Děkuji za kladné hodnocení fotografií.
Pamatuješ si, jak jsi mi říkal, že bych si jako mechoš nevydělal ani na slanou vodu?
Svůj stín nepřekročím ani já, takže když měním olej a filtr v motoru, teď aktuálně to bylo mimochodem po nájezdu 14700 kilometrů od poslední výměny, tak kontroluji i případné úniky provozních kapalin, ošetřuji gumové a plastové díly a opravuji případná porušení protikorozního nástřiku spodku. A když už pod autem srovnaným do roviny ležím, vyměním olejový filtr pohodlně a elegantně z pozice v leže, při které tolik nehrozí, že se spálím o výfukové potrubí.
No a tentokrát jsem i opravoval spodní plast motoru, který je po třiceti letech a půl milionu kilometrů na dosti místech popraskaný. Lepit to moc nejde, takže ke slovu přichází většinou trafopájka a potom gafa.
Mimochodem, pokud by někdo ten plast v dobré kondici měl, velmi rád se ho ujmu.

_________________
Petr Marek ~ GSM: 603793424 ~ 739643618 ~ mail:
p_marek@email.cz ~
Rajče ~
Galerie
Seveřan ~
Volvo V70XC 2,4T AWD ~ '01 ~ +384400 km ~ ARD tuning stage 2 ~ 227,2 HP ~ 308,8 Nm
Strawberry Basket ~
Volkswagen Golf Cabrio 1,6 ~ '99 ~ 140000 km ~ druhé auto (nejen) na léto
Zyklon B ~
Volvo 240 GLE ~ '93 ~ +500000 km ~ B230F ~ M47 ~ LPG
Diplomat s klimou ~
Volvo 240 GL ~ '91 ~ 200000 km ~ B230F ~ AW71