Saab z Italie - Ecopower

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 11
Registrován: 13 roků 1 měsíc
Bydliště: Brno

#1 Saab z Italie - Ecopower

Příspěvek od xhonza »

Zdravím všechny členy Volvo fóra. Chtěl bych se s vámi podělit o zkušenost s nákupem Saaba 9-5 2,3t od Ecopowera, kolem kterého tu byla nedávno trošku diskuze. Na úvod bych chtěl všem říct, že veškeré obavy, které zde někteří projevovali směrem k Ecopowerovi byly naprosto zbytečné. Ecopower je prima chlapík a velkej sympaťák. Protože se jednalo o obchod trochu na dálku, dostal jsem předem veškeré požadované informace, fotky, videa. Jak Ecopower slíbil, auto mě přivezl až před barák. Ještě mě sehnal nějaké věci navíc co jsem k autu chtěl a to ještě neměl jistotu, že si auto opravdu koupím. Koupil jsem. Ve skutečnosti je Sobik ještě hezčí než na fotkách. Jsem z něj nadšený. Teď si auto prošlo asi 14 denním mrazivým obdobím a fungovalo naprosto bezchybně. Jízda je opravdovým požitkem, ticho, nikde nic nevrže ani neskřípe a to ani na těch "krásných" cestách které tu v polovině zimy máme. Motor krásně táhne a přede. I na STK čubrněli že je auto v super stavu. Jak se oteplí, tak dořeším ještě nějaké detaily (zrcátko, nějakej škrábanec, znak na kapoťě) a nebude to mít chybu. Věřím, že se Sobíkem prožijeme spoustu zábavných kilometrů. Toť ve stručnosti vše a díky Ecopowerovi za pěknýho Soba.
_________________
Saab 9-5 2,3t

LUBOŠ
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1284
Registrován: 20 roků 4 měsíce
Bydliště: Křenovice u Slavkova
Vůz: Volva 900/ V70 / V70II / XC90

#2 Saab z Italie - Ecopower

Příspěvek od LUBOŠ »

xhonza píše:Zdravím všechny členy Volvo fóra. Chtěl bych se s vámi podělit o zkušenost s nákupem Saaba 9-5 2,3t od Ecopowera, kolem kterého tu byla nedávno trošku diskuze. Na úvod bych chtěl všem říct, že veškeré obavy, které zde někteří projevovali směrem k Ecopowerovi byly naprosto zbytečné. Ecopower je prima chlapík a velkej sympaťák. Protože se jednalo o obchod trochu na dálku, dostal jsem předem veškeré požadované informace, fotky, videa. Jak Ecopower slíbil, auto mě přivezl až před barák. Ještě mě sehnal nějaké věci navíc co jsem k autu chtěl a to ještě neměl jistotu, že si auto opravdu koupím. Koupil jsem. Ve skutečnosti je Sobik ještě hezčí než na fotkách. Jsem z něj nadšený. Teď si auto prošlo asi 14 denním mrazivým obdobím a fungovalo naprosto bezchybně. Jízda je opravdovým požitkem, ticho, nikde nic nevrže ani neskřípe a to ani na těch "krásných" cestách které tu v polovině zimy máme. Motor krásně táhne a přede. I na STK čubrněli že je auto v super stavu. Jak se oteplí, tak dořeším ještě nějaké detaily (zrcátko, nějakej škrábanec, znak na kapoťě) a nebude to mít chybu. Věřím, že se Sobíkem prožijeme spoustu zábavných kilometrů. Toť ve stručnosti vše a díky Ecopowerovi za pěknýho Soba.
Jsem rád, že obchod dopadl dobře, Ecopowera znám pouze přes net, za mě :good:
_________________
Volva řady 900 / V70 I / V70II / XC90
Skoro vše v turbu, benzín, LPG, nafta

jou81
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1038
Registrován: 16 roků
Bydliště: Brno / Hradec Králové
Vůz: XC90 MY17 Inscription

#3 Saab z Italie - Ecopower

Příspěvek od jou81 »

Jaký je to rok? Chci fotky :)
_________________
https://www.zidekmir.cz/ - Volvo diagnostika s úsměvem, v Brně zdarma :-)
Oprava přístrojovek a jiné elektroniky z S/V/XC s doživotní zárukou :-) tel. 602749614

S80 V8 Executive, XC90 2017 Inscription, ice white. S60R MY05. Byla S80 T6 200kw MY04, S60 D5 2002.

Urvanej
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 12054
Registrován: 13 roků 4 měsíce
Bydliště: Plzeň
Vůz: 142;745;944;945;V70II;XC90 V8

#4 Saab z Italie - Ecopower

Příspěvek od Urvanej »

Jó, kdybych byl býval....

gratuluju


PS: já Ecopowerovi věřil od začátku, kdo poslouchá floydy, nemůže bejt ychtyl.
_________________
745, D24, M47, 1990, Kája; 945, B230FT, AW71, 1995, Jaruna; V70, D5, M56, 2004, Bertík; 944, B230FT, M46, 1991, Blex; XC90 V8, 2004; 142, B20A, M40, 1970 ex; S40, 1.8, m3p, 1997 :764, B280F, AW71, 1988, Tomasssovka;244, D24, M47, 1990, Blu; XC90 V8, 2005, Mastodont; V40, B4204S, M5P, 1996.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1280
Registrován: 17 roků 5 měsíců
Bydliště: Litvínov
Vůz: Saab 9-3Aero,9-5Troll,9-5Aero,9000Aero
Bydliště: Litvínov

#5 Saab z Italie - Ecopower

Příspěvek od martines »

jó Saab... chápu tvoje pocity.
_________________
Saab 9-3 Aero OG, Saab 9-3 Aero SS, Saab 9-3 Aero NG, Saab 9-5 Troll, Saab 9-3 Aero Cabrio V6, Saab 9000 Business edition, Saab 9-3 Aero OG

Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 11
Registrován: 13 roků 1 měsíc
Bydliště: Brno

#6 Saab z Italie - Ecopower

Příspěvek od xhonza »

Je to rok 99 (podle VIN), registrace 12/1998. Fotky mám zatím jenom od Ecopowera, mrkni https://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?f=7&t=28418.
_________________
Saab 9-5 2,3t

VanThomas
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1194
Registrován: 18 roků 2 měsíce
Vůz: 745 D24T M46+OD 90'
Bydliště: Praha 3

#7 Saab z Italie - Ecopower

Příspěvek od VanThomas »

Přesunuto T.
_________________
V70 B5254T AW50 98'
bylo 745 D24T M46+OD 90'

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 210
Registrován: 18 roků 5 měsíců
Bydliště: VRZČ enkláva Strakonice

#8 Saab z Italie - Ecopower

Příspěvek od LukyKolin »

Ahoj Honzo, gratuluji ke koupi a přeji ať slouží !!!!

Taky mi docela ležel v hlavě. Vlastně jsem byl rozhodnutej ho vzít, ale Ecopowera jsem oslovil až v den kdy už si měl auto reservované ....

Tak jsem si "musel" koupit 9-5 Aero.... neboť moje psychika již byla narušená :-)

Zároveň Ti i tímto děkuji, že jsi byl rychlejší a já se nemusím dívat na palubku kaštan a sedět na šedivým hadru :lol:
_________________
Je: Outlander PHEV
bylo: SAAB 9-5 Aero ,dvojka, sedmy a vosumpade...

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 105
Registrován: 14 roků 1 měsíc
Bydliště: okres Verona
Kontaktovat uživatele:

#9 Saab z Italie - Ecopower

Příspěvek od EcoPower »

Dekuju xhonzovi za kompliment a preju hodne stastnych km. :D


LukyKolin píše: ... já se nemusím dívat na palubku kaštan a sedět na šedivým hadru :lol:
Jen Tvuj vek a neznalost kvality potahu SAAB omlouva tu hloupost cos napsal... :)

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 210
Registrován: 18 roků 5 měsíců
Bydliště: VRZČ enkláva Strakonice

#10 Saab z Italie - Ecopower

Příspěvek od LukyKolin »

EcoPower píše:Dekuju xhonzovi za kompliment a preju hodne stastnych km. :D


LukyKolin píše: ... já se nemusím dívat na palubku kaštan a sedět na šedivým hadru :lol:
Jen Tvuj vek a neznalost kvality potahu SAAB omlouva tu hloupost cos napsal... :)
:oops:
Co má společného můj věk s tím, že sesle vepř vypadají o 100% lépe a o dalších 100% se lépe udržují v čistotě ?
:roll:
_________________
Je: Outlander PHEV
bylo: SAAB 9-5 Aero ,dvojka, sedmy a vosumpade...

LukášM
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1905
Registrován: 18 roků
Bydliště: Tábor
Vůz: V240
Bydliště: Tábor

#11 Saab z Italie - Ecopower

Příspěvek od LukášM »

LukyKolin píše:Co má společného můj věk s tím, že sesle vepř vypadají o 100% lépe a o dalších 100% se lépe udržují v čistotě ?
:roll:
Máš ten nejhorší věk :D :D :D
_________________
Volvo 240 D24 r.v. 1992

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 210
Registrován: 18 roků 5 měsíců
Bydliště: VRZČ enkláva Strakonice

#12 Saab z Italie - Ecopower

Příspěvek od LukyKolin »

LukášM píše:
Máš ten nejhorší věk :D :D :D
:D :D :D
_________________
Je: Outlander PHEV
bylo: SAAB 9-5 Aero ,dvojka, sedmy a vosumpade...

LukášM
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1905
Registrován: 18 roků
Bydliště: Tábor
Vůz: V240
Bydliště: Tábor

#13 Saab z Italie - Ecopower

Příspěvek od LukášM »

LukyKolin píše:
LukášM píše:
Máš ten nejhorší věk :D :D :D
:D :D :D
A ještě hloupější jméno :ROFL:
_________________
Volvo 240 D24 r.v. 1992
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „o všem možném :-)“