Motorky

  • Autor
  • Zpráva
Romulusw
Ověřený
Online
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 95
Příspěvky: 4941
Registrován: 10 roků 3 měsíce
Bydliště: Modřany
Vůz: XC 90 2,5T LPG 2005 man. AWD modify

#1201 Motorky

Příspěvek od Romulusw »

No, nechtěl jsem to sem hned cpát, ale ještě jsem chodil o berlích a už jsem v inzerátech hledal jinou mašinu :-)

jirka87
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 60
Příspěvky: 2148
Registrován: 7 roků 7 měsíců
Bydliště: Přerovsko
Vůz: Džaponský

#1202 Motorky

Příspěvek od jirka87 »

Kluci moc diky. Hele ja nejsem Pepa Srsen. Clovek musi poznat vcas,kdy je treba rict dost. A to prislo ted. Koupil jsem si terenni, abych se vyhnul nehode na silnici,ze by me nekdo srazil.

S drobnymi pady se na enduru pocita,ale tohle je pro me tecka. Cennejsi mi bude jit se synem na kolo napriklad,pokud toho budu schopen.

Edit: tak mi ptave sdelili,ze kvuli otoku me treba tyden vubec nebudou operovat. Udelali mi to leseni, sle ta kost je porad zlomena a ty, ulomky jsou porad vsude mozne. Takze od urazu se zmenilo jen to,ze mam navrtane jeste dalsi kosti,jinak nic😭

Hosi vedle me lezi typek a ten je dle svych slov asi popate ve spitale z motorky. Chlap tak 60let.

Ted ma dojebanou ruku
Predtim mel kvuli otevrene prilbe zlomene obe celisti
Jeste predtim pravou nohu otocenou v kotniku
Dal uz nevim

Ja mu rikam - tvl a nemate pocit,ze uz to stacilo?
On : a jak budu jezdit do prace?
Rikam, no ale jsou i auta,mate kolem sebe plechy
On : no dobre, ale z tech se pak neda po nehode vylezt ven!!! A vubec, to se muzu rovnou zavrit doma a nevychazet, at na me nespadne letadlo!

Tvl magor😂

Online
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 48
Příspěvky: 272
Registrován: 4 roky 2 měsíce
Bydliště: Praha
Vůz: Volvo XC70 2006 D5

#1203 Motorky

Příspěvek od amddawe »

preju ti aby jsi z toho vysel idealne bez nasledku. Drzim palce. Treba casem se k motorce vratis.

jirka87
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 60
Příspěvky: 2148
Registrován: 7 roků 7 měsíců
Bydliště: Přerovsko
Vůz: Džaponský

#1204 Motorky

Příspěvek od jirka87 »

Diky, ale ja vim urcite,ze ani omylem. Nestoji mi to za to. Hlavne me strasne mrzi,ze nejsem se synem. Misto abych s nim byl venku, lezim ve spitale uz treti den bez moznosti se otocit,posadit....ceka se az pry odejde ten otok,driv me operovat proste nebudou.

Jsou horsi veci, jasne. Neumiram, syn je zdravej atd... Ale ja jsem na sebe docela cíťa a nepreju nikomu aby se mu tohle stalo. Koleno mam porad jak malej meloun. Minuly tyden jsem zvazoval zda nerozsirit zakladni zivotni pojisteni o urazovku...coz jsem neudelal

Proste se tak nejak posralo co mohlo. Jsem si celkem jistej,ze kdybych nemel kolenni chranic,tak mi z te nohy nezbylo vubec nic

Online
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 48
Příspěvky: 272
Registrován: 4 roky 2 měsíce
Bydliště: Praha
Vůz: Volvo XC70 2006 D5

#1205 Motorky

Příspěvek od amddawe »

no je to drsny, asi to chapu. Udelal jsem si papiry pozde a trochu z toho mam porad respekt a to podle nekoho je to na silnici uplna sebevrazda. Bohuzel jsme moc krehci smrtelnici. Tak hlavne at otok splaskne a daji ti to do kupy.

jirka87
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 60
Příspěvky: 2148
Registrován: 7 roků 7 měsíců
Bydliště: Přerovsko
Vůz: Džaponský

#1206 Motorky

Příspěvek od jirka87 »

Bracha si chce udelat ridicak na motorku. Zitra za mnou prijde,tak mu ukazu duvod,proc to nedelat

