Mám k dispozici proprietární notebook, na kterém můžu nainstalovat jakýkoli Windows od xp do 11. Sháním někoho, po kom ho hodím a on mi za patřičnou úplatu do něj naleje vidu a dodá kabel, aby to celé fungovalo. Strávil jsem už docela dost času snahou to zprovoznit a asi nemám štěstí. Takže rád zaplatím za to, že mě někdo tohoto trápení ušetří.
Tedy - platí to jen za předpokladu, že tím skutečně načtu i p80 V70 diesel s msa 15.7
Předem díky za případné nabídky.
Koupím VIDU vc. Kabelu
Pravidla fóra
V tomto bazaru je nezbytně nutné aby inzerát začínal
Typem vozu - popis dílu(ů)
například
V850 - zadní náprava
V tomto bazaru je nezbytně nutné aby inzerát začínal
Typem vozu - popis dílu(ů)
například
V850 - zadní náprava
- Autor
- Zpráva
-
Offline
- Příspěvky: 107
- Registrován: 9 roků 1 měsíc
- Bydliště: Praha
- Vůz: V70
-
Offline
- Příspěvky: 3820
- Registrován: 11 roků
- Bydliště: Kroměříž
- Vůz: S80 D5244T 120kW AT MY06
Koupím VIDU vc. Kabelu
obávám se, že to vidou nejde
-
Offline
- Příspěvky: 5116
- Registrován: 21 roků 9 měsíců
- Bydliště: VRZČ
- Vůz: 240/V70II
Koupím VIDU vc. Kabelu
15.7 s tím nenačteš. na to je VOL-FCR a kabelem VAG-KKL2
_________________
240 GLT B230F ´89 AT Tourist/diplomatic sales
V70 MY2001 D5252T - Erdogan D5T5 Stage 1
760 D24TIC ´88 M46
Mitsubishi Outlander, 2,0i FWD, man, ´18
bylo: 240 D24 ´85, 740 D24 ´85 , 4x 940 B230F, B230FK, D24TIC, B200F V70/1 fturbu, 4x 850 různých výbav a motorizací, V70II 2,4i AT, SAAB 9-3 SC
Plastíky kilowattama nenahradíš
240 GLT B230F ´89 AT Tourist/diplomatic sales
V70 MY2001 D5252T - Erdogan D5T5 Stage 1
760 D24TIC ´88 M46
Mitsubishi Outlander, 2,0i FWD, man, ´18
bylo: 240 D24 ´85, 740 D24 ´85 , 4x 940 B230F, B230FK, D24TIC, B200F V70/1 fturbu, 4x 850 různých výbav a motorizací, V70II 2,4i AT, SAAB 9-3 SC
Plastíky kilowattama nenahradíš
-
Offline
- Příspěvky: 107
- Registrován: 9 roků 1 měsíc
- Bydliště: Praha
- Vůz: V70
Koupím VIDU vc. Kabelu
Aha, tak to moc díky za správné nasměrování a inzerát lze tedy asi smazat.
Kdo je online
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
