Elektronická cigareta, jakou pořídit?

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
PINĎABC
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 4999
Registrován: 12 roků 2 měsíce
Bydliště: Bílovec
Vůz: S90 T6 AWD POLESTAR

#1 Elektronická cigareta, jakou pořídit?

Příspěvek od PINĎABC »

Zdar bratři v dýmu, chtěl bych si pořídit elektronickou cigaretu uživatelsky co nejpříjemnější. Už si připadám jako štvaná zvěř když si někde zapálím cigaretu a přitom to do nedávna bylo zcela běžné i v nemocnicích a na televizních obrazovkách kouřili úplně všichni. Do dnešních dnů to vydrželo jen hrstce odvážných nebo přeživších.
I když bez kundy a tabáku není radost v baráku, jak říká pan Bartoška. Chci prubnout přejít na elekto kouřeníčko, ale nechci si tím komplikovat život. Prosím podělte se o své zkušenosti s těmito hebly.
Předem děkuji

Krystof P.
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 2207
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Družec / Kladno
Vůz: Volvo C70 2.3T5 / Volvo 945 200FT

#2 Elektronická cigareta, jakou pořídit?

Příspěvek od Krystof P. »

Mě to nevyhovovalo, protože jsem hulil furt a i tam, kde bych si cigáro nikdy nezapálil. Myslim, že dobrej způsob je koupit si nějakou jednorázovku a vyzkoušet, jak moc je to odlišný.
Ale možná by nebyl špatnej ten novej iqos, nedělá to žádnej smrad.

PINĎABC
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 4999
Registrován: 12 roků 2 měsíce
Bydliště: Bílovec
Vůz: S90 T6 AWD POLESTAR

#3 Elektronická cigareta, jakou pořídit?

Příspěvek od PINĎABC »

tu jednorázovku jsem už měl a v klidu, jedná se mi at vydrží baterka a nevylívá se z toho ten roztok, kdybych koupil doplnovací cígo.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 357
Registrován: 12 roků 8 měsíců
Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Vůz: eRko :)

#4 Elektronická cigareta, jakou pořídit?

Příspěvek od majty »

taky to ted resim... nikdy jsem se o to nezajimal a vcera sem si procet ruzne recenze atd a na zkousku pujdu do tohodle: https://www.vasecigareta.cz/produkt-joyetech-ego-aio-eco-4283.html
_________________
Volvo V70R AWD 98' B5204T3, M58, BorgWarner K24 Hybrid, tuned by www.vasttuning.com

mr1
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 2416
Registrován: 15 roků 2 měsíce
Bydliště: Rudice/BK

#5 Elektronická cigareta, jakou pořídit?

Příspěvek od mr1 »

Jednorázovky jsou fajn. Akorát ti doporučím nekupovat žádný nafrněný višně a kávy apod. protože potom to hulí celá hospoda, bez rozdílu pohlaví a naprosto nezávisle na tom, jestli to je kuřák nebo není. Baterkový mě přijdou na prd, protože a) s tím vypadáš jak debil, se šňůrou na krku jak dvojtej debil, b) těžký jako ta krááááva, c) náročný na údržbu (čištění, dolívání, nabíjení atd). Ijkosa sem měl půjčenýho na zkoušku - myslím na týden Ti to dají, k tomu dostaneš hromadu cigár... no já nevím. Mě to nechutnalo, a co je horší - hrozně mi to smrdělo. Nějak jako připálený plíny nebo tak něco. A podle osobního průzkumu to smrdí úplně všem nekuřákům ještě víc, než kdyby si jim hulil pod nos normální cígo. Tento hon na čarodějnice sme prosrali na plné čáře.
_________________
je: S60 2,4D r.06/854 TDI r.96/964 3.0 r.95/S80 TDI r.00/XC90 D5 r.05
bylo: 944 2.3FB r.92/363 2.0K r.??/S40 2.0LPT r.00/V70 TDI r.97
Obrázky Spotřeby

Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 357
Registrován: 12 roků 8 měsíců
Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Vůz: eRko :)

#6 Elektronická cigareta, jakou pořídit?

