volvo v70 1999 - Tece olej posilovace rizeni

850 a novější modely řad C/S/V/XC
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 82
Registrován: 11 roků 5 měsíců
Vůz: V70 1999 2.5l
Bydliště: Praha

#1 volvo v70 1999 - Tece olej posilovace rizeni

Příspěvek od dawe07 »

Ahoj, dnes kdyz jsem jel, tak pri zataceni zacalo rizeni vydavat divne zvuky. Zastavil jsem a podival se do motoru - je tam nadrzka Steering power a ta byla uplne prazdna. Sehnal jsem do toho nejaky olej a dojel domu (po naliti prestalo vrzat). Ale problem je, ze olej kape pod autem. Asi to bude nejake tesneni nebo nevim. Nevite jak nejlepe opravit, pripadne nevite o nejakem dobrem a levnem servise v praze (okoli zizkova). Docela by se mi hodilo to opravit zitra/pozitri, protoze na silvestra jsem mel plany jet pryc :(. Diky za rady.

GDPR_user

#2 volvo v70 1999 - Tece olej posilovace rizeni

Příspěvek od GDPR_user »

dawe07 píše:Ahoj, dnes kdyz jsem jel, tak pri zataceni zacalo rizeni vydavat divne zvuky. Zastavil jsem a podival se do motoru - je tam nadrzka Steering power a ta byla uplne prazdna. Sehnal jsem do toho nejaky olej a dojel domu (po naliti prestalo vrzat). Ale problem je, ze olej kape pod autem. Asi to bude nejake tesneni nebo nevim. Nevite jak nejlepe opravit, pripadne nevite o nejakem dobrem a levnem servise v praze (okoli zizkova). Docela by se mi hodilo to opravit zitra/pozitri, protoze na silvestra jsem mel plany jet pryc :(. Diky za rady.
Nějaký olej??? :bad: :bad:

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 4156
Registrován: 18 roků 3 měsíce
Bydliště: R.I.P.
Vůz: ---
Bydliště: Jindřichův Hradec

#3 volvo v70 1999 - Tece olej posilovace rizeni

Příspěvek od dali »

Ahoj, jediný co s tím takhle narychlo můžeš zkusit udělat je koupit přípravek proti únikům kapaliny ze servořízení. Jednou jsem to koupil, výrobce si nepamatuju, možná wynns nebo STP. U mě je ale situace taková, že jednou až dvakrát za rok musím dolít cca deci do nádobky na čerpadle. Dostatečná doba na to abych posoudil, jestli to funguje zatím neuběhla.
Jinak, pokud nezabere ten neřád, tak se obávám, pokud teda neni únik někde na hadici po cestě, že v tom budeš za výměnu řízení. Jestli se nemýlím, tak se moc neosvědčilo a nerentovalo řízení repasovat.

GDPR_user

#4 volvo v70 1999 - Tece olej posilovace rizeni

Příspěvek od GDPR_user »

dali píše:Ahoj, jediný co s tím takhle narychlo můžeš zkusit udělat je koupit přípravek proti únikům kapaliny ze servořízení. Jednou jsem to koupil, výrobce si nepamatuju, možná wynns nebo STP. U mě je ale situace taková, že jednou až dvakrát za rok musím dolít cca deci do nádobky na čerpadle. Dostatečná doba na to abych posoudil, jestli to funguje zatím neuběhla.
Jinak, pokud nezabere ten neřád, tak se obávám, pokud teda neni únik někde na hadici po cestě, že v tom budeš za výměnu řízení. Jestli se nemýlím, tak se moc neosvědčilo a nerentovalo řízení repasovat.
Já používám Wyns a docela to funguje.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 82
Registrován: 11 roků 5 měsíců
Vůz: V70 1999 2.5l
Bydliště: Praha

#5 volvo v70 1999 - Tece olej posilovace rizeni

Příspěvek od dawe07 »

martinopel píše: Nějaký olej??? :bad: :bad:
Spravny olej, nevim presne co to je, ale nasel jsem podle servisni knizky. Mam ho v aute, tak nevim presne jmeno. Nejaky od castrolu.



Diky za rady, zkusim to koupit. Pripadne zitra zkusim sehnat nekoho kvalifikovanejsiho, kdo by se na to mohl podivat.

GDPR_user

#6 volvo v70 1999 - Tece olej posilovace rizeni

Příspěvek od GDPR_user »

dawe07 píše:
martinopel píše: Nějaký olej??? :bad: :bad:
Spravny olej, nevim presne co to je, ale nasel jsem podle servisni knizky. Mam ho v aute, tak nevim presne jmeno. Nejaky od castrolu.



Diky za rady, zkusim to koupit. Pripadne zitra zkusim sehnat nekoho kvalifikovanejsiho, kdo by se na to mohl podivat.
Zkus si vyplnit bydliště,bude snazší Tě nasměrovat.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 82
Registrován: 11 roků 5 měsíců
Vůz: V70 1999 2.5l
Bydliště: Praha

#7 volvo v70 1999 - Tece olej posilovace rizeni

Příspěvek od dawe07 »

martinopel píše: Zkus si vyplnit bydliště,bude snazší Tě nasměrovat.
Provedl jsem

GDPR_user

#8 volvo v70 1999 - Tece olej posilovace rizeni

Příspěvek od GDPR_user »

dawe07 píše:
martinopel píše: Zkus si vyplnit bydliště,bude snazší Tě nasměrovat.
Provedl jsem
Tak pro tebe asi nejlépe http://www.marra.cz

Offline
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 82
Registrován: 11 roků 5 měsíců
Vůz: V70 1999 2.5l
Bydliště: Praha

#9 volvo v70 1999 - Tece olej posilovace rizeni

Příspěvek od dawe07 »

diky mrknu na to a zitra zavolam
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „850 / 60 / 70 / 80 / 90 / XC - opravy“