Pojištění D.A.S. máte zkušenosti v praxi

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
PINĎABC
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 5001
Registrován: 12 roků 2 měsíce
Bydliště: Bílovec
Vůz: S90 T6 AWD POLESTAR

#1 Pojištění D.A.S. máte zkušenosti v praxi

Příspěvek od PINĎABC »

Zdravím kolegové, máte někdo zkušenost s jak až daleko sahá jejich pomoc, napadlo mě to v souvislosti s tím to topikem https://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?f=127&t=47949

Jean
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 319
Registrován: 19 roků 8 měsíců
Bydliště: Podolí u Brna
Vůz: Volvo 850 T5
Kontaktovat uživatele:

#2 Pojištění D.A.S. máte zkušenosti v praxi

Příspěvek od Jean »

Z pohledu mých zkušeností je D.A.S. K ničemu.
_________________
Volvo 960 93,95,96,97 B6304FS, S80 00 T6, 850 2,3 T5

1. eshop s volvodíly

GDPR_user

#3 Pojištění D.A.S. máte zkušenosti v praxi

Příspěvek od GDPR_user »

Tak z vlastní zkušenosti se DAS určitě vyplatí.Zrovna v případě jako je výše by DAS přidělilo právníka zdarma.Manželka díky DAS dostane nemoc z povolání a slušné odškodné a nás to nebude stát ani korunu.Již teď máme právní úkony za více než 30000Kč.Nemluvím o tom,jak na spoustu oranizací DAS funguje jako bubák a ani policie není vůči DAS úplně obrněná.

Deshi
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 3617
Registrován: 18 roků 5 měsíců
Bydliště: Dolní Roveň
Vůz: V40 1.9D 75kW

#4 Pojištění D.A.S. máte zkušenosti v praxi

Příspěvek od Deshi »

martinopel píše:Tak z vlastní zkušenosti se DAS určitě vyplatí.Zrovna v případě jako je výše by DAS přidělilo právníka zdarma.Manželka díky DAS dostane nemoc z povolání a slušné odškodné a nás to nebude stát ani korunu.Již teď máme právní úkony za více než 30000Kč.Nemluvím o tom,jak na spoustu oranizací DAS funguje jako bubák a ani policie není vůči DAS úplně obrněná.

DAS zajistí manželce nemoc z povolání?? :D
_________________
Volvo S80 01/2007, 3,2 175kW AWD automat, Summum
Volvo XC70 10/2007, 2,4 D5 136kW AWD manuál, Summum
Volvo XC90 08/2008, 2,4 D5 136kW AWD manuál, Summum

bylo:
Volvo V40 07/2002, 1,9D 75kW manuál, Sport

pavel.2
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 416
Registrován: 12 roků 7 měsíců
Bydliště: Praha 10

#5 Pojištění D.A.S. máte zkušenosti v praxi

Příspěvek od pavel.2 »

K DAS mi před lety pomohla i informace majitele servisu , že pokud někdo bude operovat DAS máme nu vyhovět a pak to nějak řešit s výrobcem, jinak dotyčnho slušně vyhodit at si jde stěžovat kam chce . A pomohli mi dvakrát , mimosoudní vyrovnání spadl ni na auto strom dostal jsem skoro 30.000kč oprava prohlé střechy u BMW e30 + znalecký posudek cca 6000kč a pak zapomenutá složenka a DAS za mě udradila 5250kč které si nárokovaly za právní služby spojené s vymáháním částky 4000kč .

A k tomu řemenu , zavolal bych na DAS tam by mě daly kontakt na právníka co řeší podobné spory a sním bych to zdarma probral , tak jako kdysi jsem zavinil nehodu a právník mi poradil jak postupovat já to v správním řízení zvládl s pokutou a bylo to v pohodě, jinak bych mu to předal .
_________________
740 GL r91LPG a 740 r92 AT combi
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „o všem možném :-)“