mazání kontrolky servis

  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 6
Registrován: 10 roků 3 měsíce
Vůz: Volvo V 50 1.6 i

#1 mazání kontrolky servis

Příspěvek od oskarcz »

Zdravím.
Může mi někdo poradit,jak se smaže hlášení servisu.Mám V 50 1,6 benzín.napsalo mi to že je třeba pravidelný servis.Ten si ale zajistím jinde něž v autorizovaným servisu.je možné tedy potom tu hlášku nějak vymazat a nastavit na další interval.je nutné se připojit na diagnostiku,nebo je v tom nějaký fígl.Děkuji :)

smolda
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1140
Registrován: 11 roků 4 měsíce
Bydliště: Turnov
Vůz: 745 TIC

#2 servis

Příspěvek od smolda »

Tohle jsem našel na netu:

1) otočit klíček do pozice I
2) zmáčknout a držet trip 1 reset tlačítko, počkat než se počítadlo kilometů vynuluje
3) otočit klíček do pozice II po dobu 5-10 sekund
4) pak by měla hláška zmizet

Tak to zkus :)

smolda
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1140
Registrován: 11 roků 4 měsíce
Bydliště: Turnov
Vůz: 745 TIC

#3 servis

Příspěvek od smolda »

Případně zkusit ještě to resetovací tlačítko držet dál a otočit klíč do pozice dvě na těch 5-10 sekund a pak vypnout zapalování...vyzkoušej takovýhle variace :) klukům na swedespeed fóru to fungovalo...tak pak dej echo, jestli to fungovalo u tebe a v jaký kombinaci.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 6
Registrován: 10 roků 3 měsíce
Vůz: Volvo V 50 1.6 i

#4 servis

Příspěvek od oskarcz »

Díky,vyzkouším a dám vědět :)

Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 6
Registrován: 10 roků 3 měsíce
Vůz: Volvo V 50 1.6 i

#5 servis

Příspěvek od oskarcz »

Tak jsem to zkusil a neudělalo to ni.Nicméně jsem ještě hledal na netu a našel jsem tohhle : teoreticky je čas navštívit servis, nebo alespoň vyměnit olej a filtry. U téhle hlášky je otravné, že po přečtení nemizí, nicméně se jí lze zbavit následovně:
klíč do zapalování do polohy 1, zmáčknout a držet reset knoflík na palubce, cca během 2 vteřin přepnout klíček do polohy 2, knoflík stále držet, cca 10 vteřin, až bude info symbol blikat, pak knoflík pustit. Pokud se knoflík pustí pozdě, reset se nepovede a je nutné to celé zopakovat.

udělal jsem dle pokinů a funguje to :) Takže pro někoho kdo má stejný problém se to třeba bude hodit :)
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „C30 / S40 / V40 / V50“