2.4,850T-5R
Bydliště: Bílina

#75 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od eLzyx »

to láďa: koukal jsem na interier toho tvýho new eRka a musím říct, že je fakt hezkej. Oranžová kůže není špatná, ale tak světlá je taková ... uhlazenější, víc padnoucí k Volvu.
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Proběhlé klubové srazy“