Strejda se na tom opravdu temer zabil. 7mesicu v nemocnici

Kamos zlomenina obou kosti leve nohy o karter motoru
Kluk z prace-sestrelenej ridickou pro sve treti jizde
Atd atd

Ja uz stesti pokouset nebudu.

jirka87
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 60
Příspěvky: 2148
Registrován: 7 roků 7 měsíců
Bydliště: Přerovsko
Vůz: Džaponský

#1207 Motorky

Příspěvek od jirka87 »

Nize sepsane myslenky nejsou sepsane proto, abych se litoval. Ale cim vice si uvedomuji situaci,tim vice chci apelovat na kazdeho z vas

Po letech jsem si koupil motorku, schvalne enduro at se vyhnu nehode na silnici a mel jsem vsechny myslitelne chranice. Mam po dvou operacich a devastacni poraneni kolene, ktere dle doktora proste "neni" je uplny game-changer. Je mozny, ze nebudu moct ridit ani neupravene auto.

Apeluju na vas kazdeho, aby jste si velice dobre rozmysleli, jestli to za to stoji. Nedokazete si vubec predstavit, pokud jste si neco podobneho neprozili, kolika lidem svym vlastnim rozhodnutim pretocite zivot vzhuru nohama. Stoji vam ta motorka nebo nejake adrenalinove sporty za to, aby jste pak nekde pul roku lezeli ve spitale a dalsi treba dva roky dostavali to telo do stavu aby to tak nejak fungovalo?
Co deti?
Jak to zvladne sama manzelka?
Jak vyresite praci, nebo podnikani? Protoze pul rolu necinnosti dokaze polozit firmu a vase zakazniky nadobro vehnat do naruce jinym

Vy sami by jste tu nohu asi i ozeleli...ale ti ostatni kolem vas budou trpet vasi chybou at to bude jakkoliv a to je dulezite, tak VAS ZIVOT UZ NIKDY NEBUDE JAKO DRIV.

Nechci nikoho poucovat, nepiste mi tady na tom prosim radeji vubec nic,nez nejake nesouhlasne komentare a reci,ze s rizikem se pocita apod. To si jenom myslite. Ve skutecnosti s tim rizikem nepocitate vubec a az se to stane, budete cumet jak ja. Me se to stalo v temer nulove rychlosti na rovine, pravdepodobne o stupacku. Aby jste se uplne zrakvili, fakt nemusite jezdit 200.

A co jsem si nakupem motorky dokazal? Jako kazdej druhej jsem si to koupil abych si odfouknul.od beznych dennich starosti,prace a rodiny. S klukem.ted nepujdu ven driv jak na jare a na jakykoliv nerovny povrch se mozna uz v zivote nepodivam,takze vylety po lese, nebo nekde po horach jsou uplne mimo misu...

Myslete na to a zvazte si sami dobre,jestli jste ochotni to podstoupit. Omezit rizika a zit dele-to neni tezky. Protoze tak dlouho se chodi se dzbanem pro vodu, az...

PetrXC70
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 23
Příspěvky: 4773
Registrován: 5 roků 2 měsíce
Bydliště: Kamenice
Vůz: XC 70 2.4D 2010
Bydliště: Praha východ
Kontaktovat uživatele:

#1208 Motorky

Příspěvek od PetrXC70 »

Já jezdil 4 roky, bez nehody, rychle a začínal sem v době, kdy ještě nebyl bodovej systém...

Sem strašně rád, že mě jedna narozeninová oslava mlaďochů s řidičákama přesvědčila, že skončim...
_________________
XC70 2010 151kw/420NM

Romulusw
Ověřený
Online
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 95
Příspěvky: 4941
Registrován: 10 roků 3 měsíce
Bydliště: Modřany
Vůz: XC 90 2,5T LPG 2005 man. AWD modify

#1209 Motorky

Příspěvek od Romulusw »

Jirkovi naprosto rozumím a chápu. Dost motorkářů jsem sám za 17 let na traumačku nebo ARO odvezl a pár jsem jich ani nenaložil.

Když jsem před 14ti lety ležel v Motole s frakturou femuru, tak tam zrovna zkoušeli stavět na protézu pětadvacetiletého kluka, co neměl nohu od kolene dolů a týden po mně měl

stejnou nehodu jako já, borec v Dolních Břežanech u pumpy.

