Kloub - C30 D5

Prostor pro Vaše auta
Pravidla fóra
V této sekci se můžete pochlubit ostatním uživatelům se svým miláčkem.
Každý, kdo bude chtít, si založí vlastní topik se srozumitelným názvem.
Co napíšete dál, už záleží jen na vás. Pamatujte, že to je galerie, tzn. fotky jsou žádoucí.
Čím víc informací zveřejníte, tím lépe. Je možné požádat o případnou úpravu, pokud by se diskuse rozjela jiným směrem.
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 46
Registrován: 9 roků 3 měsíce
Bydliště: Ústí nad Labem
Vůz: C30 D5 132 kW A/T

#1 Kloub - C30 D5

Příspěvek od Kloub »

Ahoj, konečně jsem se dostal taky sem do galerie uživatelů :jaj:

Na jaře v době koronavirové jsem si doma v rámci úspor (plánovaná V60) prosadil vysněnou C30 která mi již 10 let zdobí obývák v měřítku 1:24.
Původně jsem chtěl benzinovej motor, ale po nějakém zjišťování jsem nakonec skončil u D5.
Začal jsem u 1.6 beznínu kde to nejelo a žralo, Fordí motory mi byli vymluveny a protože dojíždím každý den za prací tak z nafty už nebylo moc z čeho jiného vybírat a žere to stejně jak ta 1.6.

C30 se mi vždy jako auto líbilo a po prvním nasednutí jsem věděl, že to auto musím mít, navíc mě neskutečně překvapil ten prostror. Já vím, že plno lidí s 70kou bude oponovat, že to je 3 dveřová blbost, ale z 95% jezdím autem sám v těch 5% se tam vměstnám i s kočárkem, manželkou a 2 svištěma. Navíc v mých očích to je prostě kombík v kupéčku :lol: No a těch 132 kW v kombinaci s automatem je pro mě další splnění snu. Jede to jak ďas a na světlech můžu koukat po ptákách :D

Auto jsem kupoval dotažené z Německa v Karlových Varech a dostal jsem k němu 2 páry krásných lítých Volvo kol. Bohužel jsou obě sady na 16 palcích a pořád si hraju s myšlenkou, že na léto koupím 17-18. Na druhou stranu na ty naše silnice... no uvidíme, v tomto nejsem zatím vůbec rozhodnutý.

Jak už to u ojetiny bývá tak po nějakém čase se začali objevovat kostlivci. Auto začalo špatně startovat za studena a docela vibrovalo navíc po necelých 10k km vypadlo táhlo na vířivé klapky. S klapkami mi pomohlo fórum a Hajnej a zbytek jsem řešil v servisu. Nechal jsem vyměnit všechny žhavky za NGK D-power a komplet silentbloky uložení motoru a vibrování je fuč a motor nastartuje i v mínus 30 :Yahoo!: . Na jaře plánuji dělat proplach automatu u profíka a budu muset vyřešit klimatizaci která nefunguje. Hold kdo chce opici musí jí i živit, ale mě ta moje opice moc baví a do práce jezdím každé ráno s úsměvem na tváři :D ...jo a možná ty kola :oops:

Dost kecání... Kdo má instagram tak ho zvu na na profil věnovaný mé C30 - https://www.instagram.com/c30d5/

Nějaké fotky zkusím nahrít i sem :Bravo:
Přílohy
6004002.jpg
6004002.jpg (66.03 KiB) Zobrazeno 61 x
6004001.jpg
6004001.jpg (85.74 KiB) Zobrazeno 61 x
8006001.jpeg
8006002.jpg
_________________
Bylo:
Clio mk1 94; Golf mk4 00; Vectra mk3 06; V40 mk1 02

Aktuálně:
Dacia Duster 1.6, 2014
Volvo C30 D5, 2007, A/T
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Galerie uživatelů“