Volvo Vrakoviště Mratín

  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 66
Registrován: 15 roků 5 měsíců
Bydliště: Roudnice nad Labem

#1 Volvo Vrakoviště Mratín

Příspěvek od mikacCZ »

Tak jsem si dneska udělal výlet do mratína pro servopumpu :-)) mají tam celkem dost dílů, chlápek co prodával taky celkem příjemný, ale překvapila mě jedna věc .. strašně předražené díly .. na to že to je vrakoviště se podle mě nevyplatí tam ani jezdit a rovnou obědnávat nové ... na servopumpu si nestěžuju .. 2500, se zárukou na odzkoušení .. ale když jsem chtěl zadní rameno stěrače, pouze ten plastovej kryt , tak po mě chtěli 900,- to jsem řekl ať si to nechaj, lízátko nárazníku 2000 (střed a pravá strana ) kousíček plastu u stěračů. taková krytka 5 cm široká 600 kč .... no nakonec jsem nakoupil jen tu pumpu .. a to jsem se těšíl že dám konečne volvíka dohromady :(
_________________
Volvo V40,1.9 TDI, rv. 2001 (prosinec) ,75 kw

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 40
Registrován: 16 roků 3 měsíce
Bydliště: Jilemnice
Vůz: XC90 D5/AT (MY11)
Bydliště: Jilemnice

#2 Volvo Vrakoviště Mratín

Příspěvek od andemix »

:crazy: ta krytka steracu me stala 200,- Kc original, s postovnym me vysla na 380,- (nechtel jsem cekat az pojedu kolem servisu)
_________________
Je: Volvo XC60 D3 AT MY11, Volvo XC90 D5 AT MY11
Bylo: Škoda Octavia II (Scout) MY2012, TDI, manual, Volvo V70 3.2 AT MY10 , specifikace USA, , Volvo V40 2.0T (120kW), r.v.2003, manual M56

selap
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1322
Registrován: 17 roků 6 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: V70 III D3 AT '12

#3 Volvo Vrakoviště Mratín

Příspěvek od selap »

Hřeší na to,že si lidi nevědí kolik to stojí origo,nadhodí nesmysl a občas se někdo i chytne
_________________
V70III D3 aut. 2012
bylo 760 GLE 2.4 TD 1986,V70I 2.4 Tdi 1999, V70II 2.5TDI 01 man.

Lukaso
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1667
Registrován: 16 roků 2 měsíce
Bydliště: Praha
Vůz: S60
Bydliště: Praha

#4 Volvo Vrakoviště Mratín

Příspěvek od Lukaso »

selap píše:Hřeší na to,že si lidi nevědí kolik to stojí origo,nadhodí nesmysl a občas se někdo i chytne
A nebo to sami neví....když bratr začal dělat s dílama tak říkal, že si to prostě vymýšlel od oka...pak si za něco co nový stojí 200 řekneš 900 a nebo taky prodáš převodovku za 10 a přitom kdyby si řekl 30 tak ti utrhnou ruce taky...na druhou stranu mratín už funguje nějakou tu dobu
_________________
S60 Polestar Engineered T8 Recharge MY2024

Ondra.
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 4743
Registrován: 19 roků 7 měsíců
Bydliště: VRZČ
Vůz: 240/V70II

#5 Volvo Vrakoviště Mratín

Příspěvek od Ondra. »

Lukaso píše: A nebo to sami neví....když bratr začal dělat s dílama tak říkal, že si to prostě vymýšlel od oka...pak si za něco co nový stojí 200 řekneš 900 a nebo taky prodáš převodovku za 10 a přitom kdyby si řekl 30 tak ti utrhnou ruce taky...na druhou stranu mratín už funguje nějakou tu dobu
jak říkam kdo má plastíky to je polobůh :D poučení pro příště- plastíky si schovávejte- praskají!
_________________
240 GLT B230F ´89 AT Tourist/diplomatic sales
V70 MY2001 D5252T - Erdogan D5T5 Stage 1
Mitsubishi Outlander, 2,0i FWD, man, 2018
bylo: 240 D24 ´85, 740 D24 ´85 , 4x 940 B230F, B230FK, D24TIC, B200F V70/1 fturbu, 4x 850 různých výbav a motorizací, V70II 2,4i AT, SAAB 9-3 SC
Plastíky kilowattama nenahradíš

GDPR_user

#6 Volvo Vrakoviště Mratín

Příspěvek od GDPR_user »

Ondra. píše:
Lukaso píše: A nebo to sami neví....když bratr začal dělat s dílama tak říkal, že si to prostě vymýšlel od oka...pak si za něco co nový stojí 200 řekneš 900 a nebo taky prodáš převodovku za 10 a přitom kdyby si řekl 30 tak ti utrhnou ruce taky...na druhou stranu mratín už funguje nějakou tu dobu
jak říkam kdo má plastíky to je polobůh :D poučení pro příště- plastíky si schovávejte- praskají!
Plastíků mám spoustu neváhaj a zavolej.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 66
Registrován: 15 roků 5 měsíců
Bydliště: Roudnice nad Labem

#7 Volvo Vrakoviště Mratín

Příspěvek od mikacCZ »

DALŠÍ NEMILÉ PŘEKVAPENÍ !!!!!!!

pumpa co jsem koupil včera v mratíně teče kolem hřídelky, takže sem akorát tak na*ranej ... znovu jet do mratína 50km, vyměnit to, a to nepočítam kolik budu platit mechanikovi za práci, dal tam koupenou z mratína, tam ještě musel něco přendavat s té staré, teď zase vymontovat, a dát jinou ... to mě to celkem vyjde na 7000 ...................... to je zase den :(
_________________
Volvo V40,1.9 TDI, rv. 2001 (prosinec) ,75 kw

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 66
Registrován: 15 roků 5 měsíců
Bydliště: Roudnice nad Labem

#8 Volvo Vrakoviště Mratín

Příspěvek od mikacCZ »

scháním tedy tyhle dvě věcičky :-)

KRYT PŘEDNÍHO STĚRAČE : http://www.mpspoj.cz/kryt.jpg


ZADNÍ PLASTOVÉ RAMENO STĚRAČE : http://www.mpspoj.cz/sterac.jpg
_________________
Volvo V40,1.9 TDI, rv. 2001 (prosinec) ,75 kw

Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 22
Registrován: 13 roků 2 měsíce
Bydliště: nitra

#9 Volvo Vrakoviště Mratín

Příspěvek od volvoxc60 »

mikacCZ píše:Tak jsem si dneska udělal výlet do mratína pro servopumpu :-)) mají tam celkem dost dílů, chlápek co prodával taky celkem příjemný, ale překvapila mě jedna věc .. strašně předražené díly .. na to že to je vrakoviště se podle mě nevyplatí tam ani jezdit a rovnou obědnávat nové ... na servopumpu si nestěžuju .. 2500, se zárukou na odzkoušení .. ale když jsem chtěl zadní rameno stěrače, pouze ten plastovej kryt , tak po mě chtěli 900,- to jsem řekl ať si to nechaj, lízátko nárazníku 2000 (střed a pravá strana ) kousíček plastu u stěračů. taková krytka 5 cm široká 600 kč .... no nakonec jsem nakoupil jen tu pumpu .. a to jsem se těšíl že dám konečne volvíka dohromady :(
ked som lacno predal s40,dal som kupujucemu link.mohol si kupit taku istu v40,ale bez papierov o polovicu lacnejsie.
kupil ju a ma po probleme s nahr.dielmi.
videl som co kupil a bola v lepsom stave,menej najazdene,ako moja.

https://www.mobile.de
http://www.autoscout24.de
_________________
Skoda 105L,S120S,S130L,Felicia a konecne auta-Volvo S40,V50 diesel,XC 60 AWD.
vsetky VOLVA mam rad,ale najvydarenejsie a dodnes sa obzriem za S40kou seda strieborna.je nadherna a zadok ma perfektny.
http://meteo.profi-net.sk/

Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 22
Registrován: 13 roků 2 měsíce
Bydliště: nitra

#10 Volvo Vrakoviště Mratín

Příspěvek od volvoxc60 »

mikacCZ píše:DALŠÍ NEMILÉ PŘEKVAPENÍ !!!!!!!

pumpa co jsem koupil včera v mratíně teče kolem hřídelky, takže sem akorát tak na*ranej ... znovu jet do mratína 50km, vyměnit to, a to nepočítam kolik budu platit mechanikovi za práci, dal tam koupenou z mratína, tam ještě musel něco přendavat s té staré, teď zase vymontovat, a dát jinou ... to mě to celkem vyjde na 7000 ...................... to je zase den :(
TO MATE SMOLU.
ked som kupoval nd na s40ku,astax ruzomberok,prijatelne ceny,ked mi odysiel katalyzator,zodrali somna kozu v byvalom volvo zvolen.
tam mi akoze aj vymienali remene,po 120000km,a novemu majitelovi vydrzali 10000km,cize nemenili nic a zhrabli takmer 20000skk
astaxe predavac mi pak vravel,ze u nich nahradny katalyzator do 6000skk.
v bazare kupujte iba nepohyblive veci.
takto ste si uz mohol kupit original diel...
_________________
Skoda 105L,S120S,S130L,Felicia a konecne auta-Volvo S40,V50 diesel,XC 60 AWD.
vsetky VOLVA mam rad,ale najvydarenejsie a dodnes sa obzriem za S40kou seda strieborna.je nadherna a zadok ma perfektny.
http://meteo.profi-net.sk/

David Patočka
Ověřený
Offline
Profi prodejce
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1015
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: Praha 9
Vůz: XC 60 D5 158kw 2015 R Design automat

#11 Volvo Vrakoviště Mratín

Příspěvek od David Patočka »

No,každá zbytečná práce je mrzutá,ale rozhodně by slušný obchodník v případě reklamace měl dodržovat základní pravidla.
Nevím,jak co celé dopadlo,ale v Mratíně by to taky určitě zkusili řešit,já se držím tohoto:


1. Prodám díl,kde není ověřená funkčnost,pumpa,motor,převodovka,alternátor,jednotka.......
2. Díl si označím a zákazníka na to klidně upozorním,navíc zdůrazním zánik záruky v případě pokusu o rozebírání dílu.
3. Záruku poskytuji minimálně na vyzkoušení a zprovoznění,a to min.týden od koupě zboží,mám na mysli opravdovou záruku !!
4. Je-li nějaký problém,reaguji normálně,vyzvu pána k návštěvě u nás,a věc řeším.
5. Pokud se prokáže zjevná závada dílu,nezaviněná neodbornou montáží,nebo poškozením,díl vyměníme zdarma,nebo vrátíme peníze.
6. Pokud je díl namontován - např.tekoucí servopumpa na autě,měníme na své náklady ihned,nebo dle dohody
7. Stát se může cokoliv,vycházíme lidem vstříc,aby se k nám vraceli,a řekli to ostatním Volvistům.
8. Nabízíme montáž u nás za zvýhodněnou cenu, předcházíme tak těmto problémům.
9. Opravená vozidla sami odzkoušíme a předáváme.


Otázka cen je prostě na uvážení každého soudruha,doporučuji udělat cenový průzkum pomocí telefonu,nebo pokud mají na netu ceník,je to jednodušší. No a ceník nových originál dílů najdete snadno.Pak jen porovnávejte a nakupujte. :Yahoo!:
_________________
XC60 158 kw D5 + Polestar, automat.
http://www.svedskedily.cz
Generální a střední opravy poškozených motorů Volvo D5 + T5, 2.4T apod., opravy hlav motoru D5 + benzínové, opravy manuálních převodovek M66 a diferenciálů, opravy automatických převodovek Aisin Warner, opravy úhlových převodovek, prodej použitých náhradních dílů a mnoho dalšího kolem Volva.
Areál servisu VOLVO T6R s.r.o., Mezi Vodami 11a, Praha 4 Modřany
tel. 724 100 742 Pracujeme pouze ve všední dny od 8:00 do 17:00 Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „C30 / S40 / V40 / V50“