Příspěvek od majty »

Mr1: a co pouzivas ty?
_________________
Volvo V70R AWD 98' B5204T3, M58, BorgWarner K24 Hybrid, tuned by www.vasttuning.com

Urvanej
Ověřený
Online
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 12075
Registrován: 13 roků 4 měsíce
Bydliště: Plzeň
Vůz: 142;745;944;945;V70II;XC90 V8

#7 Elektronická cigareta, jakou pořídit?

Příspěvek od Urvanej »

Kde začít, protože už se s tim peru cca 5 let...

Jednorázovky a levný xindle velikosti propisky vřele nedoporučuju. Vytejká to, smrdí to, pálí se to... :bad:

Mam ale věci, co se už nevyrábí, tak to vezmu obecně.
Tank s výměnným atomizérem, musí být knot a "topení" nahoře. Topení dole sice líp pálí, ale taky vytejká. Vyber něco, na co seženeš díly v okolí, nebo buď ochoten kupovat po více dílech na eshopu, nebo přímo v číně.
Co se elektrický části týká, tak doporučuju se štelovacím výkonem, mě stačí +-10W. A aby byl na baterky 18650 (18mm průměr, 650 délka), který jsou všude k dostání a kdyžtak je vykucháš z baterky notebooku, kamery atd., prostě jsou všude.
Já mam:
VAMO V4
Innokin iClear 30s, topení beru 2,1Ohm, míň se pálí než ta 1,5 verze
LG 18650HG2 3.6V 3000mAh
No a HW nakupuju u číňana na fasttech.com
Liquidy u zvědavce tu na foru (má ofíko web, odkaz v podpisu), protože jsem ještě lepší neměl, je rychlej, spolehlivej a je to kolega volvista :-D

Pro případné další info mi cinkni, nebo se poptej na srazu. :-)
_________________
745, D24, M47, 1990, Kája; 945, B230FT, AW71, 1995, Jaruna; V70, D5, M56, 2004, Bertík; 944, B230FT, M46, 1991, Blex; XC90 V8, 2004; 142, B20A, M40, 1970 ex; S40, 1.8, m3p, 1997 :764, B280F, AW71, 1988, Tomasssovka;244, D24, M47, 1990, Blu; XC90 V8, 2005, Mastodont; V40, B4204S, M5P, 1996.

mr1
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 2416
Registrován: 15 roků 2 měsíce
Bydliště: Rudice/BK

#8 Elektronická cigareta, jakou pořídit?

Příspěvek od mr1 »

majty:
Já vlastně moc nekouřím :ROFL: jen když chlastám. A to je tak jednou, max dvakrát za týden. Jinak si nezapálím ani prd. Teď hulím pochopitelně normální cíga, když už můžeme zahradničit. Na nějaký předpisy seru, snažím se být maximálně ohleduplný k ostatním. Někdy to jde lépe, někdy hůř... u nás na dědině se víc hulí jak nehulí. Jen když si prostě pod pergolu sedne nějaký rozhycovaný turista, tak je mi jasný, že budou potíže. Ale vevnitř kouřím jednorázovky.

Konkrétně tyto:
http://mojeelektronickacigareta.cz/elektronicka-cigareta-nick-one-original/nick-one-original-elektronicka-cigareta-original-tobacco-16mg-1256.html
_________________
je: S60 2,4D r.06/854 TDI r.96/964 3.0 r.95/S80 TDI r.00/XC90 D5 r.05
bylo: 944 2.3FB r.92/363 2.0K r.??/S40 2.0LPT r.00/V70 TDI r.97
Obrázky Spotřeby

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1311
Registrován: 9 roků 8 měsíců
Bydliště: Láb
Vůz: XC70 D5 09" / S60 D4 13"

#9 Elektronická cigareta, jakou pořídit?

Příspěvek od Arkaz »

na zacatek skus joytech EGO AIO. je to All in One riesenie a ak ta to bude bavit tak kupis daco lepsie.

Ejdou Rotacak
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 3212
Registrován: 9 roků 4 měsíce
Bydliště: Praha - Zbraslav
Vůz: V 70II T5 AWD, MY 07'HT-STAGE 3 + úpravy

#10 Elektronická cigareta, jakou pořídit?

Příspěvek od Ejdou Rotacak »

taky napíšu jednu zkušenost, občas se o tom píše v novinách.

Strejdova přítelkyně dělá už 20 let v Kutnohorskym Philipu Morrisu. Postupně od nižších pozic až po ty vrcholové. Má tak velmi dobrý přehled o tom, co se do cigaret při výrobě dává.
Je vázaná mlčenlivostí, ale v rodině to klidně řekne. Při zavádění každé značky a směsi dělají interní testy "V žádném případě nekuřte lehké cigarety, práskačky a slimky. Při výrobě tabák fermetizujeme takovejma sračkama, abychom ho zjemnili, že ve finále vdechujete stokrát větší hnůj, než kdybyste si dali Gitanesku bez filtru. Další její postřeh - ve výrobě hulí většina zaměstnanců.....ani křehké 20tký nekouří slimky, prostě kouří klasický. Taky je to svinstvo, ale paradoxně menší než lehké cigarety.

O elektronkách se taky nevyjadřuje úplně pozitivně, tam ale nemá osobní zkušenosti a žádný komplexní testy k dispozici. :unknown:

Přeju silnou vůli, ať s tim dokážete praštit bez elektronek. Já mám vůli slabou, tak si každý ráno na krabičce modrejch Gauloises (těžký, frantíci mají barvy obráceně) přečtu, na co umřu
_________________
V 70 B5244 T5, AWD, MY 07' HILTON TUNING stage 3 + úpravy
V 70 B5244 S2 2.4L, MY 01' stage 2, LPG

Romulusw
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 4927
Registrován: 10 roků 3 měsíce
Bydliště: Modřany
Vůz: XC 90 2,5T LPG 2005 man. AWD modify

#11 Elektronická cigareta, jakou pořídit?

Příspěvek od Romulusw »

Nepatří to do lampárny? Jedině, že by šlo o eletrickou cigaretu VOLVO D5 120kW :D

zvedavec
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 1170
Registrován: 15 roků 11 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: Volvo S 80 2,9 LPG
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#12 Elektronická cigareta, jakou pořídit?

Příspěvek od zvedavec »

No vzhledem k tomu že o této problematice něco málo vím, si dovoluji se vložit. Typ cigarety bych doporučil Smok Vepe Pen 22 je to jednoduchá bytelná cigareta která uspokojí jak nenáročného kuřáka tak i začínajícího vapera s dostatečnou kapacitou baterie . Její výhody jsou malé rozměry a jednoduché ovládání, prostě žádné zbytečné funkce. Velká výhoda tohoto vape penu je že jeho žhavící hlava má velké vstupní otvory takže je prakticky vyloučeno že i když mocně zadýmíš tak se nestane že by se ti vatička napálila. Kdežto zde zmiňované Ego Aio s tímto má velké problémy, když se podíváte na žhavící hlavu Aia tak uvidíte na spodní straně dva malinkaté otvory pro vstup e-liquidu. E-liquid je poměrně dost hustý a těmito malými otvory se dovnitř nestíhá dostat a vatička oschne a rozžhavení odporový drát který přetváří e-liquid z tekutého stavu do stavu páry, tu vatičku spálí a je to pak nechutný. Žhavičů pro Aio prodávám hafo / teda prodával, než jsem zákazníky přesvědčil aby si koupili Vape Pena / žhaviče pro Vape pena mám někde v rožku a nepamatuju že by je někdo chtěl / teď samozřejmě trošku přeháním / .Ty chytrý cíga jsou sice machrovina, ale pokud nejseš echt vaper , tak ty funkce nevyužiješ.
Jen se opravdu obloukem vyhněte těm jednorázovým cigaretám, u těch mám podezření že je na trh vypustil tabákový průmysl aby lidi odradil od e-cigaret. Jsou opravdu hnusný .
Co se týká e-liquidů tak všem začínajícím e-kuřákům doporučuji začít s cigaretovým aroma aby přechod z normální pyro-cigarety na normální e-cigaretu byl co nejjednodužší. Co jsem si tak dělal osobní průzkum mezi svými zákazníky tak 10% jich tu e-cigaretu odhodí s tím že jim nevyhovuje a zbytek se rozdělí do dvou táborů . Jedna půlka kouří doma a tam kde by to nebylo vhodné e-cigaretu a tam kde je to možné si dají tzv. tu poctivou , a druhá je jako já že už kouříme jen e-cigaretu a pyro-cigareta nám už nic neříká.
Ještě jednu drobnost je u moderních e-cigaret také záleží na hustotě e-liquidu doporučuje se poměr glycerinu a propylenglykolu 50/50 . Pro vapery a nizko odporové žhaviče i 80/20 .

Jo a velké díky Urvanýmu za pochvalu, potěšila.
_________________
za chvíli bude, už je : Volvo s80 2,9
za chvíli také bylo, tak ne zůstává semnou :Volvo 850 TDi
bylo: Renault Safrane 2,2
bylo: Opel Kadet 1,4
bylo: Škoda 120 LS
bylo: Škoda 100 L
www.royaleliquid.cz

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 549
Registrován: 7 roků 1 měsíc
Bydliště: West Bohemia
Vůz: S60 D3 '12

#13 Elektronická cigareta, jakou pořídit?

Příspěvek od shalibaba »

A kde jej (Smoke Vape pen) u Tebe na shopu najdu?
Nejak jsem se tam ztratil.

Chase
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 2428
Registrován: 9 roků 7 měsíců
Bydliště: Brno - střed
Vůz: S80 V8, XC70 D5, C70 T5, C70XC cabrio
Organizer x 3
Kontaktovat uživatele:

#14 Elektronická cigareta, jakou pořídit?

Příspěvek od Chase »

Pokud můžu za sebe, tak vapuju už asi pět let. Dneska už bych si asi jednobateriový grip vážně nekoupil. Jde o výkon i výdrž jako takovou. Ruku v ruce s tím jde použitý atomizér. Je sice krásné, když je to opravdu malé, ovšem pokud chce člověk slušnou chuť, časem stejně dospěje k něčemu většímu. Osobně aktuálně funguju na https://www.vasecigareta.cz/produkt-3596-smok-g-priv-2-tc-box-mod-s-dotykovym-displejem.html společně s https://www.vaporism.cz/rta-atomizery/obs-engine-rta/

Spirály si motám sám (https://www.vasecigareta.cz/produkt-coilology-odporovy-drat-fused-clapton-ss316l-4265.html) a opravdu naprostá spokojenost. Perfektně fungující TC zajistí, že nemám nikdy přepálenou vatu a použitý atomizer pak perfektní chuť liquidu.

Za těch X let jsem si opravdu prošel hodně gripů a atomizérů, ale s touto kombinací jsem spokojen opravdu nejvíc :)
_________________
S80 V8 Executive '07 automat, B8444S, Onyx Black Metallic | XC70 3,2 AWD '08 automat, B6324S, Stage 1, 182kW 400Nm, Willow Green Metallic | XC70 D5 (Gumbalkan special) 04' automat, D5244T , Onyx Black Metallic | C70 T5 '98 manual, B5234T3, S60R manifold, 3¨ downpipe, ARD Stage 2, Custom Blue | C70XC Cabrio (Gumbalkan special) '00 manuál, B5204T4, Montana Mist

Chase
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 2428
Registrován: 9 roků 7 měsíců
Bydliště: Brno - střed
Vůz: S80 V8, XC70 D5, C70 T5, C70XC cabrio
Organizer x 3
Kontaktovat uživatele:

#15 Elektronická cigareta, jakou pořídit?

Příspěvek od Chase »

a těm co si sami míchají můžu vřele doporučit https://www.vasecigareta.cz/produkt-prichut-jungle-wave-green-tempest-chladive-mango-a-ananas--3557.html

fakt to chutná výborně :)
_________________
S80 V8 Executive '07 automat, B8444S, Onyx Black Metallic | XC70 3,2 AWD '08 automat, B6324S, Stage 1, 182kW 400Nm, Willow Green Metallic | XC70 D5 (Gumbalkan special) 04' automat, D5244T , Onyx Black Metallic | C70 T5 '98 manual, B5234T3, S60R manifold, 3¨ downpipe, ARD Stage 2, Custom Blue | C70XC Cabrio (Gumbalkan special) '00 manuál, B5204T4, Montana Mist

shaman
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 895
Registrován: 9 roků 8 měsíců
Bydliště: Znojmo
Vůz: Peugeot

#16 Elektronická cigareta, jakou pořídit?

Příspěvek od shaman »

Pestuju si svuj tabak, kterej si pak fermentuju.
Jebani tim je neskutecne mnoho.
Kdybych kupoval cigara a pocital treba 5,-Kc/hod, tak na tom budu financne nastejno.

- ale zase vim, co kourim. Ikdyz - zadna kor dobrota to neni (neziju holt na Jamajce).
Ze zacatku jsem to mel tezky - docela ten vypestovanej "protahne" plice. :)
Ale nepovolil jsem a zvykl jsem si.
Obcas (treba v nedeli) si ubalim GoldenVirgin.

Elektronicky cigaro jsem zkousel asi 2 tejdny a pak jsem to nekomu venoval.
Bylo to tajovy divny. nechutnalo mi to.

Pomaha mi s tim tata:

"
_________________
postapo.cz

xSam
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 1289
Registrován: 15 roků 9 měsíců
Bydliště: Roudnice nad Labem, Praha

#17 Elektronická cigareta, jakou pořídit?

Příspěvek od xSam »

Hele shamane, jak fermentujes? Cetl jsem spoustu navodu, a nejsem z toho uplne moudrej.
Diky
_________________
Bylo: S60 2,4i 120kw, V70 2,5T 155KW
Aktualne: Suzuki Samurai, Ford Focus MKII 2,0, BMW 540d xDrive, Honda 500 Rebel, Africa Twin 1100.

shaman
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 895
Registrován: 9 roků 8 měsíců
Bydliště: Znojmo
Vůz: Peugeot

#18 Elektronická cigareta, jakou pořídit?

Příspěvek od shaman »

Kazdej pullist (ty stredovy stagejle vyrezu skalpelem a vyhodim) slozim do malyho ctverecku (2x2cm), nacpu do kompotky.
Az je plna, tak zavru vickem.
Necham 2 tydny, pak vyndam, rozbalim a znovu slozim a nacpu do kompotky zpet.
Tak to udelam 3x.
Naposledy nahoru prevratim pul malyho panaka konaku.
Pak narezu a sesypu do 3l sklenice, utlacim a skladuju ve spajzu.
_________________
postapo.cz

Hary
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 850
Registrován: 8 roků 8 měsíců
Bydliště: Neratovice
Vůz: V70I 1998 2.5 TDI Silver

#19 Elektronická cigareta, jakou pořídit?

Příspěvek od Hary »

Já si před asi dvěma lety koupím jednu na jedno použití. Žádná sláva, ale ani pohroma.
Hned jsem si koupil tu nejlevnější , tuším ismoke a asi po dvou měsících ti odložil úplně a přestal. Nebavilo mě to obhospodařovat. I to je cesta.
_________________
Je: Škodofka
Bylo:V70 TDI r.v.98 Silver, Octavia TDI r.v.2000, Opel Astra 2000, Honda Prelude 1996, Honda Civic coupe 1995, Honda Civic sedan 1995.

zvedavec
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 1170
Registrován: 15 roků 11 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: Volvo S 80 2,9 LPG
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#20 Elektronická cigareta, jakou pořídit?

Příspěvek od zvedavec »

shalibaba píše:A kde jej (Smoke Vape pen) u Tebe na shopu najdu?
Nejak jsem se tam ztratil.
Neztratil, omlouvám se tady je má vina a co se týká e-cigaret není můj e-shop zrovna aktuální. Přes víkend opravím. Vzhledem k tomu že jsem výrobcem e-liquidů a hlavně prodávám e-liquidy, tak samotná e-cíga mám trošku mimo pohled. Vycházím z toho, že spousta prodejců e-cigaret mívají velmi širokou nabídku e-cigaret a příslušenství. Já mám ten e-shop orientovaný spíše jako vzorkovnu e-liquidů mé výroby.
Naposledy upravil(a) zvedavec dne 03 kvě 2018 22:04, celkem upraveno 2 x.
_________________
za chvíli bude, už je : Volvo s80 2,9
za chvíli také bylo, tak ne zůstává semnou :Volvo 850 TDi
bylo: Renault Safrane 2,2
bylo: Opel Kadet 1,4
bylo: Škoda 120 LS
bylo: Škoda 100 L
www.royaleliquid.cz

zvedavec
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 1170
Registrován: 15 roků 11 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: Volvo S 80 2,9 LPG
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#21 Elektronická cigareta, jakou pořídit?

Příspěvek od zvedavec »

Chase píše:Pokud můžu za sebe, tak vapuju už asi pět let. Dneska už bych si asi jednobateriový grip vážně nekoupil. Jde o výkon i výdrž jako takovou. Ruku v ruce s tím jde použitý atomizér. Je sice krásné, když je to opravdu malé, ovšem pokud chce člověk slušnou chuť, časem stejně dospěje k něčemu většímu. Osobně aktuálně funguju na https://www.vasecigareta.cz/produkt-3596-smok-g-priv-2-tc-box-mod-s-dotykovym-displejem.html společně s https://www.vaporism.cz/rta-atomizery/obs-engine-rta/

Spirály si motám sám (https://www.vasecigareta.cz/produkt-coilology-odporovy-drat-fused-clapton-ss316l-4265.html) a opravdu naprostá spokojenost. Perfektně fungující TC zajistí, že nemám nikdy přepálenou vatu a použitý atomizer pak perfektní chuť liquidu.

Za těch X let jsem si opravdu prošel hodně gripů a atomizérů, ale s touto kombinací jsem spokojen opravdu nejvíc :)
Jako jo máš pravdu , na trhu existuje obrovská spousta gripů na kterých se dá nastavit spousta všeho a stejně další spousta atomizérů. Těch výrobců jsou desítky a ti produkují desítky výrobků Ale zadání znělo takto : Zdar bratři v dýmu, chtěl bych si pořídit elektronickou cigaretu uživatelsky co nejpříjemnější. / a na toto jsem odpovídal .
_________________
za chvíli bude, už je : Volvo s80 2,9
za chvíli také bylo, tak ne zůstává semnou :Volvo 850 TDi
bylo: Renault Safrane 2,2
bylo: Opel Kadet 1,4
bylo: Škoda 120 LS
bylo: Škoda 100 L
www.royaleliquid.cz

jancho
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 4185
Registrován: 10 roků 4 měsíce
Bydliště: Domov: Třebestovice
Vůz: XC70 D4 120kW D5244T17 MY 2013
Bydliště: Zaměstnání: Praha

#22 Elektronická cigareta, jakou pořídit?

Příspěvek od jancho »

Já na el. cigaretu přešel od klasických cigaret (krabka denně) asi před pěti lety, kdy jsem měl v plánu, že to bude půlroční až roční přestupní stanice k úplnému nekouření (což jsem do té doby párkrát zkoušel bez šidítka a vždy tak s půlroční úspěšností).
Teď, co toto píšu, tak u toho vesele pokuřuju el. cigaretu, takže plán se nepovedl. Kouřím to pořád a všude a to i tam, kde bych si normál cígo nezapálil (doma - i v posteli, v autě, v kanclu, atd.).
Mám to prostě u držky pořád.
Finančně to vyjde alespoň trochu levněji, nikoho neobtěžuji kouřem, nesmrdím a stále se uklidňuji, že to je snad krapet zdravější než klasické cígo.
Na začátku jsem si na první den koupil tu jednorázovku za pár kaček, která měla vydat právě za krabku cigaret.
Když jsem zjistil, že mě to jako šidítko uspokojí, tak jsem si následující den koupil sadu dvou ecigaret (tvar jako propiska) asi za 1500,- s tím jsem vydržel asi 3roky a ano, občas to teklo.
Teď jsem asi dva roky na tomto: https://www.vasecigareta.cz/produkt-1373-eleaf-istick-basic-set-vcetne-gs-air-2-clearomizeru.html a jsem plně spokojen.
_________________
Je: Volvo XC70 P3 D4 120kW D5244T17 MY 2013, Renault Twingo, Ariens gt14

Bylo: Volvo 960 1994 150kW B6304FS, XC70 D5 MY 2007 automat 136kW - chip od D5T5 Stage2 158kW/470Nm, EGR OFF, Volvo V70 XC 142kW, Land Rover Discovery 2 Td5, V70 D5 2,4 rv2003, škoda octavia super 1221 rv 1964
GALERIE
Foto-rajče

Martas
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 459
Registrován: 16 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha
Vůz: Volvo V70 II D5 AWD

#23 Elektronická cigareta, jakou pořídit?