Setkal jsem se s ním při práci někde na Radlíku po dvou letech. Chodil o franckách a nohu měl o 4 cm kratší.

Jako fakt na sebe dávejte pozor. A ne jen na motorkách. Prostě furt. Vzpomeňte si občas na Daliho a jiné, kteří mají křížky po pangejtech.........

A ne jen o dušičkách.

jirka87
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 60
Příspěvky: 2148
Registrován: 7 roků 7 měsíců
Bydliště: Přerovsko
Vůz: Džaponský

#1210 Motorky

Příspěvek od jirka87 »

Zraneni o jakem.ja hovorim ti devalvuje cely zivot.to si hlavne uvedomte. To neni o tom,ze budes pajdat..

-sam doma nic tezkyho uz nezvednes, protoze proste koleno,nebo kotnik mas na padrt
- nevydrzis sedet dlouho v aute,natoz nekde dal chodit na vylety - to u me treba bylo gro celeho zivota. Pohyb venku.
- omezena hybnost (uhel) ti muze uplne zastavit nektere manualni prace
- v pripade potreby neubranis nejen sebe, ale ani rodinu pred drive smesnym utocnikem

Atd atd atd...to,ze si nekdo zrakvi koncetinu u nejakeho rizikoveho sportu,ne o nehody neznamena v danou chvili mozna az tolik-reknes si-hlavne ze ziju. Jenze tvl ses taky nadosmrti omezenej ve spouste vecech.

A kdyz se to stane treba zednikovi, instalaterovi... co proste v kanclu sedet nebudea avlastne by ho tam ani nevzali, tak invalidni duchod na uraz meho typu fakt nedostanes, ale pritom ses TOTAL nepouzitelnej. A o to jde...

Kamos mel proti me celkem banalni zlomeninu obou kosti pod kolenem a dostaval se z toho tak nejak temer k normalnu 3 roky....a to byla jen blba obycejna zlomenina. Na kole dnes jezdi, ale v aute nevydrzi ani 100km. Protoze tammel porusene nejake cevy apod

Ejdou Rotacak
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 3222
Registrován: 9 roků 4 měsíce
Bydliště: Praha - Zbraslav
Vůz: V 70II T5 AWD, MY 07'HT-STAGE 3 + úpravy

#1211 Motorky

Příspěvek od Ejdou Rotacak »

Holt, když to přijde, tak to přijde :( Apel Jiří nemá smysl. Tohle se musí prožít a odžít.
Dlouhý roky jsem se pohyboval ve skupině lidí, kde podobná zranění nebyla výjimkou, ani si k tomu nepotřeboval motor. Máša je alespoň milosrdnější.... že seš na s*ačku většinou hned.

Přeju ti, ať se ze zranění psychicky srovnáš co nejdříve, ten smysl věřím najdeš brzy :Rose: Ať už je jen lépe.

Zdraví starej sešroubovanec, zjizvenec, umělozub. SER TAM PLNEJ!
_________________
V 70 B5244 T5, AWD, MY 07' HILTON TUNING stage 3 + úpravy
V 70 B5244 S2 2.4L, MY 01' stage 2, LPG

Romulusw
Ověřený
Online
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 95
Příspěvky: 4941
Registrován: 10 roků 3 měsíce
Bydliště: Modřany
Vůz: XC 90 2,5T LPG 2005 man. AWD modify

#1212 Motorky

Příspěvek od Romulusw »

Jj, žádná kaše se nejí tak horká, jako se uvaří.

Je to ještě moc čerstvé, každý to snáší jinak a už se to bude jen zlepšovat.

Držím ti palce, ať to zvládneš.

Munga
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 160
Příspěvky: 1898
Registrován: 4 roky 11 měsíců
Bydliště: Praha 12
Vůz: XC60 2014 D4 AWD D5244T17

#1213 Motorky

Příspěvek od Munga »

Jo Jirko máš plnou pravdu že za tohle to nestojí a to jsem si přesně řekl když jsem se vzbudil v bolestech v nemocnici po tom co jsem ve 120ci naplno vrazil do taxíku který vjel do protisměru. Když jsem začal hejbat nohama a koukal na natrženej pytel tak jsem byl rozhodnut fakt nejezdit jenže jsem holt motorkář od mala a prostě nešlo přestat. Když má člověk rodinu tak na to myslí dost jenže lidi dělají věci i když ví že je to kravina jenže ta rychlost tě pak pohltí..
Někdy se to prostě posere.
Doufám že se dáš do kupy jak nejlépe to půjde, tyhle věci jsou prostě na ho... :(

python.p
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 29
Příspěvky: 5009
Registrován: 6 roků 11 měsíců
Bydliště: Blansko
Vůz: XC70
Kontaktovat uživatele:

#1214 Motorky

Příspěvek od python.p »

Ještě uvidíš jak to všechno dopadne, jak píše Roman, je na to brzo... nicméně, pokud bys měl náladu a chuť tak tady je blog týpka, kterej o tu nohu přišel hned -> https://pacholek.com/ i když přišel o nohu a trvalo to dlouho, tak teď funguje vcelku normálně. Teda tak jak to jde s protézou.

Já Jirkovi rozumím a chápu, 1. krok pro nekoupení motorky byla práce u HZS a 2. a fatalní krok bylo narození dcery. Přesně z těchto důvodů. :)
_________________
XC70 MY08 D5 AWD M/T @ 225 ořů v plné síle!
V70XC MY00 2,4T AWD A/T @ "ECM531D"
MX-5 1.6 81kW@ pokud z toho teče olej, znamená to, že to má olej...


VIDA k dispozici - Blansko, Brno, Olomouc

Romulusw
Ověřený
Online
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 95
Příspěvky: 4941
Registrován: 10 roků 3 měsíce
Bydliště: Modřany
Vůz: XC 90 2,5T LPG 2005 man. AWD modify

#1215 Motorky

Příspěvek od Romulusw »

Mně teda záchranka zase přivedla do volva a motorky mám sice dvě, ale obě veterány (43 a 40 let) spíše na pokoukání a leštění, než na běžné ježdění.

Když byla holka malá, tak jediné opatření bylo, že jsme s manželkou na záchrance nikdy nejezdili spolu v jedné posádce, protože stát se může cokoliv

a udělat sirotka na jednu ránu, to by teda asi opravdu nikdo nechtěl.

python.p
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 29
Příspěvky: 5009
Registrován: 6 roků 11 měsíců
Bydliště: Blansko
Vůz: XC70
Kontaktovat uživatele:

#1216 Motorky

Příspěvek od python.p »

To je taky fakt proč mám 2 Volva... ;) a když jedu s ženou v Mazdě, tak jezdím fakt opatrně a koukám kolem sebe jak blbeček, viz tvá poslední věta.
_________________
XC70 MY08 D5 AWD M/T @ 225 ořů v plné síle!
V70XC MY00 2,4T AWD A/T @ "ECM531D"
MX-5 1.6 81kW@ pokud z toho teče olej, znamená to, že to má olej...


VIDA k dispozici - Blansko, Brno, Olomouc

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 23
Příspěvky: 457
Registrován: 10 roků 4 měsíce
Bydliště: Horní Slavkov
Vůz: S60 2,4T 2001

#1217 Motorky

Příspěvek od Laurel »

Někdo celej život hazarduje, a nikdy se mu nic nestale. A někdo jinej je na sebe co nejvíc opatrnej a pak se zrakví při blbosti. Znám jednoho, co si šel umejt ruce k rybníku. Na břehu uklouznul a plácnul sebou o zem. A je na vozejku. Ne jen, že nechodí, on se nehejbe skoro vubec. K Hawkingovi nemá daleko. A to si šel jenom umýt ruce k tomu blbýmu rybníku. Z jiného soudku - pár kytaristů zase zabil úraz elektrickým proudem. Nebo jinej příklad, u nás v práci. Chlapík šel z jídelny z oběda a uklouznul na náledí. Bouchnul se do hlavy, umřel. A co taková cyklistika, tam když hodíš tlamu, většinou na sobě nemáš téměř žádný chrániče, narozdíl od motorky. Vladimír Tesařík se zabil na kole. Jasně, neměl helmu. A víš co? Taky jí nenosím, a nebudu. Nebezpečí číhá úplně všude. Máš kvůli tomu přestat žít?

Kdo pil, umřel. Kdo nepil, taky. Kdo ale pije náš Májový ležák, tomu se umřít nechce.
_________________
S60 - MY2002, 2,4T, 147kW (B5244T3), manual, Gold metallic | C70 - MY2000, 2,4i (B5244S), 125kW, manual, Saffron, LPG
(Škoda Feličita 1997, 1,3 BMM,50kW, okna v elektrice a centrál)(Trabant 601, MY1967, 595ccm, 19,1kW)(Kawasaki ZR750 Zephyr, 1997, 57kW)

python.p
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 29
Příspěvky: 5009
Registrován: 6 roků 11 měsíců
Bydliště: Blansko
Vůz: XC70
Kontaktovat uživatele:

#1218 Motorky

Příspěvek od python.p »

Jít tomu naproti nemusíš... :)
_________________
XC70 MY08 D5 AWD M/T @ 225 ořů v plné síle!
V70XC MY00 2,4T AWD A/T @ "ECM531D"
MX-5 1.6 81kW@ pokud z toho teče olej, znamená to, že to má olej...


VIDA k dispozici - Blansko, Brno, Olomouc

Ejdou Rotacak
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 3222
Registrován: 9 roků 4 měsíce
Bydliště: Praha - Zbraslav
Vůz: V 70II T5 AWD, MY 07'HT-STAGE 3 + úpravy

#1219 Motorky

Příspěvek od Ejdou Rotacak »

To je na zvážení každého soudruha. Já bych zase řekl, dobře za to (sporty, volnočasové aktivity,...i ty extrémní sporty). Nejde koukat takhle selektivně. I vy jste se chovali jinak, dokud jste neměli rodiny. Proto se nedivte, že se tak budou chovat i Vaši následovníci, někteří klidně i v důchodu (v určitých aktivitách - třeba ten cesťák). Nevidím na těchto aktivitách nic závadného. Den ani hodinu nikdo z nás nezná a jestli se zejtra rozstřelíš na máše, nebo tě dožene ve 40 infarkt doma na gauči, nebo jak píše Laurel.

Když to přeženu (ale ne moc), jak Pan Theodor Mundstock (cvičil, posiloval, držel hladovky, aby přežil koncentrák a nakonec ho před domem srazil náklaďák)
_________________
V 70 B5244 T5, AWD, MY 07' HILTON TUNING stage 3 + úpravy
V 70 B5244 S2 2.4L, MY 01' stage 2, LPG

jirka87
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 60
Příspěvky: 2148
Registrován: 7 roků 7 měsíců
Bydliště: Přerovsko
Vůz: Džaponský

#1220 Motorky

Příspěvek od jirka87 »

S detma to normalni zodpovedny clovek vsechno prehodnoti. Protoze co je naprosto zbytecny, tak je zrakvit se vlastni chybou tehdy,kdyz mam doma male dite.

Deti jsou a preferuji aktivni cinnosti a na co jim je fotr o berlich?

Ale to at si kazdy uz prebere sam. Ja mohu poslouzit jako zdarny priklad idiota,ktery prevratil zivot naruby rodine a diteti k nicemu moc nebude

Ejdou Rotacak
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 3222
Registrován: 9 roků 4 měsíce
Bydliště: Praha - Zbraslav
Vůz: V 70II T5 AWD, MY 07'HT-STAGE 3 + úpravy

#1221 Motorky

Příspěvek od Ejdou Rotacak »

Špatný přístup. Co se stalo, stalo se. Nešel si tomu naproti jen proto, že si jel na MX mašině. Pak by byl hazardér, který vystavuje svojí rodinu nepřípustnému riziku, v podstatě každej chlap, kterej se rozhodne jet v zimě na lyže na ledovec, na kole z kopce dolů, nebo si prostě jen šel umejt ty ruce do rybníka. Já samozřejmě chápu meritum tvého sdělení, ale teď je ještě všechno moc čerstvé a já věřím, že to bude všechno mnohem lepší, než si teď vybarvuješ.
I slepej táta na vozejku může bejt svejm dětem vzorem. Jde o to, jak se k tomu postaví.
_________________
V 70 B5244 T5, AWD, MY 07' HILTON TUNING stage 3 + úpravy
V 70 B5244 S2 2.4L, MY 01' stage 2, LPG

python.p
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 29
Příspěvky: 5009
Registrován: 6 roků 11 měsíců
Bydliště: Blansko
Vůz: XC70
Kontaktovat uživatele:

#1222 Motorky

Příspěvek od python.p »

... na vozejku nejspíš moc dobře ne. :D

Pardon, omlouvám se za černý humor, ale jinak to nešlo.

