Chmaták z Nového Boru

všeobecné dotazy na domácí opravy...
Pravidla fóra
Vážení uživatelé tato sekce je určena pouze pro dotazy všeobecné, které nejdou zařadit k příslušnému typu auta.
Například: Jak nalakovat plecháče a podobně. Ostatní pište podle typových řad tam kam patří.
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 269
Registrován: 15 roků 1 měsíc
Bydliště: Česká Lípa
Vůz: XC70 ex740-760-780
Bydliště: Česká Lípa

#1 Chmaták z Nového Boru

Příspěvek od zoid »

Po roce mě opět navštívilo pravděpodobně staré známé vyfetlo, tentokráte to odneslo levé zadní okno. Mám k dispozici sedmici z roku cca 85 kterou rozebírám, bude pasovat zadní (to nejzadnější - dlouhé) okno z této sedmice na bušovku z 1990? A jak nejlépe toto okno vypreparovat ven a neponičit... nikdy jsem to nedělal...
_________________
740/B230F-760/B230FT-780/B28E

Sarkasmic
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1620
Registrován: 17 roků 5 měsíců
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Vůz: Volvo 1980-97

#2 Chmaták z Nového Boru

Příspěvek od Sarkasmic »

pokud tím myslíš okno do kufru na kombíkovi,tak to je na všech stejný. Pasovat bude. Sklo je lepený,tak vyříznout strunou.
_________________
343 GL r.v. 1981 B14 2E,V70 r.v. 1997 B5234 T3

luckybeef
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 288
Registrován: 14 roků 10 měsíců
Vůz: Volvo V960 II 3.0
Bydliště: Zlín

#3 Chmaták z Nového Boru

Příspěvek od luckybeef »

zoid píše:Po roce mě opět navštívilo pravděpodobně staré známé vyfetlo, tentokráte to odneslo levé zadní okno. Mám k dispozici sedmici z roku cca 85 kterou rozebírám, bude pasovat zadní (to nejzadnější - dlouhé) okno z této sedmice na bušovku z 1990? A jak nejlépe toto okno vypreparovat ven a neponičit... nikdy jsem to nedělal...
Vyfetlo chytit a zpřerážet mu hnáty!!!
_________________
Vozy: V960 3.0 24V rv1995, automat
Krédo: Nad lidskou blbostí se nedá zvítězit, ale nikdy se nesmí přestat proti ní bojovat. J.Werich, Kratší už to nejde... Luckybeef

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 4156
Registrován: 18 roků 3 měsíce
Bydliště: R.I.P.
Vůz: ---
Bydliště: Jindřichův Hradec

#4 Chmaták z Nového Boru

Příspěvek od dali »

luckybeef píše:Vyfetlo chytit a zpřerážet mu hnáty!!!
Nejdřív bych si radši zjistil jestli nepatří mezi ohrožený a zákonem chráněný druh. :(
Klidně by se totiž mohlo stát, že sice (bezbarvý) mladík vykrad auto, ale nebohému (teď už) romovi jakási rasistická bestie zpřerážela hnáty a on teď chudák kromě dalších dávek aby ještě pobíral invalidní důchod :bad:
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Jak co opravit???“