Klubové srazy v roce 2021 - aneb COVID srazům nepřeje

Jak bylo...
  • Autor
  • Zpráva
Chase
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 2427
Registrován: 9 roků 7 měsíců
Bydliště: Brno - střed
Vůz: S80 V8, XC70 D5, C70 T5, C70XC cabrio
Organizer x 3
Kontaktovat uživatele:

#1 Klubové srazy v roce 2021 - aneb COVID srazům nepřeje

Příspěvek od Chase »

Zdravím všechny, členy klubu, příznivce a fanoušky značky,

ač to je nejspíše už všem jasné, tak to zde přesto musí zaznít. Zimní sraz se bohužel neuskuteční ani v náhradním termínu a na náhradním místě. Situace je taková, že se zatím nebude podle všeho rozvolňovat minimálně do velikonoc a ani po nich není vůbec nic jisté. Proto za mě nemá smysl akci nadále přesouvat a pro tento rok, ač mě to opravdu hodně mrzí, se Zimní sraz VK konat nebude.

A co tedy dál?

Jistě všichni přemýšlíte, jak to vlastně bude s Vizovicemi a Československým mezinárodním srazem. I my jsme relativně dlouho přemýšleli a snažili se najít nějakou rozumnou variantu, jak sraz, který se má konat za mezinárodní účasti a s mnoha partnery zorganizovat i v této době. Leč to prostě nejde.
Realita je taková, že aktuálně máme lockdown a i kdyby šlo všechno opravdu hodně dobře, tak nám 4. června nikdo akci, která může mít bez problémů více jak 500 účastníků prostě nepovolí. To je holá realita. Další problém je ten, že u našich Slovenských bratrů není situace o nic lepší existuje jen opravdu mizivá šance, že by se dokázali bez restrikcí a karantén dostat přes hranice. Výše uvedená fakta nás nutí k jedinému možnému kroku a to přesunu mezinárodního srazu na příští sezónu. Ano, jsem si moc dobře vědom, že je to již podruhé a věřte tomu, že asi není nikdo víc nerad než já. Každý z těchto posunů znamená další promarněný čas při domlouvání partnerů, programu a vyřizování úředních náležitostí.

Je to tedy definitivní konec s jarní/letní sezónou 2021?

Ne, v žádném případě! Tak lehce se prostě nedáme a byť zatím COVID vede, stále věříme, že v letě bude lépe a alespoň českou akci budeme schopni zrealizovat. Na termín 25. 6. - 27. 6. 2021 se mi podařilo vybojovat termín na již všem dobře známé Kletečné a byť už nás teď trochu tlačí čas, budu se snažit udělat maximum pro to, abychom na tento termín měli zařízené veškeré potřebné papírování na spanilou jízdu a věřím, že i nějaký ten doprovodný program.

Samozřejmě také stále počítáme s podzimním srazem v září na Želivce.

Takže rekapitulace COVID sezóny 2021:

Zimní sraz - Bohužel zrušeno
CZSK 2021 - přesunuto na 2022
Jarní sraz VK 2021 - 25. 6. - 27. 6. 2021 Kletečná
Podzimní sraz VK 2021 s členskou schůzí 17. 9 - 19. 9. 2021 Želivka


Chase
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Proběhlé klubové srazy“