topení V70

všeobecné dotazy na domácí opravy...
Pravidla fóra
Vážení uživatelé tato sekce je určena pouze pro dotazy všeobecné, které nejdou zařadit k příslušnému typu auta.
Například: Jak nalakovat plecháče a podobně. Ostatní pište podle typových řad tam kam patří.
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 3
Registrován: 2 roky 2 měsíce
Bydliště: Brnisko
Vůz: V70

#1 topení V70

Příspěvek od TomasOaza »

Ahoj, zkousel jsem hledat v tematech ale spravnou odpoved jsem nenasel tak sem zalozil nove.

mam cerstve V70 a nejde topeni. Co jsem zjistil tak klimapanel vubec nereaguje. Batreka v aute musi byt odpojena,pokud se zapoji tak se okamzite naplno rozbehne ventilator topeni. Kdyz sem vytahl klima panel tak ventilator bezi dal. Po vytahnuti pojistky ktera dle planku by mela byt na infopanel ventilator jel zvesela dal :( , takze jsem od nej odpojil kablik aby vypnul. Ted kdyz je venku panel tak sem si vsiml ze nejedou blinkry a nejdouokna od ridice ovladat.
Dotaz tedy zni zda toto vse muze zpusobovat zmineny klimapanel a nebo nejaka zavada v elektrice? Diky za kazdou radu :)

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 327
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: Pohjola

#2 topení V70

Příspěvek od Ykka »

Jestli je to P2 tak to bude vadná jednotka, která je zespodu na ventilátoru a vedou do ní ty kabely.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 3
Registrován: 2 roky 2 měsíce
Bydliště: Brnisko
Vůz: V70

#3 topení V70

Příspěvek od TomasOaza »

jo tam sem videl nejakou krabicku s dratama. Auto je rok 2000 a mam je teprve kratce, takze se jeste neorientuju v oznaceni co znaci P2,ale je to novejsi model pry. Motorizace 2,5 tdi.
kazdopadne diky :)

Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 3
Registrován: 2 roky 2 měsíce
Bydliště: Brnisko
Vůz: V70

#4 topení V70

Příspěvek od TomasOaza »

tak jsem vymenil ten odpor co je na ventilatoru a uz teda neni zapnuty natrvalo motorek,ale jinak nereaguje zadna klapka a na panelu taky nic nereaguje :(

raolsa
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 13056
Registrován: 14 roků 5 měsíců
Bydliště: Semily
Vůz: Volvo V70 II 2.4T 147 kw AWD LPG
Participant x 1

#5 topení V70

Příspěvek od raolsa »

No tak teď by to chtělo na origo diagnostiku a kouknout co se tam děje. :D
Třeba je mrtvý klimapanel.
_________________
Volvo V70 II 2.4T AWD 147 kw LPG '00
Citroen Xsara 1.4i 55kw LPG '01
Diagnostika k dispozici. 607827920
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Jak co opravit???“