V ramci opravy “tukance” s80 mi v servisu dali do narazniku po-fl spodni prostredni mrizku (s “chromovym” pruhem), pritom ja mam pred-fl, takze kdyz jsem nahodou nasel spravnou originalni bez pruhu, koupil jsem. Bohuzel jsem nepremyslel nad tim, ze hrajou roli parkovaci senzory
Takze dnes rano jsem si v boxu vyzvednul, prohlizel jsem, podival se na fotky svyho auta a zjistil, ze to nepujde, ze u me jsou v mrizce diry na senzory
Chtel bych rovnou poslat dal, pripadne vymenit za spravnou = s dirama na senzory.
Ja mam s80, ale predpokladam, ze by melo pasovat i do v70 a asi i xc70.
Cena: dal jsem za ni 500, tak bych rad stejnou castku.
Standa