Servis - Znojmo a rozvody

  • Autor
  • Zpráva
pk1w5

#1 Servis - Znojmo a rozvody

Příspěvek od pk1w5 »

Zdravím všechny.
Chci se zeptat, jestli někdo nezná šikovného volvo mechanika ve Znojmě nebo okolí Znojma. Nejbližšího jsem našel v Brně což mám trošku z ruky.

Zároveň bych se chtěl zeptat na názory zkušenějších kolegů...

Na diagnostice mi vyskočil problém týkající se magnetického ventilu vačkového hřídele... konkrétně, že komponenta zůstáva uzavřená. Borci kteří se vrtají ve volvech na severu moravy mi řekli, že jsou špatně dělané rozvody a že přes hlavu prosakuje olej, což je také vidět - celé okolí rozvoďáku je zaflákané olejem. A taky mám v řiti servo...

Teď se chci zeptat, vzhledem k tomu, že ten motor má za sebou už pomalu 330 000 km, mám investovat těch cca 20 000 kč do opravy, jak mi řekli, nebo se mám poohlédnout rovnou po celém novém motoru? Doposud tam byly dělány pouze ty rozvody a to asi 2 roky zpátky když prasknul rozvoďák a "něco uletělo", což pak našli přiškvařené na nárazníku... (co, to už jsem se nedozvěděl) jinak se v motoru nic nedělalo.

Případně kdyby někdo věděl o motoru: benzín 2.0 100kw S40, budu rád za informace.

Díky za názory.

kwiko
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1483
Registrován: 16 roků 9 měsíců
Bydliště: Horné Saliby
Vůz: 850,C70,V40...
Bydliště: hmmm

#2 Servis - Znojmo a rozvody

Příspěvek od kwiko »

Remenica VVT bude pred smrtou aj na tom druhom motore, kup novu
Daj to niekomu kto to uz menil (a nastavoval rozvody) a bude to OK (nic zlozite, ale ani primitivne). 300t nieje problem co sa neda riesit :D

shaman
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 895
Registrován: 9 roků 8 měsíců
Bydliště: Znojmo
Vůz: Peugeot

#3 Servis - Znojmo a rozvody

Příspěvek od shaman »

Zkus Goldaka (Goldservis) v Sedlesovicich.
Dela u nej "Vitecek" a to je na motory KADET.
_________________
postapo.cz

lukynen
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 112
Registrován: 10 roků 3 měsíce
Bydliště: Šumná
Vůz: EX xc70 D5 aut. 2008

#4 Servis - Znojmo a rozvody

Příspěvek od lukynen »

Ahoj kolego ,já svoji D5 nechal dělat u známého-p.Dvořák v Pohořelicích u Hemaly a max spokojenost.
Dělal mi je už na třetím autě ,takže důvěra.
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „C30 / S40 / V40 / V50 - opravy“