S velikým předstihem zde sdílím pozvánku, ale tato akce za to rozhodně stojí!
Malá reportáž z HO 17 je ZDE:
HO 26
- Autor
- Zpráva
-
Online
- Radní
- Příspěvky: 9135
- Registrován: 14 roků 5 měsíců
- Bydliště: Praha a Zápraží
- Vůz: V70XC & 2x 240
x 2
HO 26
Zatím ne, ale už delší dobu pasu po božím držáku stranových klíčů - takovém tom stromečku vzadu vlevo nahoře. Klíče do něj mám všech rozměrů, které používám, tak by mi stačil prázdný. Plný není levný - stojí +/- €500.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kdo je online
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé