Žhaviče V50 2.0D

  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 92
Registrován: 9 roků 1 měsíc
Bydliště: Raspenava
Vůz: Volvo V50 2.0D
Bydliště: Raspenava

#1 Žhaviče V50 2.0D

Příspěvek od Jarda.E »

Zdravím,
že je k žhavicím svíčkám u V50 špatnej přístup jsem se dočetl, ale dostanu se na ně alespoň s multimetrem? Nebo ukáže správnou funkci diagnostika? Startuje bídně, oklepává se, byť kontrolka zhasíná pořád stejně. U V40 jsem se na ně dostal krásně, tady je hledám.
Děkuju

Dzambor
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 538
Registrován: 15 roků 8 měsíců
Bydliště: Trenčín
Vůz: Volvo V50 2.0D Momentum 08' 6. manual

#2 Žhaviče V50 2.0D

Příspěvek od Dzambor »

Jarda.E píše:Zdravím,
že je k žhavicím svíčkám u V50 špatnej přístup jsem se dočetl, ale dostanu se na ně alespoň s multimetrem? Nebo ukáže správnou funkci diagnostika? Startuje bídně, oklepává se, byť kontrolka zhasíná pořád stejně. U V40 jsem se na ně dostal krásně, tady je hledám.
Děkuju
Ak sú zlé, tak na diag. vyhodí chybu relé žhavičov. Ak sú dobré tak chybu nevyhodia.
_________________
Volvo V50 2.0D r.v. 2008

Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 92
Registrován: 9 roků 1 měsíc
Bydliště: Raspenava
Vůz: Volvo V50 2.0D
Bydliště: Raspenava

#3 Žhaviče V50 2.0D

Příspěvek od Jarda.E »

Ak sú zlé, tak na diag. vyhodí chybu relé žhavičov. Ak sú dobré tak chybu nevyhodia.[/quote]

A když je špatné žhavící relé, vyhodí to chybu na diagnostice taky? Měřil jsem svíčky na konektoru a všechny mají kolem 1 ohmu, takže úplně špatná nebude asi žádná. K tomu relé je prý ale špatný přístup, je snad někde v nárazníku, jestli jsem četl dobře.
Takže má i to relé někde konektor, na kterém by se dalo dostat a proměřit, nebo se rozumně dostanu přímo na to relé?
Díky
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „C30 / S40 / V40 / V50 - opravy“