A jestli berle, nebo neberle, na to je ještě moc brzo.
_________________
XC70 MY08 D5 AWD M/T @ 225 ořů v plné síle!
V70XC MY00 2,4T AWD A/T @ "ECM531D"
MX-5 1.6 81kW@ pokud z toho teče olej, znamená to, že to má olej...


VIDA k dispozici - Blansko, Brno, Olomouc

Ejdou Rotacak
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 3222
Registrován: 9 roků 4 měsíce
Bydliště: Praha - Zbraslav
Vůz: V 70II T5 AWD, MY 07'HT-STAGE 3 + úpravy

#1223 Motorky

Příspěvek od Ejdou Rotacak »

já tam chtěl napsat "jak se k tomu posadí", ale jak píšeš :wink:
_________________
V 70 B5244 T5, AWD, MY 07' HILTON TUNING stage 3 + úpravy
V 70 B5244 S2 2.4L, MY 01' stage 2, LPG

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 23
Příspěvky: 457
Registrován: 10 roků 4 měsíce
Bydliště: Horní Slavkov
Vůz: S60 2,4T 2001

#1224 Motorky

Příspěvek od Laurel »

Pak je tu i zákon přitažlivosti. Což možná zní jako uplná hovadina, ale vážně to tak funguje. To na co myslíš, to se ti často stává, prostě si to na sebe přivoláš.
_________________
S60 - MY2002, 2,4T, 147kW (B5244T3), manual, Gold metallic | C70 - MY2000, 2,4i (B5244S), 125kW, manual, Saffron, LPG
(Škoda Feličita 1997, 1,3 BMM,50kW, okna v elektrice a centrál)(Trabant 601, MY1967, 595ccm, 19,1kW)(Kawasaki ZR750 Zephyr, 1997, 57kW)

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 35
Příspěvky: 1867
Registrován: 10 roků 9 měsíců
Bydliště: Bechyně
Vůz: V40 1,9Di 85kW r.v 2001 D4192T3

#1225 Motorky

Příspěvek od yebat »

python.p píše: 02 lis 2023 08:04 Jít tomu naproti nemusíš... :)
Situace je to těžká. důležitý je si to srovnat v hlavě a taky si to snažit nevyčítat sám sobě.
Já svoje motorkářský období přežil naštěstí bez úhony, 6 let a cca 25tkm. a to jsem jezdil jako hovado a krizovek byla hromada.

Motorku jsem odložil a následně prodal kvůli tomu, že ležela nevyužitá, začal jsem víc jezdit na kole. (V lese, z kopce, mezi stromama, adrenalin taky dobrej, ale při vyjížďce jsem si moh dát pivo, narozdíl od motorky. :) ) jezdíval jsem i vzimě na sněhu a naštěstí taky nikdy nic, jenom pár odřenin a to jsem z toho letěl dostkrát.

Do toho všechno lezení po skalách, skákání z mostu na laně (nemyslím bungge) a podobný hovadiny.

u čeho jsem si ale zlomil klíční kost, byl bedminton. :fool:

teď už jsem se nějak zklidnil celkově, lezení mi omezuje nějakej výrůstek na kloubu, takže když si vezmu těsný boty, nevydržím v nich. (alespoň se mám na co vymlouvat) a na kolo není čas, kvůli dětem.

Pro mašinu už jsem si letos málem jel, ale po projížďce jsem si všimnul unikajícího oleje z motoru a nebylo dost možný identifikovat, odkud to je, tak jsem nakonec cuknul.

vybavil jsem si tenhle dokument, kterej je teď celkem k tématu, s Holkou to taky vypadalo, že nebude chodit, chtěla to vzdát, ale to bojovnice (a hroznej sobec :) )
_________________
je: Hyundai I40 1,7 CRDI 100kW, OI 1,9tdi 81kW, Fabia III 1,4 66kW, MGB 1,8 1974
ex: V40 1,9Di 85kW, GSF 600 N 57kW, Renault Chamade 1,8i 54kW, Opel astra F 1,6i 55kW, 307 1,6hdi 66kW
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Naše a vaše motorky, kola“