Minisraz Brno 16.6.2007

Jak bylo...
  • Autor
  • Zpráva
Roger
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1842
Registrován: 18 roků 4 měsíce
Bydliště: Holubice
Vůz: V70T6 AWD '08 AT / V70R AWD '98 MT
Bydliště: Brno/Kyjov

#1 Minisraz Brno 16.6.2007

Příspěvek od Roger »

Prave jsem dojel ze srazu...sjelo se nas 5 aut. Same krasne a silne kusy :mrgreen: :
850 T5 kombi Kačka
850 T5 kombi Hoby
850 R sedan RAEDON
V40 TD Deshi
V40 T4 já
Pocasicko se nam pekne vydarilo...
Fotos doda Deshi co jak bude moct, byl jedinym fotografem...
Od Olympie, kde jsem rozdal par samolepek, jsme jeli v kolone "spanilou jizdou" do Marianskeho udoli v Brne. Kde jsme posedeli a pokecali do 17:30.
Debaty o sportrebe jsme zatratili...nemelo to smysl pak se debatovalo o prestupcich a pokutach...nakonec o nahradnich dilech cenach a podobne...proste o tom co nas momentalne tizi.
Zavodeni jsme odlozili...
Nekteri jedou i na sraz do Roznova, hlavne jsou poptavky po spanile jizde a vseobecne o pragramu.
Dalsi komentare dodaji jiste i ostatni.
Jestli jsem na neco duleziteho zapomel, tak se omlouvam...
Vcelku vydareny minisrazek...poznali jsme zase nove lidi :tlesk:

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 39
Registrován: 16 roků 10 měsíců
Vůz: Volvo 850R,187kW,Rok 96/97,210 000 km
Bydliště: Brno

#2 Minisraz Brno 16.6.2007

Příspěvek od RAEDON »

Roger píše:Prave jsem dojel ze srazu...sjelo se nas 5 aut. Same krasne a silne kusy :mrgreen: :
850 T5 kombi Kačka
850 T5 kombi Hoby
850 R sedan RAEDON
V40 TD Deshi
V40 T4 já
Pocasicko se nam pekne vydarilo...
Fotos doda Deshi co jak bude moct, byl jedinym fotografem...
Od Olympie, kde jsem rozdal par samolepek, jsme jeli v kolone "spanilou jizdou" do Marianskeho udoli v Brne. Kde jsme posedeli a pokecali do 17:30.
Debaty o sportrebe jsme zatratili...nemelo to smysl pak se debatovalo o prestupcich a pokutach...nakonec o nahradnich dilech cenach a podobne...proste o tom co nas momentalne tizi.
Zavodeni jsme odlozili...
Nekteri jedou i na sraz do Roznova, hlavne jsou poptavky po spanile jizde a vseobecne o pragramu.
Dalsi komentare dodaji jiste i ostatni.
Jestli jsem na neco duleziteho zapomel, tak se omlouvam...
Vcelku vydareny minisrazek...poznali jsme zase nove lidi :tlesk:
Ahoj vsichni

Byl jsem poprve na srazu a bylo to super.Poznal jsem nove lidi ,kteri byli moc fajn.Trosku me mrzelo ,ze jsme se poradne nesvezli..... :D Skoda,ze takovych minisrazu neni vic.Chtel bych se podivat do Roznova ale nevim jestli me to vyjde.Udelam pro to vse.Tak se zatim mejte a snad se za tyden uvidime.Jeste jednou ,bylo to moc fajn.Ahoj. :) :lol: :lol:

Deshi
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 3618
Registrován: 18 roků 4 měsíce
Bydliště: Dolní Roveň
Vůz: V40 1.9D 75kW

#3 Minisraz Brno 16.6.2007

Příspěvek od Deshi »

Zdar zdar, díky za fajn strávené odpoledne, moc se mi to líbil, akorát holt jsem tam se svým motorem působil jako moucha mezi orlama :lol: :lol: :lol:
ale opravdu to bylo super ;-)
Fotky sem dodám, ale asi až navečer, nebot přes dial up byhc asi zešedivěl víc, než moje autí ;-)
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Proběhlé klubové srazy“