Koupím kryt na LH2.4 (celou nefunkční jednotku 740 940)

koupě náhradních dílů
Pravidla fóra
V tomto bazaru je nezbytně nutné aby inzerát začínal
Typem vozu - popis dílu(ů)
například
V850 - zadní náprava
  • Autor
  • Zpráva
kishmick
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 838
Registrován: 11 roků 4 měsíce
Bydliště: Milevsko
Vůz: S60 2.4T5 ARD, 940 B230FT

Koupím kryt na LH2.4 (celou nefunkční jednotku 740 940)

Příspěvek od kishmick »

Ahoj všem! Koupím nefunkční jednotku LH2.4 Jetronic jen kvůli kovovému krytu. Pokud by se někomu válela v garáži, nebo někde v polici tahle jednotka (klidně od bahna, stará, zoxidovaná, nefunkční, bez konektoru, vyhořelá atd... :evil: ) beru vše. Chci zkusit do auta tu jednotku od DIY-EFI, která je total bez krytu a tak nějak se počítá s tím, že si to zákazník dotvoří(do it yourself). Mělo by to rozměrově přesně pasovat, jen se tam vyříznou nějaký díry na konektory. Bohužel jsem v minulosti všechny tyhle starší jednotky rozdal, nebo prodal, takže jsem moment.v tomhle směru na suchu(možná by to šlo s hl.kabelem celý posunout do kastlíku-uvidim). Proto oslovuji všechny redblockáře-krabicáře a jim podobné. Děkuji za případné nabídky. Tomas.
P.S. můžu nabídnout i díly na výměnu: nové zapal. kabely NGK, cívky, díly rozdělovače(nové kryty, palce) atd...
Jetronic.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
_________________
Bylo: Volvo 245 DL r.1974
Bylo: Volvo V70II 2.4i BSR https://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?t=70614
Nyní: Volvo S60 I 2.4 T5 r. 2005 290 kW https://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?f=96&t=69548
Nyní: Volvo 940 Turbo r. 1990 B230FT https://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?t=78321

Zpět na „Koupě - Díly“

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé