Znáte? Ve své době jediný konkurent T5R

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
wickey
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 3745
Registrován: 19 roků 7 měsíců
Bydliště: Bratislava
Vůz: V70 D5 AWD, S60 D5, C70 T5 Cab, XC90 V8
Bydliště: Bratislava - Staré Mesto

#26 Znáte? Ve své době jediný konkurent T5R

Příspěvek od wickey »

eLzyx píše:Oním safety carem byla policie ČR.
nasere :mrgreen:
_________________
'01 C70 T5 cabrio - B5234T3, M56LK 176 kW #601 - signal red /// '06 V70 D5 AWD - D5244T4, M66 AWD 136 kW #459 - dawn blue pearl /// '06 S60 D5 - D5244T4, M66 136 kW #459 - dawn blue pearl
'08 XC90 V8 AWD Sport - B8444S, AWTF-80 SC 232 kW #612 - passion red /// '03 S60 T5 - B5234T3, AW55-50SN 184 kW #449 - mistral green metallic

ex: '84 760 GLE TD; '90 940 GLE; '96 850 2.5 20V; '91 440 1.8 K; '98 V70 R AWD; '97 850 R; '00 V70 R AWD, '87 740 GL, '97 850 GLE, '04 S60 R AWD, '98 V70 XC AWD Cross Country, '99 V70 XC AWD Cross Country, '99 S70 2.5 20V, '00 V70 XC AWD Cross Country, '04 XC90 2,5T AWD

one
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 5
Registrován: 16 roků 4 měsíce
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#27 Znáte? Ve své době jediný konkurent T5R

Příspěvek od one »

Amn: rozhodne si nebudu hrat na svatyho - s tim, ze bych nikdy nejel vic, nez udava vyhlaska - ale co je moc, to je prilis - skoutecne 170 jsem nejel ani po dalnici - ale jestli jsi 100% presvedceno o svych schopnostech, to znamena, ze dokazes za teto situace reagovat tak, abys neohrozil/neomezil ani sebe ani ostatni (tedy spis radeji v opacnem poradi), tak smekam pomyslny klobouk ... radeji se nebudu poustet do nejakych rozboru, to se na forech proste nenosi, hned se sesypou vsichni s tim, ze kdo je bez viny at hodi kamenem - nebudu moralizovat - je to kazdyho vec - ja osobne uz jsem si celni naraz prozil (jako obet) a o nekolik kamosu jsem v aute uz taky prisel - cili ja v tom mam jasno - pro me je rychla jizda hazard a sobecke ohrozovani ostatnich - nikomu to ale nepodsouvam - nekdo si na to prijde sam - jiny to stesti mit nemusi ...
Naposledy upravil(a) one dne 11 pro 2007 14:08, celkem upraveno 1 x.
_________________
Zatim si sve prvni Volvo hledam :-)

Amn
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 47
Registrován: 17 roků 1 měsíc
Bydliště: Praha 10

#28 Znáte? Ve své době jediný konkurent T5R

Příspěvek od Amn »

Já myslim, že nikdo to nemá 100% pod kontrolou protože vždycky přehlídneš "něco" co by Ti mohlo něco způsobit kdyby se stalo tamto a otamto. Právě proto mě třeba nenapadne jet do zatáčky za kterou nevidim tak, aby se s autem nedalo už nic dělat kdyby tam právě něco bylo. Z toho je vidět že právě nějaká oná symbióza funguje a všichni jezdíme a snad budeme jezdit až do konce stařeckého života.
A ještě doplním, že třeba právě v noci jsem už byl kolikrát svědkem že pomalejší auto absolutně bez problémů uhne "xenonům" např. dolů z Votičáku a ten ho předjede na dvojitý plný. K tomu říkám proč ne, vždy ale záleží na situaci ( např. v protisměru nic nejede je to na také té pomyslené rovince kdy je chvíli výhled )
Btw čelní náraz jsem taky zažil a to i se skokem. Ještě druhý den mě boleli kolena. :D
_________________
Volvo 740 | D24 | 1986 | SOLD

Amn
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 47
Registrován: 17 roků 1 měsíc
Bydliště: Praha 10

#29 Znáte? Ve své době jediný konkurent T5R

Příspěvek od Amn »

A ještě bych doplnil třeba zajímavou věc kdy ze škarpy koukala srnka...a zasvítí Ti očima až na poslední chvíli že si řekneš když kolem ní projedeš že teď už to nebylo vůbec na Tobě ale na tý srně jestli skočí nebo jenom čumí. Takže 100% nikdy...
_________________
Volvo 740 | D24 | 1986 | SOLD

hroch32
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 782
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: Budkov, Vimperk

#30 Znáte? Ve své době jediný konkurent T5R

Příspěvek od hroch32 »

dali píše:Audi RS2.. ve své době jediný, o to však nepříjemnější konkurent 850T5R/850R v kategorii sport-kombi. 5válec 2,2l, 315 koní. Zajímavej youngtimer...
Jup, něco takového máme doma. Jen to má obyčejný šestiválec 2.6 bez turba, takže jenom 110kW. Ale zase to tahne odspoda jaksviňa, takže si dovolim tvrdit, že mojí osmistovku by to dalo, zvlášť na okreskách, kde by tomu navíc pomáhali quatro a sportovnější podvozek držet se "při zemi". Jinak to nese označení S, aspoň tuším. A je pravda, že hodně dílů je jiných, než na sériovky. Kupodivu se ale hodně shoduje s A4. Jo, a koncernové auto to není náhodou. Je to poslední generace Audin, které stály za hřích..... kurňa, proč se všechny slušný auta přestaly vyrábět nejpozdějc v 90. letech?
_________________
Volvo 850 kombi, B5254, 1996
Volvo 740 kombi, B230F, 1990 - bylo => pojízdný kombajn na Mazdy; třeba ji od Adama koupím časem zpátky

Sibr
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 1059
Registrován: 17 roků 3 měsíce
Bydliště: Slapy
Vůz: Volvo S60D5 a V70 AWD

#31 Znáte? Ve své době jediný konkurent T5R

Příspěvek od Sibr »

eLzyx píše:v protisměru nic ... až když jsem dojel "safety car" jsem si to uvědomil. Oním safety carem byla policie ČR.
:D :mrgreen: :lol: :palec: Tak teď si mě dostal :mrgreen:

4One: No jinak předjíždim proto že mě na 90tce nebaví se courat za nějakym volem 75, mě teda nebaví ani těch 90 :mrgreen:
Ale člověk prostě musí předjet protože i poměr rychlosti a spotřeby neni ideální, kolem těch 90-95 (když to vydržim) mám průměrnou spotřebu kolem 8 litrů a to si myslim že neni marný na auto co má 240 koníků.
Ale jestly máš rád adrenalin v podobě předjíždení kolony stovkou a čučení na Scanii která se předpisouvou 90tkou řítí proti tobě. No nic, proti gustu... :mrgreen:
_________________
S60 D5, r.v.05, D5244T, V70AWD MY00, B5254T, ___ __ 5.0i, r.v. 99, S62, KoncernV10 BiTurbo, r.v.04, S60 D5, r.v.05, D5244T (Máti autí)
Bylo: 360 GL, 2.0i, r.v. 87, C70 T5, 2.3T, r.v. 02, coupe, B5234T3, 480 S, 2.0i, r.v.93 B20F, 855 T5, 2.3T, r.v.95 B5234Tx "Kouzelná krabička",
V40 T4, r.v.00(MY01!), B4204T5, 744Turbo IC, 2.3T, r.v. 89, B230FT, S80 D5, r.v. 04 D5244T, 855R , r.v. 96, B5204T, S70 2.5T, r.v. 97, 855TDI

drewid
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 548
Registrován: 18 roků 5 měsíců
Bydliště: Hlučín / Widlakoffhauptstadt

#32 Znáte? Ve své době jediný konkurent T5R

Příspěvek od drewid »

Já benga ještě nikdy nepředjížděl. Jen vytlačil ze silnice 8)
Ale to jsem měl chrochtáka, tudíž i respect 8)
_________________
Je : V70 2.0T5 166kW, 1997 "Bílej Jezdec"
Bylo: Volvo 850 T5 1995, 166kW "Rust Dragon"
Bylo : Lehce ťuklý Volvo S40 r.v.97 1.9TD "Stříbrný Sršeň" :D

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 3094
Registrován: 18 roků 3 měsíce
Bydliště: Teplicko
Vůz: TeslaS85D,Volvo S60 2.4T,V70 2.4,850T-5R
Bydliště: Bílina

#33 Znáte? Ve své době jediný konkurent T5R

Příspěvek od eLzyx »

drewid píše: Jen vytlačil ze silnice 8)
To já taky, ale jsem slušnej řidič, tak jsem se pro ně vrátil a vytáhl je :twisted:
_________________
je: Millennium Falcon Tesla model S 85D 2015, Solid White; andělíček můj strážníček S60 2.4T 147kW 2001, Maya Yellow; Strup 850 T5R 7 místné kombi 177kW 1994, Cream Yellow (schovaná pod Stone Black); Weisser Riese - bílý obr V70 2.4i 103kW 2001, Polar White; lehárošwágen VW T2b 1.6 37,5kW 1973, Kansas Beige/Pastel White
bylo: S80 se zadřenou 2.5T avtomat AWD 2004; Volvo C70 T5 (B5234T3) 1999

drewid
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 548
Registrován: 18 roků 5 měsíců
Bydliště: Hlučín / Widlakoffhauptstadt

#34 Znáte? Ve své době jediný konkurent T5R

Příspěvek od drewid »

Good One :palec: :mrgreen:

Ale k mé cti budiž řečeno že jsem za to nemoh. Předjížděl jsem a oni mi jeli v protisměru, v cestě. 8)
_________________
Je : V70 2.0T5 166kW, 1997 "Bílej Jezdec"
Bylo: Volvo 850 T5 1995, 166kW "Rust Dragon"
Bylo : Lehce ťuklý Volvo S40 r.v.97 1.9TD "Stříbrný Sršeň" :D

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 3094
Registrován: 18 roků 3 měsíce
Bydliště: Teplicko
Vůz: TeslaS85D,Volvo S60 2.4T,V70 2.4,850T-5R
Bydliště: Bílina

