Zdravím všechny. Koupil bych V 70 TDI,P2 před FL.
Pojízdnou, uvnitř v jakémkoliv stavu,aspoň rok STK.
Začal jsem stavět domek,moje V 70 se rozpadá a na lepší kousek mladší momentálně nebude. A na tom TDI jsem se tak nějak naučil opravovat cokoliv, vlastně i díky tomu fóru.
Budu rád za každý tip.
Koupím V 70 TDI P2
- Autor
- Zpráva
-
Offline
- Příspěvky: 193
- Registrován: 2 roky 11 měsíců
- Bydliště: Planá u Mariánských Lázní
- Vůz: V 70,2.5 TDI,103KW
Koupím V 70 TDI P2
_________________
V 70 P2,2.5 TDI, MY 01.
V 70 P2,2.5 TDI, MY 01.
Kdo je online
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé