Klidový odběr S80

850 a novější modely řad C/S/V/XC
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 49
Registrován: 13 roků 11 měsíců
Bydliště: Praha

#1 Klidový odběr S80

Příspěvek od scunk »

Krásné odpoledne všem.
Chtěl bych se jen zeptat na jednu věc.Jakmile s autem nejedu více než týden, tak už nenastartuju.Baterie je kupovaná před půl rokem a teď jsem jí měl na testech(zátěžový odpor atd.) a je prý naprosto v pořádku.Je to 72Ah.
Zkusil sem i měřit klidový proud auta a asi po 20ti minutách se to ustálí na 80mA(zamčeno).Dobíjení funguje jak má(14,2V při spuštěném motoru).
Kde bych mohl hledat problém?Není těch 80mA moc?Ale i tak by musela baterie přeci vydržet bez problémů měsíc.

Děkuji za každý postřeh.Michal
_________________
Volvo S80, r.v 2000, 2,5 TDi, 103kW - bylo
Volvo S80 II, r.v 2007, D5, 136kW

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 16
Registrován: 13 roků 3 měsíce
Bydliště: BB, SK

#2 Klidový odběr S80

Příspěvek od Van Helsing »

Ja som rozpraval s par ludmi co mali podobne problemy a dovod bol rozny. Jeden mal pokazeny klakson, druhy mal problem s radiom a to vybijalo baterku. Nie som elektrikar ale vraj je dobre dat to na ampermeter a vytahovat postupne poistky. Ak je tam odber tak hladat pricinu.

Hadam to nejako pomoze.
_________________
Ex: Volvo S60, 2.0T 132kw/180PS, B5204T5, M56, r.v.2001
Ex: Volvo S60, 2,4D 96kw/130PS, D5244T2, M56, r.v. 2002

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 136
Registrován: 16 roků 8 měsíců
Bydliště: Praha 9, Letnany
Kontaktovat uživatele:

#3 Klidový odběr S80

Příspěvek od JardaS »

scunk píše:Krásné odpoledne všem.
Chtěl bych se jen zeptat na jednu věc.Jakmile s autem nejedu více než týden, tak už nenastartuju.Baterie je kupovaná před půl rokem a teď jsem jí měl na testech(zátěžový odpor atd.) a je prý naprosto v pořádku.Je to 72Ah.
Zkusil sem i měřit klidový proud auta a asi po 20ti minutách se to ustálí na 80mA(zamčeno).Dobíjení funguje jak má(14,2V při spuštěném motoru).
Kde bych mohl hledat problém?Není těch 80mA moc?Ale i tak by musela baterie přeci vydržet bez problémů měsíc.

Děkuji za každý postřeh.Michal
Mel jsem stejny problem se vsemi S80 T6,
pomohla mi vymena na 100Ah baterii takze jsem mel radost kdyz jsem prijel z dovci po 14 dnech tak jsem na letisti i nastartoval
_________________
XC90 B5
S90
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „850 / 60 / 70 / 80 / 90 / XC - opravy“