#35 Znáte? Ve své době jediný konkurent T5R

Příspěvek od eLzyx »

k mé cti budiž řečeno že jsem za to také nemohl. Předjížděl jsem a oni mi vjeli z polní cesty do protisměru - navíc neosvětleni. Takže akorát zapluli do škarpy. Já to na nejbližší křižovatce otočil a jel jim na pomoc. Na pozrav ... Čau chlapi, nechcete s tím pomoct? mi jeden z nich odpověděl ty vole já se tě lek :mrgreen:.
Policejní Fabča ležela na břiše, takže s ní nemohli vyjet, ale povedlo se ji vytáhnout bez dalšího poškození. Měli akorát z nárazníku vycvakaný záslepky pro mlhovky a rozlámanou poklici - dal jsem jim svoji stejnou, stejně jsem měl na autě poslední.
Od tý doby mám v jednom krajském městě u dopraváků protekci :D
_________________
je: Millennium Falcon Tesla model S 85D 2015, Solid White; andělíček můj strážníček S60 2.4T 147kW 2001, Maya Yellow; Strup 850 T5R 7 místné kombi 177kW 1994, Cream Yellow (schovaná pod Stone Black); Weisser Riese - bílý obr V70 2.4i 103kW 2001, Polar White; lehárošwágen VW T2b 1.6 37,5kW 1973, Kansas Beige/Pastel White
bylo: S80 se zadřenou 2.5T avtomat AWD 2004; Volvo C70 T5 (B5234T3) 1999

herma9979

#36 Znáte? Ve své době jediný konkurent T5R

Příspěvek od herma9979 »

eLzyx píše:k mé cti budiž řečeno že jsem za to také nemohl. Předjížděl jsem a oni mi vjeli z polní cesty do protisměru - navíc neosvětleni. Takže akorát zapluli do škarpy. Já to na nejbližší křižovatce otočil a jel jim na pomoc. Na pozrav ... Čau chlapi, nechcete s tím pomoct? mi jeden z nich odpověděl ty vole já se tě lek :mrgreen:.
Policejní Fabča ležela na břiše, takže s ní nemohli vyjet, ale povedlo se ji vytáhnout bez dalšího poškození. Měli akorát z nárazníku vycvakaný záslepky pro mlhovky a rozlámanou poklici - dal jsem jim svoji stejnou, stejně jsem měl na autě poslední.
Od tý doby mám v jednom krajském městě u dopraváků protekci :D
ty fole, jestli nekecáš tak si začni spisovat kroniku... v tomto threadu sem se po celém dni slušně zasmál.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 3094
Registrován: 18 roků 3 měsíce
Bydliště: Teplicko
Vůz: TeslaS85D,Volvo S60 2.4T,V70 2.4,850T-5R
Bydliště: Bílina

#37 Znáte? Ve své době jediný konkurent T5R

Příspěvek od eLzyx »

kdybych tu měl vyprávět co všechno se mi stalo na silnicích a vlastně nejen na nich za dob kdy jsem pracoval u jedné bezpečnostní agentury, tak to možná vydá na knihu - makal jsem tam sice jako IT technik, ale měl svoje turbo fast auto polepený modrozelenejma pruhama po bocích a znakem na kapotě (zdáli připomínající MP), občas mi i lidi uhýbali autama ke krajnici :mrgreen:

ale jedna událost mimo práci ... dopravní nehoda s PČR
jel jsem navečír do Plzně na VŠ, venku hustě sněžilo, já si užíval nový zimáky, takže cesta v pohodě ubíhala až kousek před Jesenici(pokud mě paměť neklame). Tam je krásná rovinka s jednou podstatnou vadou - plná čára (pravděpodobně kvůli výjezdu z hřbitova). Jedu si těch svých 80-90km/h - na sněhu akorát a před sebou jsem ve tmě viděl rychle se blížící zadní světla felicie, terén jsem znal, věděl jsem že je tam plná(v tu chvíli zasněžená), ale rozhodl jsem se ji předjet - až na její úrovni jsem zpozoroval, že to co jsem pokládal za "rakev" na střeše, není rakev nýbrž majáček, který v tu chvíli na mne modrýma očkama začal pomrkávat. Dokončil jsem předjíždění, pár desítek metrů poodjel - až do blízké vesnice, tak abych stál pod veřejným osvětlením a tím orgánům usnadnil moji legitimaci. V klídku si tak stojím a čekám, až mne dojedou, pozoruji je ve zpětném zrcátku a říkám si ... no hezky jim ten zadek(u feldy) ustřeluje ... a v tu chvíli rána. Měl jsem je v kufru.
V klídku vystoupím, nahodím úsměv, zdvořile je pozdravím ... což oni asi ze šoku nejsou schopni opětovat. Chtějí hned po mne doklady, po kontrole mi sdělují, že jsem spáchal dopravní přestupek a to porušení zákazu předjíždění. Navrhují pokutu 2000Kč. V tu chvíli elegantně policistovi beru svoje doklady se slovy ... toto prozatím nebude potřeba, rád bych nejdřív dořešil tuto věc a ukázal směrem na svůj pomačkaný a sundaný zadní nárazník. Najednou jsem mohl odjet, prý ... no jo máte pravdu, ona ta čára vidět není, to je fakt, ale dávejte si příště pozor.
V tu chvíli vytahuji mobil a snažím se vytočit 158 se slovy ... pánové kdeže to sloužíte? Já jen, že bych byl rád kdyby tu dopravní nehodu prošetřil někdo z jiného okresu. To víte, nárazník je drahej, tak aby mi to ta vaše pojišťovna zaplatila. Navíc jak koukám gumy máte sjetý, navíc letní ... no obávám se, že to po vás, pane policisto, bude pojišťovna pak zpětně vymáhat. Po chvilkovém dohadování jsem od nich vymámil 2000,- sundal jsem si nárazník, hodil ho do kufru a odjel.
V Plzni jsem ho pak v teple prošlápnul do původního tvaru, poopravil jsem několik úchytů a nasadil zpátky a je tam dodnes :palec:

Ale ne všechny moje události s PČR mají pro mne šťastný konec. V Žatci si kolega zavařil solidní průšvih ... přefik manželku nějakýho dopraváka :prace: . Takže vždy když se v jednom bodě vyskytovala hlídka žatecké dopravní policie a naše libovolné služební auto, tak následovala důkladná prohlídka dokladů, povinné výbavy, technického stavu vozidla ... mno kolegovo špás mne vyšel draho, za překročení rychlosti o 4km/h jsem platil 1500Kč.


btw ... už vás přemlouvali policajti ať neskáčete ze střechy? :mrgreen:
Trapas maximální ...
dělal jsem na paneláku retranslaci + kabelový přehoz mezi paneláky. Všechno jsem měl hotový, jen jsem ve výtahový strojovně nacvakával koncovky na kabely. Stál jsem na poklopu, který odděluje panelákovou chodbu s výtahovou strojovnou. Najednou jsem cítil jak do něj někdo buší a slyšel jsem jak řve policijééé, otevřete. Mno myslel jsem si, že si kolegové z druhé party dělají srandu, takže jsem akorát odpověděl ... neotevřu, nechte mě to tady dodělat (v tu chvíli myšleno bez souvislosti se skokem ze střechy). Docvakal jsem poslední konektory, zavřel náš nový rozvaděč, otevřu poklop a tam světe div se ... policajti. Oba vyděšenej výraz a jeden z nich mi říká, prosim tě neskákej, nestojí to za to ... já mu akorát se smíchem odpověděl, jo kdybyste viděli moji vejplatu tak skočíte taky :mrgreen: Když si všimli, že mám přes rameno brašnu s nářadím, v druhý ruce notebook - tak rychle začali odvolávat hasiče a psychologa. Prý se podobné případy snaží nejdřív řešit sami, ale když jsem jim odpověděl "nechte mě to tady dodělat", tak na mne povolali celou kavalerii :palec:
A těch lidí-čumilů, snad celý sídliště se na mne přišlo podívat, nechápal jsem jak je možné, že se takové stádo dokázalo tak rychle "zmobilizovat"
Naposledy upravil(a) eLzyx dne 12 pro 2007 00:52, celkem upraveno 3 x.
_________________
je: Millennium Falcon Tesla model S 85D 2015, Solid White; andělíček můj strážníček S60 2.4T 147kW 2001, Maya Yellow; Strup 850 T5R 7 místné kombi 177kW 1994, Cream Yellow (schovaná pod Stone Black); Weisser Riese - bílý obr V70 2.4i 103kW 2001, Polar White; lehárošwágen VW T2b 1.6 37,5kW 1973, Kansas Beige/Pastel White
bylo: S80 se zadřenou 2.5T avtomat AWD 2004; Volvo C70 T5 (B5234T3) 1999

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 3094
Registrován: 18 roků 3 měsíce
Bydliště: Teplicko
Vůz: TeslaS85D,Volvo S60 2.4T,V70 2.4,850T-5R
Bydliště: Bílina

#38 Znáte? Ve své době jediný konkurent T5R

Příspěvek od eLzyx »

drewid píše:Já benga ještě nikdy nepředjížděl.
Tak to je asi neprovokuješ předjížděním rozdílovou rychlostí okolo 1-2km/h? Tohle jsem rád dělal chomutovskejm, tam je skrz město(tah Most-K. Vary) taková hezká 4proudovka. Je tam povolených 70. Takže jsem je dojel, vedle nich zpomalil na 72km/h a začal divadýlko ... kuk na ně, kuk na tacho, kuk na ně, kuk na tacho ... nebo jsem nasadil závodnickej výraz a předstíral 1. kosmickou rychlost :mrgreen: a pomalilinku je předjížděl, ve chvíli kdy jsem se dostal před ně a chtěl se před ně i zařadit, tak jsem si dával záležet i na co nejpomalejším zařazením do pruhu a pohrával i s blinkrem - resp. simuloval jeho zpomalení (normálně bliká blik-blik-blik, já jim předvedl blik - - - blik - - - blik). Jen podotýkám nikoho jsem tím nezdržel nebo neomezil.

Když jsem měl s sebou kolegu, tak ten si většinou stáhnul okýnko, vylez z něj skoro ven a začal vedle nich "pádlovat" :mrgreen:

To je tak, když se člověk v práci nudí 8) Ještě, že už pracuju jinde ;-)
jinak omlouvám se zdejším moderátorům, že to tu zasírám OT ... holt to tak nějak volně navazuje na předchozí příspěvky
_________________
je: Millennium Falcon Tesla model S 85D 2015, Solid White; andělíček můj strážníček S60 2.4T 147kW 2001, Maya Yellow; Strup 850 T5R 7 místné kombi 177kW 1994, Cream Yellow (schovaná pod Stone Black); Weisser Riese - bílý obr V70 2.4i 103kW 2001, Polar White; lehárošwágen VW T2b 1.6 37,5kW 1973, Kansas Beige/Pastel White
bylo: S80 se zadřenou 2.5T avtomat AWD 2004; Volvo C70 T5 (B5234T3) 1999

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 4156
Registrován: 18 roků 3 měsíce
Bydliště: R.I.P.
Vůz: ---
Bydliště: Jindřichův Hradec

#39 Znáte? Ve své době jediný konkurent T5R

Příspěvek od dali »

:lol: :lol: :lol: Tyvole, zas jednou topik, kterej stojí za to! :palec:

Sibr
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 1059
Registrován: 17 roků 3 měsíce
Bydliště: Slapy
Vůz: Volvo S60D5 a V70 AWD

#40 Znáte? Ve své době jediný konkurent T5R

Příspěvek od Sibr »

:mrgreen: No to je mazec, nahoď další story už se mě lepší nálada ;-) :palec:
_________________
S60 D5, r.v.05, D5244T, V70AWD MY00, B5254T, ___ __ 5.0i, r.v. 99, S62, KoncernV10 BiTurbo, r.v.04, S60 D5, r.v.05, D5244T (Máti autí)
Bylo: 360 GL, 2.0i, r.v. 87, C70 T5, 2.3T, r.v. 02, coupe, B5234T3, 480 S, 2.0i, r.v.93 B20F, 855 T5, 2.3T, r.v.95 B5234Tx "Kouzelná krabička",
V40 T4, r.v.00(MY01!), B4204T5, 744Turbo IC, 2.3T, r.v. 89, B230FT, S80 D5, r.v. 04 D5244T, 855R , r.v. 96, B5204T, S70 2.5T, r.v. 97, 855TDI

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 3094
Registrován: 18 roků 3 měsíce
Bydliště: Teplicko
Vůz: TeslaS85D,Volvo S60 2.4T,V70 2.4,850T-5R
Bydliště: Bílina

#41 Znáte? Ve své době jediný konkurent T5R

Příspěvek od eLzyx »

pár slabších zážitků ...
jednou k nám na firmu přišel zákoš s tím, že mu nejde net, jestli bych se mu na to nemrknul. Pro mě to nebyl problém, on mi tedy odpověděl, že musí jed domů mhdečkem, takže ať se u něj za hoďku zastavím. Nabídnul jsem mu tedy, že ho klidně svezu domů a rovnou se na to podívám. Jsem rozumnej člověk, takže s cizíma lidma jezdím opatrně. Snažím se dodržovat předpisy, což jsem se snažil i s ním. Po příjezdu k němu před barák mne ukázal služební průkaz s tím, že je od dopravní policie(náhodička) a vyjmenoval mi přestupky co jsem spáchal ... vysoká rychlost hraničící s hazardem (100 po uzounký okresce - naprostá normálka), nebezpečné předjíždění (se mu nezdálo, že se na tu silnici vejde vedle sebe Tatra a Fabie), přejíždění plný čáry(no jo no, zkratka v přehledný zatáčce - navíc je to i komfortnější), nedání přednosti chodcům (kikáni mi splynuli se silnicí) a nelíbil se mu můj průjezd kruhového objezdu - rovně přes "nakreslený obrubník".
Už se asi nadechoval k tomu, že mi to spočítá - ale já se na něj usmál a říkám mu, vážně chcete, aby vám šel ten internet? On mi odpověděl se vší vážností ... nevadí mi, že přejdu ke konkurenci, ale rád vás přinutím odevzat řidičák. Já vzal mobil, vytočil číslo na kolegu od konkurence a říkám mu ... Čau, mám tu jednoho prudiče na blacklist, jmenuje se Petr XXXXX, je z Jirkova, ulice xxxxxxxx. Tak si ho tam napiš s poznámkou nepřipojovat, díky a zavěsil jsem. Zákošovi akorát říkám ... tak to by byla jedna konkurenční firma, teď zavolám ještě do xxxxxx a karnevalu. Takže vám zbyde jen volba O2 a Tmobile - těm volat nemusím, mají tu beztak mizerný signál.
Celkem čuměl, tak mu říkám - jdem se na to mrknout, nebudem z toho dělat nějaký komáří velbloudy. Net, resp. počítač jsem mu dal do kupy (to je tak když stahuje mírně nestandardní porno), vypisuju mu dodák na 3h, 1h po 950Kč + doprava. No, posadil se na zadek, ale nejsem kurva ... dodák jsem roztrhal a se slovy "už víte proč se mi vyplatí pospíchat?" jsem odešel :D

