Re: Servis LM PRINC Veleň - moje zkusenosti

Máte-li kontakt na prodejce dílu, servis nebo třeba vrakoviště tak sem s ním.
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 104
Registrován: 12 roků
Vůz: V 70, D5, 03
Bydliště: Mělník

#1 Servis LM PRINC Veleň - moje zkusenosti

Příspěvek od spunge »

Hoj,

tak jsem zde tudle nasel odkaz na servis LM PRINC - Velen a rad bych je prubnul s timto:

vymena prednich tlumicu,
pretesnit prevodovku, vymena silentbloku na ramenech

Mate s nima prosim nekdo nejakou zkusenost? Hlavne co se tyce provedeni prace, dodrzeni slova/terminu/ceny ???

Mam sice servis kam leta jezdim, ale nejak se mi zda, ze posledni dobou jde kvalita dolu a cena nahoru :(

Mam od obou servisu rozpocet a rozdil je 2500kc ve prospech toho LM Prince + je mam prakticky za rohem.
Je to jiste uspora, ale zas bych nerad kvuli dvou litrum byl nastvanej za treba blbe odvedenou praci, nebo ja nevim co.

Diky.
Naposledy upravil(a) spunge dne 25 říj 2012 20:03, celkem upraveno 1 x.
_________________
V70 D5 2003 manual červená 612
S40 1.8 2000 manual stříbrná metla
Bylo: Saab 9000 CS 2.0 i 1992, 9000 CSE 2.0 LPT 1995

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 104
Registrován: 12 roků
Vůz: V 70, D5, 03
Bydliště: Mělník

#2 Servis LM PRINC Veleň - moje zkusenosti

Příspěvek od spunge »

Tak nakonec moje zkusenost:

dnes jsem tam vezl svou V70 na vymenu prednich tlumicu a silentbloku ramene. Po predchozi domluve a kalkulaci, jsem auto dnes v 8 hod rano pristavil. Mel jsem zamluvene u bratrance tlumice Monroe za super cenu, mohl jsem si je dle domluvy i privezt, ale doporucili mi tlumice Kayba.
Vubec jsem je neznal, tak jsem prolezl internet a po chvili jsem uz nevahal.

Ve 13hod telefon - volaji, ze jsou praskle zbyle dva silentbloky - jestli chci taky vymenit, rekli mi cenu. Nechal jsem tedy vymenit. V 16hod hotovo, auto pristaveno a necekane vyluxovano (mel jsem trosku pisku na koberci u ridice)
Dolitej antifreeze, udelana geometrie.
Vzhledem k tomu, ze znam servisaky - nic proti vam kluci sikovny nemam, kdo umi umi , respektuju, ja to neumim, ale uz mam plny zuby smiru, ktery je vsude kam sahnete a sednete. Hlavne z tapecirungu to fakt nejde dolu - takze uz vsude preventivne prudim.
Na sedacce byl igelit , na volantu, radicce a madle dveri namotana strecova folie. V kufru v krabici vyndane moje dily - tedy vse jak ma byt.
Cena 9 980 ,- vcetne DPH.

Po celou dobu komunikace prijemny a profi pristup. Dostal jsem i odpoved kolegy z fora, ktery si tam nechal lakovat dvoje dvere a pry perfektni, neni poznat.

Takze za mne velke ANO.
_________________
V70 D5 2003 manual červená 612
S40 1.8 2000 manual stříbrná metla
Bylo: Saab 9000 CS 2.0 i 1992, 9000 CSE 2.0 LPT 1995

Jarda S40
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1491
Registrován: 19 roků 1 měsíc
Vůz: S40, V70-I, 850, 460 variomatik
Bydliště: Praha 9

#3 Servis LM PRINC Veleň - moje zkusenosti

Příspěvek od Jarda S40 »

S tímto servisem mám zkušenosti přes svého otce. Ve věku cca 76 let naboural auto a vzhledem k věku a příjmům měl volbu sehnat levnou opravu a jezdit dál na ryby, nebo zůstat sedět zbytek života doma. Pan Princ (oba bratři) jeho situaci zcela pochopili. Auto opravili zčásti za použití námi dodaných starých dílů, co bylo potřeba posháněli velice levně nové. Cena opravy byla opravdu příznivá, práce byla provedena svědomitě. Jinak Děda k nim jezdil předtím asi 10 let a vždy byl maximálně spokojen. Mohu jen doporučit!
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Firmy & kontakty“