Nová XC 60

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 128
Registrován: 2 roky 9 měsíců
Bydliště: Pelhřimov
Vůz: Volvo XC60

#1 Nová XC 60

Příspěvek od S.O.B »

Včera jsem měl možnost se svézt v úplně nové XC 60 v naftě. Co mě překvapilo, že na voliči automatu už není "P", startovací tlačítko je na středové konzoly a už se nemačká, ale otáčí se s ním doprava. Auto je to pěkné, neporovnával jsem napsané rozměry, ale pocitově se mi šedesátka zdá menší než ta moje, stará, jak na šířku, tak i kufr (usuzoval jsem z délky roletky). Na 145 kW to i docela jelo

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 21
Registrován: 6 roků 7 měsíců
Bydliště: Šluknov
Vůz: Volvo XC60 MY22,

#2 Nová XC 60

Příspěvek od frantaemail »

Pocitově je to menší z důvodu palubní desky, která je u MY22 více "vysunutá" do prostoru, jinak si nemyslím, že by byl menší prostor. Kufr je menší, co jsem nandal do MY16, tak nedám sem (rozdíl asi 10lt), ale jinak rozměrově je to odlišné. Jinak co se týká jízdního pohodlí, tak ta MY22 je podle mě pohodlnější (mám vzduchové pérování). Motoricky jsem spokojen se 173 kW, otázka je jestli ten dvoulitr vydrží stejný nájezd kilometrů jak 2,4. Jediné kvůli čemu bych se vrátil do předchozí verze je elektronika. Od listopadu 21 řeším pořád ty jejich asistenty co si myslí že jsou chytřejší jak osoba co trží volant a další softwarové nešvary. Ono to asi již jiné nebude.
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „o všem možném :-)“