EDIT: jsem zapoměl dopsat příběh numero due
Ve dvě ráno jsem se projížděl prázdným Chomutovem ... no až tak prázdnej nebyl. Poliši byli zrovna nějak aktivní - bylo blbý, že jsem služební Fabii zrovna pustil "volným pádem" takže tříciferné číslo na radaru bylo poměrně dost vysoké - řekl bych, že ještě dodnes držím rekord trati :oops:. Zastavil jsem smykem vedle policajta, stáhnul okýnko a čekal na rozsudek. Překvapil mne ... Dobrý večer, nejprve bych vám chtěl pogratulovat k překonání rychlostního rekordu na tomto úseku. Vzhledem k tomu, že nemám oprávnění kontrolovat pilotní průkazy a monitorovat nízké průlety obydlenou oblastí, žádám vás alespoň držte se při zemi a dokud neminete značku konec obce - Chomutov, dodržujte prosím stanovenou rychlost 70km/h. Přeji vám šťastnou cestu ... a pro příště si dávejte pozor. :shock:
Naposledy upravil(a) eLzyx dne 13 pro 2007 00:48, celkem upraveno 2 x.
_________________
je: Millennium Falcon Tesla model S 85D 2015, Solid White; andělíček můj strážníček S60 2.4T 147kW 2001, Maya Yellow; Strup 850 T5R 7 místné kombi 177kW 1994, Cream Yellow (schovaná pod Stone Black); Weisser Riese - bílý obr V70 2.4i 103kW 2001, Polar White; lehárošwágen VW T2b 1.6 37,5kW 1973, Kansas Beige/Pastel White
bylo: S80 se zadřenou 2.5T avtomat AWD 2004; Volvo C70 T5 (B5234T3) 1999

FTN
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 174
Registrován: 17 roků 4 měsíce
Vůz: SAAB 9000
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

#42 Znáte? Ve své době jediný konkurent T5R

Příspěvek od FTN »

Napiš knihu, člověče! :D :tlesk:
_________________
Je: Saab 9000CS, 2,3T, 1996
Bylo: V480ES, 1987

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 3094
Registrován: 18 roků 3 měsíce
Bydliště: Teplicko
Vůz: TeslaS85D,Volvo S60 2.4T,V70 2.4,850T-5R
Bydliště: Bílina

#43 Znáte? Ve své době jediný konkurent T5R

Příspěvek od eLzyx »

pár rad ...

Pokud vás zastaví policejní hlídka, která označí váš řidičský styl jako made by Fitipaldi ... neptejte se jich, jestli ten Fitipaldi je někdo od nich (asi nemají smysl pro humor).

Pokud přebíráte po kolegovi služební auto, zkontrolujte si povinnou výbavu ... důkladně, ať se vám pak nestane, to že policajt otevře lékarničku a je v ní napsáno " Policajti jsou čů***** " (hodně blbě se to vysvětluje a omlouvá)

Někdy se vyplatí při právě udělované pokutě za špatné parkování pronést větu ... "hmm, a napište mi zezadu na ten bloček za co a kde to bylo, já pak půjdu za účetní nechat si to proplatit". Musíte být rychlejší než vytáhne bločky. Většinou si ten policajt uvědomí marnost boje (úspěšně otestováno několikrát na MP Most) a pustí vás bez pokuty.

Pokud se vám na dálnici nechce z jakéhokoliv důvodu zastavovat policajtovi s plácačkou, je dobré po chvíli zavolat 158, představit se, nahlásit SPZ a pronést ... právě se mě pokusila zastavit pravděpodobně falešná hlídka policie na dálnici D? na xxx.kilometru. Nezastavil jsem jim, protože je to v tom místě nebezpečné, navíc převážím větší finanční hotovost a bojím se o svůj život. Navíc mi vstoupili do vozovky na poslední chvíli a bez reflexní vesty, což by policista neudělal. Mám počkat na nejbližším odpočívadle, nebo mohu pokračovat dále v jízdě?
(tak tohle jsem provedl jednou, pánové opravdu neměli vesty a zastavovat na dálnici auta tak, že si policajt vleze do půli silnice je podle mne hazard jak pro policajta, tak pro řidiče. Každopádně mi to prošlo - dispečerka mne pustila dál s tím, že na místo posílá jinou hlídku to zkontrolovat. Původně mě chtěli pravděpodobně zastavit kvůli rychlosti 170km/h)

Pokud přicházíte ke svému autu a vidíte, že už je pro něj připravenej odtah, zkuste sehnat komplice, nejlépe prsatou bloncku, z řad okolo pobíhajícího lidu. Jeho, případně ji, pošlete zabavit policajta - třeba dotazem, kudy se dostane ke Karlovu mostu - je důležité aby to bylo tím směrem kterým nevidí na vaše auto a hlavně v Praze. Bylo by blbý se ptát na Karlův most v Přerově. Pak už stačí nasednout, nastartovat(je dobé mít v pořádku zapalovací soustavu) a ujet
- úspěšně otestováno před palácem Flora v Praze. Je to už rok a půl a nic nepřišlo.

Pokud vás zastaví hlídka, vychrlte na ně "svítím, netelefonuju, připoutanej jsem, rychle jsem nejel, auto kradený neni, já hledanej nejsem ... takže chcete vidět povinnou výbavu?". Chce to k tomu nasadit znuděnej výraz - vždyť už ste mě kontrolovali snad stokrát.
Tohle mi prošlo při překročení rychlosti o 15km/h na výjezdu z obce. Nechtěl vidět ani doklady nic, rovnou mě pustil.


