S 60 světla

850 a novější modely řad C/S/V/XC
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 901
Registrován: 17 roků 3 měsíce
Vůz: Volvo S60 2,5T AWD BSR
Bydliště: Vysočina

#1 S 60 světla

Příspěvek od Stalin »

Dneska jsem konečně vyměnil skla na předních světlech. Ale po složení a namontování na auto jsem zjistil že mi nesvítí obrysovky v obou předních světlech.. V čem by mohl byt problem? Vše ostatní svítí normalně jen ty přední obrysy ne :(
_________________
VOLVO S60 2,5T 154KW AWD 2003 SCARAB GREEN, BSR stage 2, Simons 2,5" 250ps, brzdy 320mm, 18" Nebula
BYLO Volvo 480 Turbo Black 88kw Volvo 480 ES red 70kw

jou81
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1038
Registrován: 16 roků
Bydliště: Brno / Hradec Králové
Vůz: XC90 MY17 Inscription

#2 S 60 světla

Příspěvek od jou81 »

Tak si ti asi zopákneš - ty obrysky se musí zapojit k parkovačkám, nejlíp samozřejmě ve světlometu. V autech s původníma sklama totiž není vodič k obrysovkám.
_________________
https://www.zidekmir.cz/ - Volvo diagnostika s úsměvem, v Brně zdarma :-)
Oprava přístrojovek a jiné elektroniky z S/V/XC s doživotní zárukou :-) tel. 602749614

S80 V8 Executive, XC90 2017 Inscription, ice white. S60R MY05. Byla S80 T6 200kw MY04, S60 D5 2002.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 901
Registrován: 17 roků 3 měsíce
Vůz: Volvo S60 2,5T AWD BSR
Bydliště: Vysočina

#3 S 60 světla

Příspěvek od Stalin »

Ja měnil jen skla a světla zustali stejny. Myslím si že konektory sem zapojil zase všechny zpatky. Je mi divmy že přestali svitit obě strany.
_________________
VOLVO S60 2,5T 154KW AWD 2003 SCARAB GREEN, BSR stage 2, Simons 2,5" 250ps, brzdy 320mm, 18" Nebula
BYLO Volvo 480 Turbo Black 88kw Volvo 480 ES red 70kw

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 901
Registrován: 17 roků 3 měsíce
Vůz: Volvo S60 2,5T AWD BSR
Bydliště: Vysočina

#4 S 60 světla

Příspěvek od Stalin »

Zahada je vyřešená obě žarovky v obrysech byli špatny :( Asi jim neudělalo dobře to včerejší pečení v troubě :lol:
_________________
VOLVO S60 2,5T 154KW AWD 2003 SCARAB GREEN, BSR stage 2, Simons 2,5" 250ps, brzdy 320mm, 18" Nebula
BYLO Volvo 480 Turbo Black 88kw Volvo 480 ES red 70kw

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 138
Registrován: 13 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha

#5 S 60 světla

Příspěvek od daawid »

Stalin píše:Dneska jsem konečně vyměnil skla na předních světlech. Ale po složení a namontování na auto jsem zjistil že mi nesvítí obrysovky v obou předních světlech.. V čem by mohl byt problem? Vše ostatní svítí normalně jen ty přední obrysy ne :(

ahoj, jen ze zvědavosti: kolik stojí ty nový skla světel a kde se dají sehnat?
je výměna náročná?
_________________
"Standa" - 2001 S60 2,4T made in GENT, BEL

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 901
Registrován: 17 roků 3 měsíce
Vůz: Volvo S60 2,5T AWD BSR
Bydliště: Vysočina

#6 S 60 světla

Příspěvek od Stalin »

