Koupím VIDU vc. Kabelu

koupě náhradních dílů
Pravidla fóra
V tomto bazaru je nezbytně nutné aby inzerát začínal
Typem vozu - popis dílu(ů)
například
V850 - zadní náprava
  • Autor
  • Zpráva
TheKubajs
Offline
Příspěvky: 107
Registrován: 9 roků 1 měsíc
Bydliště: Praha
Vůz: V70

Koupím VIDU vc. Kabelu

Příspěvek od TheKubajs »

Mám k dispozici proprietární notebook, na kterém můžu nainstalovat jakýkoli Windows od xp do 11. Sháním někoho, po kom ho hodím a on mi za patřičnou úplatu do něj naleje vidu a dodá kabel, aby to celé fungovalo. Strávil jsem už docela dost času snahou to zprovoznit a asi nemám štěstí. Takže rád zaplatím za to, že mě někdo tohoto trápení ušetří.

Tedy - platí to jen za předpokladu, že tím skutečně načtu i p80 V70 diesel s msa 15.7

Předem díky za případné nabídky.

Tod2
Offline
Příspěvky: 3820
Registrován: 11 roků
Bydliště: Kroměříž
Vůz: S80 D5244T 120kW AT MY06

Koupím VIDU vc. Kabelu

Příspěvek od Tod2 »

obávám se, že to vidou nejde
_________________
D5T5 ST2, egr off + dongle
Obrázek VIN YV1TS796961433633

Ondra.
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 5116
Registrován: 21 roků 9 měsíců
Bydliště: VRZČ
Vůz: 240/V70II

Koupím VIDU vc. Kabelu

Příspěvek od Ondra. »

15.7 s tím nenačteš. na to je VOL-FCR a kabelem VAG-KKL2
_________________
240 GLT B230F ´89 AT Tourist/diplomatic sales
V70 MY2001 D5252T - Erdogan D5T5 Stage 1
760 D24TIC ´88 M46
Mitsubishi Outlander, 2,0i FWD, man, ´18
bylo: 240 D24 ´85, 740 D24 ´85 , 4x 940 B230F, B230FK, D24TIC, B200F V70/1 fturbu, 4x 850 různých výbav a motorizací, V70II 2,4i AT, SAAB 9-3 SC
Plastíky kilowattama nenahradíš

TheKubajs
Offline
Příspěvky: 107
Registrován: 9 roků 1 měsíc
Bydliště: Praha
Vůz: V70

Koupím VIDU vc. Kabelu

Příspěvek od TheKubajs »

Aha, tak to moc díky za správné nasměrování a inzerát lze tedy asi smazat.

Zpět na „Koupě - Díly“

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé