Servis na jih od Prahy

Máte-li kontakt na prodejce dílu, servis nebo třeba vrakoviště tak sem s ním.
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 251
Registrován: 9 roků 9 měsíců
Bydliště: Votice
Vůz: 960 II 3.0

#1 Servis na jih od Prahy

Příspěvek od StepanB »

Ahoj, nemáte někdo tip na nějaký doporučeníhodný servis někde na jižním okraji Prahy a nebo na jih od Prahy? Chystám stěhování do Votic a k Marrovi to tím pádem bude z ruky. Mám sice hned vedle práce Davida Patočku, jenže on 960 tak trochu nerad a běžný servis předá do T6R a tam se na 960 tváří stejně, možná ještě o chlup kyseleji. Mně ty řeči ve stylu "ješišmarja, chlapče nešťastná, co jste to koupil..." vyslovované v okamžiku, kdy to auto poprvé spatří, prostě vadí.

Vzpomněl jsem si, že se tu psalo o Adamovi Petrovi z Petrova u Prahy (snad jsem mu nezkomolil jméno). Jenže se mi nedaří najít telefon, adresu, nic. Funguje ještě? Jaké s ním máte zkušenosti? A není on náhodou jen na ty nejhranatější krabice a tudíž by na něj ta moje krabice se strženýma hranama byla příliš kulatá?

Nebo mi doporučíte někoho úplně jiného?
_________________
Belmondo (Peugeot 308 SW, 2015, 1.6 BlueHDI)
Bylo: Fred (Volvo 960 II, 1995, B6304S), Pierre Richard (Peugeot 205, 1993, 1.1), Fík (Ford Fusion, 2007, 1.4)

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 255
Registrován: 10 roků 10 měsíců
Bydliště: Česká Lípa
Vůz: Felda pick up 1,6 55 kW
Bydliště: Liberecko

#2 Servis na jih od Prahy

Příspěvek od Pegos »

Jj tyhle řeči mě také vyloženě vadí ale byt jsem z ČL tak jak to tak vypadá mé cesty s opravama budou mířit do Libně do servisu A-Z Soldát. Jelikož když jsem jezdil do Cvikova k panu Formánkovi tak to bylo to samé ježiši V50 vždyt to není volvo co s tím budem dělat a nebo no tak to sem postavte až bude čas tak se vám na to podíváme ale termín vám říct nemohu. Tak snad ti nějak pomůžou v té Libni zavolej a uvidíš.
_________________
Volvo V 5O D r.v 06 minulost
S80 T6 r.v 01 minulost
850 TDi r.v. 96 minulost
Felda Pick up 1,6 55 kW

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 2163
Registrován: 16 roků
Bydliště: Sydney - AUS
Vůz: Mitsubishi Challenger

#3 Servis na jih od Prahy

Příspěvek od tomasss »

Adam stale funguje, najdes ho tu pod nickem Adam, zkus mu zavolat :)
_________________
Je: Mitsubishi Challenger 2002 3.0 V6 aut
Bylo: V40 D2 6q 88kW MY2017, 760GLE B280F AW71 108kW, 960II B6304S3 AW30-43 150kW, 2x 740TURBO B204GT M90 147kW, S70R B5234T3 AW50-42 176kW

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 5784
Registrován: 17 roků 8 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#4 Servis na jih od Prahy

Příspěvek od neuman zdenek »

StepanB píše:Ahoj, nemáte někdo tip na nějaký doporučeníhodný servis někde na jižním okraji Prahy a nebo na jih od Prahy? Chystám stěhování do Votic a k Marrovi to tím pádem bude z ruky. Mám sice hned vedle práce Davida Patočku, jenže on 960 tak trochu nerad a běžný servis předá do T6R a tam se na 960 tváří stejně, možná ještě o chlup kyseleji. Mně ty řeči ve stylu "ješišmarja, chlapče nešťastná, co jste to koupil..." vyslovované v okamžiku, kdy to auto poprvé spatří, prostě vadí.

Vzpomněl jsem si, že se tu psalo o Adamovi Petrovi z Petrova u Prahy (snad jsem mu nezkomolil jméno). Jenže se mi nedaří najít telefon, adresu, nic. Funguje ještě? Jaké s ním máte zkušenosti? A není on náhodou jen na ty nejhranatější krabice a tudíž by na něj ta moje krabice se strženýma hranama byla příliš kulatá?

Nebo mi doporučíte někoho úplně jiného?
Divil bych se že v T6R specielně u Filipa že by ohrnoval nos nad 960kuo.
Musíš kontaktovat opravdu jen pana Jiřičku. Potom ten Adam, jak píše Tomáš.
_________________
Volvo 760 GLE 1989 - D24 TIC - Sojkovka
Volvo V 70 II. 2000 - TDI ÁLA
Volvo V 70 R AWD 1998 Blondýny

HonzaA
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 741
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: 244 B23E

#5 Servis na jih od Prahy

Příspěvek od HonzaA »

To je dobře, T6R Tě chrání samo před sebou.
_________________
244 GLE B21E 1979 | 244 GLE B23E 1981 a další

Krystof P.
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 2205
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Družec / Kladno
Vůz: Volvo C70 2.3T5 / Volvo 945 200FT

#6 Servis na jih od Prahy

Příspěvek od Krystof P. »

HonzaA píše:To je dobře, T6R Tě chrání samo před sebou.
:lol: :good:

element5
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 343
Registrován: 15 roků 8 měsíců
Bydliště: Příbram
Vůz: V70RAWD

#7 Servis na jih od Prahy

Příspěvek od element5 »

StepanB píše:Ahoj, nemáte někdo tip na nějaký doporučeníhodný servis někde na jižním okraji Prahy a nebo na jih od Prahy? Chystám stěhování do Votic a k Marrovi to tím pádem bude z ruky.
Já bydlím v Příbrami a na servis jezdím i tak k marrovi...
_________________
Volvo V70R AWD (B5244T2)

David Patočka
Ověřený
Offline
Profi prodejce
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1015
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: Praha 9
Vůz: XC 60 D5 158kw 2015 R Design automat

#8 Servis na jih od Prahy

Příspěvek od David Patočka »

S Adamem opatrně, je třeba si dopředu domluvit jasná pravidla a cenu.
A co se týče 960, tak je pravdou, že z toho taky neskáču do výšky.
Tyto vozy mají svoje ALE, použité díly na ně dochází a spousta věcí se již nedá objednat ani nových.
V případě nějakého problému s tím člověk stráví několik hodin, nakonec si díl musíme vykuchat z naší bazarovky, aby se to vyzkoušelo.
Následně se zjistí cena nového dílu, pokud ještě existuje a zavolá se pánovi.

"...hmmm, tak to neopravujte, to je drahý"

Takže dvě hodiny práce, a co si za to má člověk říct, když to vlastně nebylo k ničemu 8)

Chápu a respektuji názor majitelů těchto vozů, ale na druhou stranu bych byl rád, kdyby
se občas snažili pochopit oni ten konkrétní servis.

A V50 a podobná Volva se dělají normálně, ale je pravda, že kvalitativně a svojí "výdrží", se nedají
s ostatními modely srovnávat, a za tím si stojím :evil:
_________________
XC60 158 kw D5 + Polestar, automat.
http://www.svedskedily.cz
Generální a střední opravy poškozených motorů Volvo D5 + T5, 2.4T apod., opravy hlav motoru D5 + benzínové, opravy manuálních převodovek M66 a diferenciálů, opravy automatických převodovek Aisin Warner, opravy úhlových převodovek, prodej použitých náhradních dílů a mnoho dalšího kolem Volva.
Areál servisu VOLVO T6R s.r.o., Mezi Vodami 11a, Praha 4 Modřany
tel. 724 100 742 Pracujeme pouze ve všední dny od 8:00 do 17:00 Děkujeme za pochopení.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 251
Registrován: 9 roků 9 měsíců
Bydliště: Votice
Vůz: 960 II 3.0

#9 Servis na jih od Prahy

Příspěvek od StepanB »

David Patočka píše:A co se týče 960, tak je pravdou, že z toho taky neskáču do výšky.
Tyto vozy mají svoje ALE, použité díly na ně dochází a spousta věcí se již nedá objednat ani nových.
Já neříkám, že si každý musí z 960 hned sednout na zadek, vlastně jsem o ní při hledání auta dost dlouho odmítal vůbec uvažovat. Ale nakonec stačily asi dvě minuty na sedačce spolujezdce, abych začal pomalu měnit názor. A dneska jsem rád, že ji i se všemi známými riziky a komplikacemi mám.

Že mám kontroverzní povoz, který půlka opravářů vlastní a ta druhá ho moc nemusí, je jasné. Když vám ale při každé návštěvě servisu přijímací technik T6R drží přednášku, jaké je to neštěstí, že jste přijeli, tak to časem omrzí.
_________________
Belmondo (Peugeot 308 SW, 2015, 1.6 BlueHDI)
Bylo: Fred (Volvo 960 II, 1995, B6304S), Pierre Richard (Peugeot 205, 1993, 1.1), Fík (Ford Fusion, 2007, 1.4)
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Firmy & kontakty“