Jinak pokud si někdo pokládá otázky ...
ty vole, kolik máš bodů ( 0 )
kolikrát tě stavěli? ( nepočítám to, ale jsou to desítky případů )
kolik jsi celkem zaplatil za pokuty? ( 6000Kč za 6 let na silnici, z toho 3000Kč a 1000Kč za drobnější nehody )
kolik jsi měl bouraček? ( 2 nedobrždění za bezblinkrovejma flekmastrama ) + jeden úhybný manévr před divočákem do pole - díky vysoký rychlosti auto v pohodě - přeskočil jsem příkop.
kolik máš naježděno? (cca 300 000km)
nemůžeš jezdit jako slušnej člověk? ( Ne, bohužel vždy když jsem to zkusil, skončil jsem někomu v kufru. Je otázka co se mnou udělá to, až se stanu volvistou )
_________________
je: Millennium Falcon Tesla model S 85D 2015, Solid White; andělíček můj strážníček S60 2.4T 147kW 2001, Maya Yellow; Strup 850 T5R 7 místné kombi 177kW 1994, Cream Yellow (schovaná pod Stone Black); Weisser Riese - bílý obr V70 2.4i 103kW 2001, Polar White; lehárošwágen VW T2b 1.6 37,5kW 1973, Kansas Beige/Pastel White
bylo: S80 se zadřenou 2.5T avtomat AWD 2004; Volvo C70 T5 (B5234T3) 1999

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 3094
Registrován: 18 roků 3 měsíce
Bydliště: Teplicko
Vůz: TeslaS85D,Volvo S60 2.4T,V70 2.4,850T-5R
Bydliště: Bílina

#44 Znáte? Ve své době jediný konkurent T5R

Příspěvek od eLzyx »

a ještě jeden ...

půjčil jsem služební Fabču mladšímu kolegovi ... ať si taky trochu zajezdí Obrázek. Trošku se na okreskách rozblbnul, tak jsem ho klidnil slovy, zpomal před tou zatáčkou člověče a jeď tady blíž u kraje. Nevidíš tam, pojede tam Tatra s pískem a ... naštěstí jsem neměl pravdu, vezla hlínu :shock: :palec:
Naposledy upravil(a) eLzyx dne 13 pro 2007 08:26, celkem upraveno 1 x.
_________________
je: Millennium Falcon Tesla model S 85D 2015, Solid White; andělíček můj strážníček S60 2.4T 147kW 2001, Maya Yellow; Strup 850 T5R 7 místné kombi 177kW 1994, Cream Yellow (schovaná pod Stone Black); Weisser Riese - bílý obr V70 2.4i 103kW 2001, Polar White; lehárošwágen VW T2b 1.6 37,5kW 1973, Kansas Beige/Pastel White
bylo: S80 se zadřenou 2.5T avtomat AWD 2004; Volvo C70 T5 (B5234T3) 1999

LukášM
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1905
Registrován: 18 roků
Bydliště: Tábor
Vůz: V240
Bydliště: Tábor

#45 Znáte? Ve své době jediný konkurent T5R

Příspěvek od LukášM »

eLzyx píše:pár slabších zážitků ...
jednou k nám na firmu přišel zákoš s tím, že mu nejde net, jestli bych se mu na to nemrknul. Pro mě to nebyl problém, on mi tedy odpověděl, že musí jed domů mhdečkem, takže ať se u něj za hoďku zastavím. Nabídnul jsem mu tedy, že ho klidně svezu domů a rovnou se na to podívám. Jsem rozumnej člověk, takže s cizíma lidma jezdím opatrně. Snažím se dodržovat předpisy, což jsem se snažil i s ním. Po příjezdu k němu před barák mne ukázal služební průkaz s tím, že je od dopravní policie(náhodička) a vyjmenoval mi přestupky co jsem spáchal ... vysoká rychlost hraničící s hazardem (100 po uzounký okresce - naprostá normálka), nebezpečné předjíždění (se mu nezdálo, že se na tu silnici vejde vedle sebe Tatra a Fabie), přejíždění plný čáry(no jo no, zkratka v přehledný zatáčce - navíc je to i komfortnější), nedání přednosti chodcům (kikáni mi splynuli se silnicí) a nelíbil se mu můj průjezd kruhového objezdu - rovně přes "nakreslený obrubník".
Už se asi nadechoval k tomu, že mi to spočítá - ale já se na něj usmál a říkám mu, vážně chcete, aby vám šel ten internet? On mi odpověděl se vší vážností ... nevadí mi, že přejdu ke konkurenci, ale rád vás přinutím odevzat řidičák. Já vzal mobil, vytočil číslo na kolegu od konkurence a říkám mu ... Čau, mám tu jednoho prudiče na blacklist, jmenuje se Petr XXXXX, je z Jirkova, ulice xxxxxxxx. Tak si ho tam napiš s poznámkou nepřipojovat, díky a zavěsil jsem. Zákošovi akorát říkám ... tak to by byla jedna konkurenční firma, teď zavolám ještě do xxxxxx a karnevalu. Takže vám zbyde jen volba O2 a Tmobile - těm volat nemusím, mají tu beztak mizerný signál.
Celkem čuměl, tak mu říkám - jdem se na to mrknout, nebudem z toho dělat nějaký komáří velbloudy. Net, resp. počítač jsem mu dal do kupy (to je tak když stahuje mírně nestandardní porno), vypisuju mu dodák na 3h, 1h po 950Kč + doprava. No, posadil se na zadek, ale nejsem kurva ... dodák jsem roztrhal a se slovy "už víte proč se mi vyplatí pospíchat?" jsem odešel :D
Příběh je hezký, ale tak trošku zbytečný. Rozhodně bych se nechal pokutovat od civila, kterého vezu v autě. Takže ten zbytek je opravdu jen taková pohádka, aby se to dobře četlo. Jen k těm přestupkům, no plnou nejezdím ani na motorce, to dělají jenom debilobvé :!: Kamarád má krematorium, přijeď se někdy podívat do Tábora ;-)
_________________
Volvo 240 D24 r.v. 1992