Ahoj jestli si dobre vzpominám tak jedno sklo stalo kolem 3500 už nevím přesně. Sehnal mi je kamarad co dělá u Volva takže jsou origo. Ja sem skla taky menil poprvé a da se to zvladnout. Sundaš železny sponky co přidržuji sklo a cely světlo strčit do trouby na 15 až 20 minut na 80 stupnu nahřival jsem to jen z ty strany co je sklo. Sklo je k tomu plastu přilepeny nejakym lepidlem co povoli až ho pořadně ohřeješ. Hlavně pozor to sklo pak dost pali a jak svetlo rozlepuješ tak to lepidlo se strašně taha a musíš davat velikej pozor aby se ti nekde nenalepilo na ty vnitřní černy plasty co jsou pak vidět. Ty plasty jsou lesklý a dost nachylny na poškrabáni a i když je čistiš jen hadříkem a tecničakem tak je pak vidět jak je to zatovatěly a to lepidlo z toho plastu fakt nejde dostat.Mě se to přichytlo na spodní straně která po složení naštěstí není vidět ale drzí to neuvěřitelně.
_________________
VOLVO S60 2,5T 154KW AWD 2003 SCARAB GREEN, BSR stage 2, Simons 2,5" 250ps, brzdy 320mm, 18" Nebula
BYLO Volvo 480 Turbo Black 88kw Volvo 480 ES red 70kw

GDPR_user

#7 S 60 světla

Příspěvek od GDPR_user »

Stalin píše:Ahoj jestli si dobre vzpominám tak jedno sklo stalo kolem 3500 už nevím přesně. Sehnal mi je kamarad co dělá u Volva takže jsou origo. Ja sem skla taky menil poprvé a da se to zvladnout. Sundaš železny sponky co přidržuji sklo a cely světlo strčit do trouby na 15 až 20 minut na 80 stupnu nahřival jsem to jen z ty strany co je sklo. Sklo je k tomu plastu přilepeny nejakym lepidlem co povoli až ho pořadně ohřeješ. Hlavně pozor to sklo pak dost pali a jak svetlo rozlepuješ tak to lepidlo se strašně taha a musíš davat velikej pozor aby se ti nekde nenalepilo na ty vnitřní černy plasty co jsou pak vidět. Ty plasty jsou lesklý a dost nachylny na poškrabáni a i když je čistiš jen hadříkem a tecničakem tak je pak vidět jak je to zatovatěly a to lepidlo z toho plastu fakt nejde dostat.Mě se to přichytlo na spodní straně která po složení naštěstí není vidět ale drzí to neuvěřitelně.
To jsi měl xenony??

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 901
Registrován: 17 roků 3 měsíce
Vůz: Volvo S60 2,5T AWD BSR
Bydliště: Vysočina

#8 S 60 světla

Příspěvek od Stalin »

martinopel píše:
Stalin píše:Ahoj jestli si dobre vzpominám tak jedno sklo stalo kolem 3500 už nevím přesně. Sehnal mi je kamarad co dělá u Volva takže jsou origo. Ja sem skla taky menil poprvé a da se to zvladnout. Sundaš železny sponky co přidržuji sklo a cely světlo strčit do trouby na 15 až 20 minut na 80 stupnu nahřival jsem to jen z ty strany co je sklo. Sklo je k tomu plastu přilepeny nejakym lepidlem co povoli až ho pořadně ohřeješ. Hlavně pozor to sklo pak dost pali a jak svetlo rozlepuješ tak to lepidlo se strašně taha a musíš davat velikej pozor aby se ti nekde nenalepilo na ty vnitřní černy plasty co jsou pak vidět. Ty plasty jsou lesklý a dost nachylny na poškrabáni a i když je čistiš jen hadříkem a tecničakem tak je pak vidět jak je to zatovatěly a to lepidlo z toho plastu fakt nejde dostat.Mě se to přichytlo na spodní straně která po složení naštěstí není vidět ale drzí to neuvěřitelně.
To jsi měl xenony??
JJ ja mam xenony 8)
_________________
VOLVO S60 2,5T 154KW AWD 2003 SCARAB GREEN, BSR stage 2, Simons 2,5" 250ps, brzdy 320mm, 18" Nebula
BYLO Volvo 480 Turbo Black 88kw Volvo 480 ES red 70kw
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „850 / 60 / 70 / 80 / 90 / XC - opravy“