Oprava XC90 II, kde ?

850 a novější modely řad C/S/V/XC
  • Autor
  • Zpráva
Kötbullae
Offline
Příspěvky: 1
Registrován: 8 měsíců
Bydliště: Prague
Vůz: Xc90 II D5

Oprava XC90 II, kde ?

Příspěvek od Kötbullae »

Ahoj všem, jsem u Volva nový, tak se omlouvam za jednoduche dotazy. Koupil jsem XC90 II D5 v Auto pruhonice, take jsem ho tam servisoval, ale uz jsem tam mel dvakrat za sebou spatnou zkusenost, tak vas chci poprosit o tip na jiny servis v blizkosti Prahy? Pan mechanik a jeho sef (neco na styl projekt manazera) byli fajn, mechanik uprimny (na obchodniho reditele az moc, ale ok je to obchodnik a nakonec chybu uznali a vykompenzovali). Podruhe mi auto vratili a chybou ktera tam nebyla, tak jsem po ceste volal jeatli to po praci mohu privest a aniz by vedel co se stalo ten dalsi mechanik tak mi tvrdil, ze on nemohl nic udelat, ze to je moje chyba - fakt jsem mu to rikal klidne a slusne). I tak sw defenzivne branil aniz by auto videl.
Treti prihoda byla ze mi tvrdili, ze musim vymenit turbo, kdyz jsem chtel duvod co s nim je tak vice nez odpoved "chybovou hlasku" jsem nedostal a kdyz jsem ho upozornil, ze tam to auto ale slo s prasklou hadici tak se zacal motat vw vymluvach a protirecit. Nqstvane jsem odjel, turbo fungovalo jako predtim a pro jistotu jsem zajel na diagnostiku do Vysocan a tam nic nenasli. Tudiz asi u Volva hlwdam nwkoho kdo ty auta zna, rozumi tomu, idealne ho to bavi, protoze ani u Volva to asi nebudou autorizovane servisy kde jedou jen podle skript chyba=vymena celeho aparatu bez hledani priciny.

Diky za tipy:)

Jasper
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 719
Registrován: 7 roků 2 měsíce
Bydliště: Řečany nad Labem
Vůz: V90CC VOR

Oprava XC90 II, kde ?

Příspěvek od Jasper »

Ja se z obdobnych duvodu chystam do CarDiag Horomerice.
_________________
V90 CC Ocean Race D5 MY2018 Polestar
Pokukuji/shanim xc60 T6/T8 plug in (nabidky SZ)

Jakub Svoboda
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 5168
Registrován: 7 roků 7 měsíců
Bydliště: Rakovník
Vůz: XC70 III D5 AWD 169kW, V60 MY2018 D3 110

Oprava XC90 II, kde ?

Příspěvek od Jakub Svoboda »

Ano Cardiag. Jsou to uprchlici z Volva. Takze ví a rozumí.
_________________
XC70 MY2010 D5 169kW Polestar
V60 MY2018 D3 110kW

Zpět na „850 / 60 / 70 / 80 / 90 / XC - opravy“

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot]