Zkusenosti se servisy volvo v praze,kde nechat opravit dvere

Máte-li kontakt na prodejce dílu, servis nebo třeba vrakoviště tak sem s ním.
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 82
Registrován: 11 roků 6 měsíců
Vůz: V70 1999 2.5l
Bydliště: Praha

#1 Zkusenosti se servisy volvo v praze,kde nechat opravit dvere

Příspěvek od dawe07 »

Ahoj, kdyz jsem jel, tak mi pan s octavii nacouval do levych dveri. Jsou promackle a poskrabane predni a zadni dvere. V pojistovne mi nabidnuli smluvni servis nebo, ze mi urci cenu dle "tabulek" a tu mi vyplati. Radeji bych si to nechal opravit od nich, abych mel jistotu, ze ty penize budou stacit. Mate zkusenosti s nejakym z techto servisu (pro ceskou pojistovnu)? Spatnou ci dobrou zkusenost..

A. Charouz,spol. s r. o.
K učilišti 303/27, Praha - Štěrboholy

A. Charouz,spol. s r. o.
Poděbradská 541/29, Praha - Vysočany

Jiří Švarc
Kališnická 304/2, Praha - Žižkov

AUTO PAPOUŠEK s.r.o.
Opletalova 983/45, Praha - Nové Město

Jaroslav Lačňák
Nad Vršovskou horou 88/4, Praha - Michle

Tomáš Kobza
Zelenohorská 498/33, Praha - Bohnice

AUTO ČAKO, spol. s r.o.
Ke stadionu 899/32, Praha - Čakovice

pripadne jakykoliv jiny v Praze (idealne Zizkov, Modrany, Kobylisy) co lze najit zde: https://online.ceskapojistovna.cz/vyhledavani-smluvnich-servisu

Jeste bych se rad zeptal, jak se provadi tato oprava? Daji se nove dvere nebo to nejak srovnavaji? Zadni jsou promackle mirne.
diky

vityjan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 881
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Buštěhrad
Vůz: 945 D24TIC 94

#2 Zkusenosti se servisy volvo v praze,kde nechat opravit d

Příspěvek od vityjan »

Charouz je servis i pro Volvo, lakovnu sice řeší subdodavatelsky, ale byl jsem s jejich přístupem celkem spokojený. Oba zmíněné servisy mají šikovné karosáře.
_________________
945, D24TIC, rv. 1994
360 GLS, B200K, rv. 1985

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 5111
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#3 Zkusenosti se servisy volvo v praze,kde nechat opravit d

Příspěvek od Honza »

dawe07 píše:Ahoj, kdyz jsem jel, tak mi pan s octavii nacouval do levych dveri. Jsou promackle a poskrabane predni a zadni dvere. V pojistovne mi nabidnuli smluvni servis nebo, ze mi urci cenu dle "tabulek" a tu mi vyplati. Radeji bych si to nechal opravit od nich, abych mel jistotu, ze ty penize budou stacit.

Jeste bych se rad zeptal, jak se provadi tato oprava? Daji se nove dvere nebo to nejak srovnavaji? Zadni jsou promackle mirne.
diky
To je asi tvoje první škoda že? Zavolej Patočkovi kolik chce za dveře (na netu cca2000) a když budeš mít štěstí budou i v barvě. Zadní možná půjdou vymáčknout zpátky. Škodu si nech vyplatit rozpočtem vychází to v 95% líp.
_________________
V70II D5, 2003 / V850 2,5TDi, '96, použita na orgány

Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 82
Registrován: 11 roků 6 měsíců
Vůz: V70 1999 2.5l
Bydliště: Praha

#4 Zkusenosti se servisy volvo v praze,kde nechat opravit d

Příspěvek od dawe07 »

Ano prvni. No prave kamarad mel nedavno stejny problem. Nechal si to opravit od autorizovaneho servisu (od AXA) a po oprave rekla pojistovna, ze da asi o 10 tisic min. Ma taky starsi auto a vycislena cena opravy byla vyssi nez cena auta (dle tabulek), takze to byla jako totalka. Nakonec mu to slevil servisak. Tak radeji zjistuji abych s tim nemel nejake problemy

kwiko
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1484
Registrován: 16 roků 9 měsíců
Bydliště: Horné Saliby
Vůz: 850,C70,V40...
Bydliště: hmmm

#5 Zkusenosti se servisy volvo v praze,kde nechat opravit d

Příspěvek od kwiko »

ries to rozpoctom 8)

David Patočka
Ověřený
Offline
Profi prodejce
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1015
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: Praha 9
Vůz: XC 60 D5 158kw 2015 R Design automat

#6 Zkusenosti se servisy volvo v praze,kde nechat opravit d

Příspěvek od David Patočka »

Rozpočtem ano, ale bacha.
Pojišťovny jsou poslední dobou strašně vyčůraný.
Chtějí hned číslo účtu, kam ti mají poslat peníze, že to spočítají a dají ti vědět, kolik to bude.
Pak ti najednou příjdou prachy, takže pěkný psychologickej fígl, a ty jsi spokojený.
No, ale pak zjistíš, že to vlastně bylo málo ........ hmmm, ale co, už to teď řešit nebudu.

NO, a to je právně správně, zacpat hubu, a ona těch prudičů minimálně půlka odpadne hned, a zbytek umlátíme vleklým dodatečným řízením. :Yahoo!:


Buď rád, že ti to nepošlou do totálky, bude aukce a dostaneš úplný prd. 8)

To je fenomén dnešní doby.
_________________
XC60 158 kw D5 + Polestar, automat.
http://www.svedskedily.cz
Generální a střední opravy poškozených motorů Volvo D5 + T5, 2.4T apod., opravy hlav motoru D5 + benzínové, opravy manuálních převodovek M66 a diferenciálů, opravy automatických převodovek Aisin Warner, opravy úhlových převodovek, prodej použitých náhradních dílů a mnoho dalšího kolem Volva.
Areál servisu VOLVO T6R s.r.o., Mezi Vodami 11a, Praha 4 Modřany
tel. 724 100 742 Pracujeme pouze ve všední dny od 8:00 do 17:00 Děkujeme za pochopení.

Urvanej
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 12077
Registrován: 13 roků 4 měsíce
Bydliště: Plzeň
Vůz: 142;745;944;945;V70II;XC90 V8

#7 Zkusenosti se servisy volvo v praze,kde nechat opravit d

Příspěvek od Urvanej »

Hehe, u mě se odvolali na aukci, kde se Jaruna prodala za 4,5tis. a jelikož jejich odhad byl 8, tak ještě 3,5 doplatili. Ale pak se se mnou uplně přestali bavit.
Právník mi poradil, ať se na to vykašlu, že jsem sice jasně v právu, ale zda mi ta 10% šance, že to prohraju stojí za ty výlohy. No nestojí to hlavně za ty nervy. Argumentace vybydlenejma autama v ceně kolem 20tisíc se opírala na v zákoně zmíněném slově "obdobné", ale že tou dobou byly FT kolem 4tis euro nikoho nezajímalo.
Jsem si zkrátka za to, že mi někdo sroloval auto, doplatil za opravu a bylo.
_________________
745, D24, M47, 1990, Kája; 945, B230FT, AW71, 1995, Jaruna; V70, D5, M56, 2004, Bertík; 944, B230FT, M46, 1991, Blex; XC90 V8, 2004; 142, B20A, M40, 1970 ex; S40, 1.8, m3p, 1997 :764, B280F, AW71, 1988, Tomasssovka;244, D24, M47, 1990, Blu; XC90 V8, 2005, Mastodont; V40, B4204S, M5P, 1996.

GDPR_user

#8 Zkusenosti se servisy volvo v praze,kde nechat opravit d

Příspěvek od GDPR_user »

Urvanej píše:Hehe, u mě se odvolali na aukci, kde se Jaruna prodala za 4,5tis. a jelikož jejich odhad byl 8, tak ještě 3,5 doplatili. Ale pak se se mnou uplně přestali bavit.
Právník mi poradil, ať se na to vykašlu, že jsem sice jasně v právu, ale zda mi ta 10% šance, že to prohraju stojí za ty výlohy. No nestojí to hlavně za ty nervy. Argumentace vybydlenejma autama v ceně kolem 20tisíc se opírala na v zákoně zmíněném slově "obdobné", ale že tou dobou byly FT kolem 4tis euro nikoho nezajímalo.
Jsem si zkrátka za to, že mi někdo sroloval auto, doplatil za opravu a bylo.
Proto si platím DAS

Jean
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 319
Registrován: 19 roků 8 měsíců
Bydliště: Podolí u Brna
Vůz: Volvo 850 T5
Kontaktovat uživatele:

#9 Zkusenosti se servisy volvo v praze,kde nechat opravit d

Příspěvek od Jean »

martinopel píše:
Urvanej píše:Hehe, u mě se odvolali na aukci, kde se Jaruna prodala za 4,5tis. a jelikož jejich odhad byl 8, tak ještě 3,5 doplatili. Ale pak se se mnou uplně přestali bavit.
Právník mi poradil, ať se na to vykašlu, že jsem sice jasně v právu, ale zda mi ta 10% šance, že to prohraju stojí za ty výlohy. No nestojí to hlavně za ty nervy. Argumentace vybydlenejma autama v ceně kolem 20tisíc se opírala na v zákoně zmíněném slově "obdobné", ale že tou dobou byly FT kolem 4tis euro nikoho nezajímalo.
Jsem si zkrátka za to, že mi někdo sroloval auto, doplatil za opravu a bylo.
Proto si platím DAS
A už jsi je zkoušel? To jsou taky hezcí kousci...
_________________
Volvo 960 93,95,96,97 B6304FS, S80 00 T6, 850 2,3 T5

1. eshop s volvodíly

GDPR_user

#10 Zkusenosti se servisy volvo v praze,kde nechat opravit d

Příspěvek od GDPR_user »

Jean píše: A už jsi je zkoušel? To jsou taky hezcí kousci...
Zrovna teď něco přes DAS řešíme.Mnohokrát již v minulosti stačilo DASkou pohrozit.
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Firmy & kontakty“