Příspěvek od Martas »

Na doma Smok Grip koupeno v ČR
Modrý PEN je pracovní a super lehký zakoupen na Aliexpresu za 500 Kč .
Dodávám že jsem přešel hned s cigaret na EL. a super. Výhoda je že si sám určíš kolik chceš nikotinu 3 nebo 6 a tak dál. Hlavně tam není ten dehet. Jinak já už přestal, sem tam si jen zabafám a zablbnu s mraky :D
Přílohy
20170804_152741.jpg
20170803_163622.jpg
20170731_190258.jpg
Naposledy upravil(a) Martas dne 03 kvě 2018 22:06, celkem upraveno 2 x.
_________________
je : Volvo V 70 II 2007 2,4 D5 AWD aut.136 Kw Olivák ,V70 Cross County 1998, B5254T (2,5T, 142kW), LPG Bylo: Volvo 740 GLT 1989 2.3 Gltečko, Volvo 850 LW 1994 850 2.5 20V ,Volvo V70 II 2001 2,5 TDI Black ,Volvo 760 GLE 1989 2,4 - TD-Sojkovka klenot

Chase
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 2428
Registrován: 9 roků 7 měsíců
Bydliště: Brno - střed
Vůz: S80 V8, XC70 D5, C70 T5, C70XC cabrio
Organizer x 3
Kontaktovat uživatele:

#24 Elektronická cigareta, jakou pořídit?

Příspěvek od Chase »

zvedavec píše:...
Rozumím, jediné co jsem nahodil je osobní zkušenost a opačná strana spektra :)
Můj názor je ten, že uživatelsky příjemné, nemusí nutně znamenat to nejzákladnější. Každopádně rozhodnout se musí Pinďa sám :)
_________________
S80 V8 Executive '07 automat, B8444S, Onyx Black Metallic | XC70 3,2 AWD '08 automat, B6324S, Stage 1, 182kW 400Nm, Willow Green Metallic | XC70 D5 (Gumbalkan special) 04' automat, D5244T , Onyx Black Metallic | C70 T5 '98 manual, B5234T3, S60R manifold, 3¨ downpipe, ARD Stage 2, Custom Blue | C70XC Cabrio (Gumbalkan special) '00 manuál, B5204T4, Montana Mist

Chase
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 2428
Registrován: 9 roků 7 měsíců
Bydliště: Brno - střed
Vůz: S80 V8, XC70 D5, C70 T5, C70XC cabrio
Organizer x 3
Kontaktovat uživatele:

#25 Elektronická cigareta, jakou pořídit?

Příspěvek od Chase »

Martas píše:Na doma Smok Grip koupeno v ČR
Modrý PEN je pracovní a super lehký zakoupen na Aliexpresu za 500 Kč .
Ale, další uživatel G-PRIVu :) A dokonce stejná barevná kombinace jako můj G-PRIV2.

Btw: jak funguje TC u prvního G-PRIVu? Jsem se hodně rozhodoval jestli ho vzít nebo počkat na dvojku a nakonec mě k čekání (s polomrtvym Vaporessem Tarrot Pro) přesvědčila velikost a právě údajně výrazně lépe fungující TC (hlavně u nerezu). Obrázek
_________________
S80 V8 Executive '07 automat, B8444S, Onyx Black Metallic | XC70 3,2 AWD '08 automat, B6324S, Stage 1, 182kW 400Nm, Willow Green Metallic | XC70 D5 (Gumbalkan special) 04' automat, D5244T , Onyx Black Metallic | C70 T5 '98 manual, B5234T3, S60R manifold, 3¨ downpipe, ARD Stage 2, Custom Blue | C70XC Cabrio (Gumbalkan special) '00 manuál, B5204T4, Montana Mist
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „o všem možném :-)“