Koupím V 70 TDI P2

koupě vozidel
  • Autor
  • Zpráva
Kohy101
Offline
Příspěvky: 195
Registrován: 2 roky 11 měsíců
Bydliště: Planá u Mariánských Lázní
Vůz: V 70,2.5 TDI,103KW

Koupím V 70 TDI P2

Příspěvek od Kohy101 »

Zdravím všechny. Koupil bych V 70 TDI,P2 před FL.
Pojízdnou, uvnitř v jakémkoliv stavu,aspoň rok STK.
Začal jsem stavět domek,moje V 70 se rozpadá a na lepší kousek mladší momentálně nebude. A na tom TDI jsem se tak nějak naučil opravovat cokoliv, vlastně i díky tomu fóru.
Budu rád za každý tip.
_________________
V 70 P2,2.5 TDI, MY 01.

koch
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 1844
Registrován: 18 roků 9 měsíců
Bydliště: Opava (Oščadnica, SK)
Vůz: Volvo S60 2.4T

Koupím V 70 TDI P2

Příspěvek od koch »

nechci do toho nijak mudrovat, ale nebyl by lepsi ke stavbe napriklad takovy peugeot partner, nebo neco podobneho?

Kohy101
Offline
Příspěvky: 195
Registrován: 2 roky 11 měsíců
Bydliště: Planá u Mariánských Lázní
Vůz: V 70,2.5 TDI,103KW

Koupím V 70 TDI P2

Příspěvek od Kohy101 »

To klidně mudruj,od toho máme ten obsah lebky.
To Volvíčko,nebylo myšleno jako pracovní,stavební auto ale jen náhrada za mé dosluhující. Jak jsem psal,začal jsem stavět domek, manželka na mateřské,tak zatím nejsou kačky na Volvo cca za 100t.
A to TDI chci,páč jsem si to oblíbil a teď zrovna nemám čas na svém něco opravovat a tak.
_________________
V 70 P2,2.5 TDI, MY 01.

raolsa
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvky: 15147
Registrován: 16 roků 7 měsíců
Bydliště: Semily
Vůz: Volvo V70 II 2.4i 135 kw
Participant x 1

Koupím V 70 TDI P2

Příspěvek od raolsa »

Člověče místo tdi bych radši šel do staré D5. Je to jednodušší kontrukce, zatím na to jsou díly a cena provozu je podobná.
_________________
Volvo V70 II 2.4i 135 kw '06, Citroen Xsara 1.4i 55kw LPG '01
Bylo: Volvo V70II 2.4T AWD LPG '00
Diagnostika k dispozici. 607827920

Kohy101
Offline
Příspěvky: 195
Registrován: 2 roky 11 měsíců
Bydliště: Planá u Mariánských Lázní
Vůz: V 70,2.5 TDI,103KW

Koupím V 70 TDI P2

Příspěvek od Kohy101 »

Dobrá,ty víš o čem mluvíš a píšeš. Ty a spol jste profíci,já bohužel ne. Potřebuji fakt jen nějaké přibližovadlo(ale Volvo) Já už snad nic jiného nechci.
_________________
V 70 P2,2.5 TDI, MY 01.

Zpět na „Koupě - Auta“

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé