zapůjčení auta

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
doktor
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 3226
Registrován: 15 roků 9 měsíců
Bydliště: Slaný, okr. Kladno
Vůz: SAAB 9-5 AERO 04, V70II R 04, C70 T5 98

#1 zapůjčení auta

Příspěvek od doktor »

Mám prosbu na všechny, kteří disponují nevyužitým vozidlem.

Protože se chystám na časově náročnější servisní úkon mojí 850R, mám prosbu, zda by mi někdo nezapůjčil jakékoliv čtyřkolé přibližovadlo po dobu co budu bez auta.

Manželka auto potřebuje taky, takže si musím sám něco obstarat.

Nemusí to samozřejmě být volvo.

Za rady typu: půjč si auto z půjčovny děkuji, ale začínám tady.

Jsem ochoten se domluvit na rozumné finanční odměně, podepsání zápujčné smlouvy, atd. Minimálně uhradím náklady za povinné ručení po dobu používaní.

Moje představa:
* jednalo by se o dobu cca jednoho měsíce v období srpna, přibližování do práce a z práce domů, provoz po silnici R7.
* předpokládaný nájezd 40km denně - pouze během pracovních dnů.
* nezáleží na značce, barvě, typu karoserie, motorizaci.
* auto by mělo být na značkách, s ohledem na křachlý systém evidence tam nechci rozhodně chodit.
* technický stav by měl odpovídat tomu, aby se během měsíce nic nepo***lo a nic nemuselo opravovat, a aby mě neotravovali chlupatí kvůli malichernostem.
* pokud nebude dálniční známka, na měsíc zakoupím, pokud bude, klidně uhradím poměrnou část

Nabízím:
* férové jednání
* případně smlouvu
* dovolím si říct, že jsem ukázněný řidič.

Díky za nabídky.
_________________
V70R II 2,5T AWD, manual, 220 KW,´04, SAAB 9-5 AERO 2.3T, B235R, manual, 184 kW, ´03, Volvo C70 2,0 T5, B5204T3, 166kW ´98, manual, ARD tuning stage 2, 195kW,
bylo Volvo 460 2.0, B20F manual, 80kW,´95, bylo Volvo V70 2.5 10V, B5252S automat, 106kW,´99, bylo Volvo 850 R, 2.3, B5234T5 automat, 176kW,´96, Volvo V70 T5 2.3, B5234T3, manual, 176kW, ´99,
Vstup do galerie ZDE

GDPR_user

#2 zapůjčení auta

Příspěvek od GDPR_user »

doktor píše:Mám prosbu na všechny, kteří disponují nevyužitým vozidlem.

Protože se chystám na časově náročnější servisní úkon mojí 850R, mám prosbu, zda by mi někdo nezapůjčil jakékoliv čtyřkolé přibližovadlo po dobu co budu bez auta.

Manželka auto potřebuje taky, takže si musím sám něco obstarat.

Nemusí to samozřejmě být volvo.

Za rady typu: půjč si auto z půjčovny děkuji, ale začínám tady.

Jsem ochoten se domluvit na rozumné finanční odměně, podepsání zápujčné smlouvy, atd. Minimálně uhradím náklady za povinné ručení po dobu používaní.

Moje představa:
* jednalo by se o dobu cca jednoho měsíce v období srpna, přibližování do práce a z práce domů, provoz po silnici R7.
* předpokládaný nájezd 40km denně - pouze během pracovních dnů.
* nezáleží na značce, barvě, typu karoserie, motorizaci.
* auto by mělo být na značkách, s ohledem na křachlý systém evidence tam nechci rozhodně chodit.
* technický stav by měl odpovídat tomu, aby se během měsíce nic nepo***lo a nic nemuselo opravovat, a aby mě neotravovali chlupatí kvůli malichernostem.
* pokud nebude dálniční známka, na měsíc zakoupím, pokud bude, klidně uhradím poměrnou část

Nabízím:
* férové jednání
* případně smlouvu
* dovolím si říct, že jsem ukázněný řidič.

Díky za nabídky.
960II ?

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 837
Registrován: 14 roků 7 měsíců
Bydliště: NZ
Vůz: Subaru Levorg GT-S 2017
Bydliště: NZ

#3 zapůjčení auta

Příspěvek od ..::Philip::.. »

od pondeli do patku bych mohl nabidnout svou V50.

F.

PS: vice po SZ
_________________
Subaru Levorg GT-S 2017 AWD Eyesight Comfort
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „o všem možném :-)“