drewid
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 548
Registrován: 18 roků 5 měsíců
Bydliště: Hlučín / Widlakoffhauptstadt

#46 Znáte? Ve své době jediný konkurent T5R

Příspěvek od drewid »

Jé ty máš kamaráda v deathmetalový kapele? :mrgreen: Já taky 8)

Ad Elzyx : To se mi nějak nezdá, tam u vás v dolním sasku se jezdí podle předpisů. Aspoň co já jezdím za mladou Prag-Chomutov und back. Bychom se někde mohli srazit. Když mě nasere mladá, nebo tchýně stejně nemám co dělat. Akorát její bejvalej je fízl, tak bys musel řídit ty 8)
_________________
Je : V70 2.0T5 166kW, 1997 "Bílej Jezdec"
Bylo: Volvo 850 T5 1995, 166kW "Rust Dragon"
Bylo : Lehce ťuklý Volvo S40 r.v.97 1.9TD "Stříbrný Sršeň" :D

jarek.krizan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Servisman
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 2434
Registrován: 17 roků 9 měsíců
Vůz: S80, 2,4
Bydliště: Zlín

#47 Znáte? Ve své době jediný konkurent T5R

Příspěvek od jarek.krizan »

Vybudete tak dlouho pokoušet štěstí, až vám to nevyjde. Já taky dřív jezdil na hranici možností ( a to je téměř kdykoli ), ale pak viděl lidi rozsekané jen proto, že si mysleli, že se nemůže nic stát. Silnice prázdná, žádný provoz a tu cestu jeli už milionkrát. Jenže zrovna v té zatáčce co vypadala tak nevinně, někomu upad výfuk. Výfuku ještě uhnul, ale na to zábradlí se napíchnul. Taky si byl jistý, že se nemůže nic stát a má všechno pod kontrolou, a přitom stačilo jet jen tak o 20 km/h pomaleji.
Takových příběhů znám spoustu, brácha tyto sebejisté řidiče pak sbíral do pytlů.
_________________
V 740 GL r.v.88 B230F, ZF224HP , bylo V 960 B6304, 150kW s vlaječkou
V S80 , B5244S V 850 B5204

drewid
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 548
Registrován: 18 roků 5 měsíců
Bydliště: Hlučín / Widlakoffhauptstadt

#48 Znáte? Ve své době jediný konkurent T5R

Příspěvek od drewid »

No my máme z renaultu nejradši Moduse. A ten sexistický znak 8)
_________________
Je : V70 2.0T5 166kW, 1997 "Bílej Jezdec"
Bylo: Volvo 850 T5 1995, 166kW "Rust Dragon"
Bylo : Lehce ťuklý Volvo S40 r.v.97 1.9TD "Stříbrný Sršeň" :D

GDPR_user

#49 Znáte? Ve své době jediný konkurent T5R

Příspěvek od GDPR_user »

Sibr píše:Se vrátim k těm konkurentům, co třeba takový Safrane BiTurbo 4x4? :twisted:
Tomu se řiká zuřivá pičička asi nejnadrbanější co se seriově vyráběla ;-) taky jediná která by me mohla domů :lol:
Ty jseš autoelektrikář???

Ondra.
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 4725
Registrován: 19 roků 6 měsíců
Bydliště: VRZČ
Vůz: 240/V70II

#50 Znáte? Ve své době jediný konkurent T5R

Příspěvek od Ondra. »

drewid píše:No my máme z renaultu nejradši Moduse. A ten sexistický znak 8)
až někdy uvidim že proti mě jede modus tak to dobrovolně strhávám do pangejtu 8)
_________________
240 GLT B230F ´89 AT Tourist/diplomatic sales
V70 MY2001 D5252T - Erdogan D5T5 Stage 1
Mitsubishi Outlander, 2,0i FWD, man, 2018
bylo: 240 D24 ´85, 740 D24 ´85 , 4x 940 B230F, B230FK, D24TIC, B200F V70/1 fturbu, 4x 850 různých výbav a motorizací, V70II 2,4i AT, SAAB 9-3 SC
Plastíky kilowattama nenahradíš
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „o všem možném :-)“