Ahoj,
hledal jsem ale nenasel, ale uz to urcite nekdo resil.
na S80 kdyz stojim s vypnutym motorem a naslapu brzdu tak je brzdovy pedal tvrdej a drzi. Jakmile bezi motor, pedal seslapnu, zastavi se a pak se pomalinku propada az na podlahu.
Auto normalne brzdi, odvzdusnovaky nektery nejdou povolit, budu to muset vyndat a zrepasovat, ale vzduch si nemyslim, ze bude problem, protoze pedal neni gumovej.
nesetkal se s tim nekdo? unik kapaliny nepozoruju, louze zadny a dolevat nemusim.
Muze to byt hlavni valec, ze by byl netesnej a pomalu to protekalo z pistku zpet do nadrzky?
S80 rv99 propadani brzdoveho pedalu
- Autor
- Zpráva
-
Offline
- Moderátor
- Příspěvky: 3928
- Registrován: 12 roků 4 měsíce
- Bydliště: Štěpánovice
- Vůz: V70 '97 B5254T@192PSI Black | 850 '95
S80 rv99 propadani brzdoveho pedalu
_________________
STOP chatcontrol! https://fightchatcontrol.eu/
V70 '97 B5254T@192PSI Black - Vlk
850 `95 B5252S - Prezident
850 `96 B5252S WAGON A/T Webasto - Myslivec
850 '96 D5252T combi - Daisy
STOP chatcontrol! https://fightchatcontrol.eu/
V70 '97 B5254T@192PSI Black - Vlk
850 `95 B5252S - Prezident
850 `96 B5252S WAGON A/T Webasto - Myslivec
850 '96 D5252T combi - Daisy
-
Offline
- Příspěvky: 639
- Registrován: 9 roků 7 měsíců
- Bydliště: MSK
- Vůz: Polestar 2
S80 rv99 propadani brzdoveho pedalu
Ahoj, já bych to viděl nejspíš na hlavní válec. Případně by to ještě mohl dělat ABS modul.
_________________
Je: Polestar 2 300kw MY2021
Bylo: S80 D5 120kW MY2004 - D5T5 Stage 2 147kW/470Nm
Ještě je: C30 2.0D 100kW MY2007
Je: Polestar 2 300kw MY2021
Bylo: S80 D5 120kW MY2004 - D5T5 Stage 2 147kW/470Nm
Ještě je: C30 2.0D 100kW MY2007
-
Offline
- Moderátor
- Příspěvky: 3928
- Registrován: 12 roků 4 měsíce
- Bydliště: Štěpánovice
- Vůz: V70 '97 B5254T@192PSI Black | 850 '95
S80 rv99 propadani brzdoveho pedalu
da se to nejak rozumne diagnostikovat? abych nemelid dil za dilem zbytecne? 
pripadne, je nejak nebezpecny s tim jezdit?
pripadne, je nejak nebezpecny s tim jezdit?
_________________
STOP chatcontrol! https://fightchatcontrol.eu/
V70 '97 B5254T@192PSI Black - Vlk
850 `95 B5252S - Prezident
850 `96 B5252S WAGON A/T Webasto - Myslivec
850 '96 D5252T combi - Daisy
STOP chatcontrol! https://fightchatcontrol.eu/
V70 '97 B5254T@192PSI Black - Vlk
850 `95 B5252S - Prezident
850 `96 B5252S WAGON A/T Webasto - Myslivec
850 '96 D5252T combi - Daisy
-
Online
- Moderátor
- Příspěvky: 13719
- Registrován: 15 roků 6 měsíců
- Bydliště: Plzeň
- Vůz: 142;745;944;945;V70II;XC90 V8, C40
S80 rv99 propadani brzdoveho pedalu
Kdyby ses bez motoru uměl do pedálu pořádně opřít, jako to uděláš s posilovačem, tak se taky propadneš. Otázka je, jestli jde brzdovka na zem, nebo je obtok ve válci. Na 99% je chyba ve válci, nevím, kam by ABS jednotka tu kapalinu posílala, ta může buď ke kolu, nebo zpátky "do pedálu".
_________________
745, D24, M47, 1990, Kája; 945, B230FT, AW71, 1995, Jaruna; V70, D5, M56, 2004, Bertík; 944, B230FT, M46, 1991, Blex; XC90 V8, 2004; 142, B20A, M40, 1970 ; C40, RWD, 2024, Tramvaj ex: S40, 1.8, m3p, 1997; 764, B280F, AW71, 1988, Tomasssovka; 244, D24, M47, 1990, Blu; XC90 V8, 2005, Mastodont; V40, B4204S, M5P, 1996.
745, D24, M47, 1990, Kája; 945, B230FT, AW71, 1995, Jaruna; V70, D5, M56, 2004, Bertík; 944, B230FT, M46, 1991, Blex; XC90 V8, 2004; 142, B20A, M40, 1970 ; C40, RWD, 2024, Tramvaj ex: S40, 1.8, m3p, 1997; 764, B280F, AW71, 1988, Tomasssovka; 244, D24, M47, 1990, Blu; XC90 V8, 2005, Mastodont; V40, B4204S, M5P, 1996.
-
Offline
- Moderátor
- Příspěvky: 3928
- Registrován: 12 roků 4 měsíce
- Bydliště: Štěpánovice
- Vůz: V70 '97 B5254T@192PSI Black | 850 '95
S80 rv99 propadani brzdoveho pedalu
ven nic netece, nedolejvam nic. takze valec. da se to nejak repasovat nebo je to na novej kus? jak moc velka pakarna je to vymenit?
mam tu pripadne valce z S70 a 850, nejsou stejny?
mam tu pripadne valce z S70 a 850, nejsou stejny?
_________________
STOP chatcontrol! https://fightchatcontrol.eu/
V70 '97 B5254T@192PSI Black - Vlk
850 `95 B5252S - Prezident
850 `96 B5252S WAGON A/T Webasto - Myslivec
850 '96 D5252T combi - Daisy
STOP chatcontrol! https://fightchatcontrol.eu/
V70 '97 B5254T@192PSI Black - Vlk
850 `95 B5252S - Prezident
850 `96 B5252S WAGON A/T Webasto - Myslivec
850 '96 D5252T combi - Daisy
-
Offline
- Moderátor
- Příspěvky: 15134
- Registrován: 16 roků 7 měsíců
- Bydliště: Semily
- Vůz: Volvo V70 II 2.4i 135 kw
x 1
S80 rv99 propadani brzdoveho pedalu
Taky to můžeš neřešit. Pokud auto v provozu brzdí normálně, tak to ničemu nevadí. Horší by bylo, kdyby se ti pedál za jízdy z kopce propadl a přestalo to brzdit úplně.
_________________
Volvo V70 II 2.4i 135 kw '06, Citroen Xsara 1.4i 55kw LPG '01
Bylo: Volvo V70II 2.4T AWD LPG '00
Diagnostika k dispozici. 607827920
Volvo V70 II 2.4i 135 kw '06, Citroen Xsara 1.4i 55kw LPG '01
Bylo: Volvo V70II 2.4T AWD LPG '00
Diagnostika k dispozici. 607827920
Kdo je online
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé