HO 26

Sem pište všechny motoristické akce které pořádají jiné kluby, organizace nebo vy sami jako jednotlivci.
  • Autor
  • Zpráva
Petr Marek
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvky: 9136
Registrován: 14 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha a Zápraží
Vůz: V70XC & 2x 240
Participant x 2

HO 26

Příspěvek od Petr Marek »

S velikým předstihem zde sdílím pozvánku, ale tato akce za to rozhodně stojí!


HO 26.jpg


Malá reportáž z HO 17 je ZDE:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Petr Marek
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvky: 9136
Registrován: 14 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha a Zápraží
Vůz: V70XC & 2x 240
Participant x 2

HO 26

Příspěvek od Petr Marek »

Pár momentek z právě probíhajícího srazu:


01.jpg
02.jpg
03.jpg
04.jpg
05.jpg
06.jpg
07.jpg
08.jpg
09.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg
16.jpg
17.jpg
18.jpg
19.jpg
20.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

vityjan
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvky: 1016
Registrován: 14 roků 5 měsíců
Bydliště: Buštěhrad
Vůz: 945 D24TIC 94

HO 26

Příspěvek od vityjan »

Krásný kousky, koupils nějaký Hazet ?

Petr Marek
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvky: 9136
Registrován: 14 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha a Zápraží
Vůz: V70XC & 2x 240
Participant x 2

HO 26

Příspěvek od Petr Marek »

Zatím ne, ale už delší dobu pasu po božím držáku stranových klíčů - takovém tom stromečku vzadu vlevo nahoře. Klíče do něj mám všech rozměrů, které používám, tak by mi stačil prázdný. Plný není levný - stojí +/- €500.


34.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

JendaSL
Offline
Člen VK
Příspěvky: 218
Registrován: 14 roků 7 měsíců
Bydliště: Příbram
Vůz: V70R

HO 26

Příspěvek od JendaSL »

To je magnet?

Petr Marek
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvky: 9136
Registrován: 14 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha a Zápraží
Vůz: V70XC & 2x 240
Participant x 2

HO 26

Příspěvek od Petr Marek »

Co myslíš?

JendaSL
Offline
Člen VK
Příspěvky: 218
Registrován: 14 roků 7 měsíců
Bydliště: Příbram
Vůz: V70R

HO 26

Příspěvek od JendaSL »

Sorry, já myslel, že píšeš o té desce jak jsou na ní ty klíče jakoby na magnetu.
. Toho za tím jsem si všiml až potom 🙃

Petr Marek
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvky: 9136
Registrován: 14 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha a Zápraží
Vůz: V70XC & 2x 240
Participant x 2

HO 26

Příspěvek od Petr Marek »

Takto to vypadá v detailu:


143.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zpět na „Jiné automoto akce“

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé